שאלה לגבי רכישתי כרטיס Sd שישמש להרחבת מקום בנייד - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי רכישתי כרטיס Sd שישמש להרחבת מקום בנייד

signed.incognito

Recommended Posts

שלום,

רכשתי את ה Eee שמגיע עם נפח של 3.72g אחרי התקנת מערכת ההפעלה(xp) ואחרי שהמערכת לקחה לי 1.5g בתור וירטואלי לא נשאר הרבה מקום(קצת פחות מגיגה).

אני בכול מקרה ידעתי מראש שאני הולך לקנות כרטיס Sd על מנת להרחיב את הנפח שאיתו מגיע הנייד.

לאחר שצפיתי קצת במחירים החלטתי ללכת על ה8g מכיוון שה16 קצת יקר לי וגם כי אני לא צריך כול כך הרבה מקום.

מה שאני שואל זה בעצם איזה כרטיס Sd יתאים לשמש להרחבה זו.

יותר מכך ראיתי ש ב Zap יש מהירויות שונות מ45 ועד ל300. אני מתאר לעצמי שככול שזה מהיר יותר ככה טוב יותר.

אבל מכיוון שזו הפעם הראשונה שאני קונה Sd ולא הארד דיסק אני אשמח לעזרה בנושא :) .

תודה מראש לעונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.5GB וירטואלי?

איזה EEE קנית?

אפשר להגדיר את זה ידנית. אצלי זה 300 מגה.

קניתי את ה701

פתחתי אשכול בנושא הזיכרון הוירטואלי(אשכול שהתפתח לנושא בעקיפין), ולפי מה שהבנתי מהאנשים פה זה שהוינדוס קובע בעצמו כמה וירטואלי הוא צריך על סמך מפרט המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אבל במקרה שמקום בכונן הקשיח תופס עדיפות על ביצועים אתה יכול לצמצם את נפח הזיכרון הוירטואלי.

מה כבר תריץ על ה-EEE שצריך כל כך הרבה זיכרון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אבל במקרה שמקום בכונן הקשיח תופס עדיפות על ביצועים אתה יכול לצמצם את נפח הזיכרון הוירטואלי.

מה כבר תריץ על ה-EEE שצריך כל כך הרבה זיכרון?

בעתיד המאוד קרוב לא תהיה בעיה של נפח מכיוון שאני מרחיב בעזרת SD של 8G

ולפי דעתי אין חייה כזו יותר מדיי פנוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיך המחשב בכמה משפטים? :)

המחשב למען האמת ניקנה בשביל חברה שלי, לי באופן אישי יש עם 15 וחצי אינצ' כאשר שמעתי לראשונה על המחשב חשבתי שזה תירוץ עלוב למחשב. עכיוש אחרי ששיחקתי איתו כמה ימים אני חייב לציין שזה אחד המחשבים היותר מוצלחים שיצא לי לחזיק, המחשב מגדיר מחדש את המושג עלות מול תועלת. המחשב מריץ בצורה ממש חלקה ותאכלס ממש מתאים לנסיעות(הוא בגדול של ספר). אני נותן לו 10\10

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...