הסוף ל WAREZ ? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הסוף ל WAREZ ?

roadrunner

Recommended Posts

משהו שמצאתי בפורום של הדובים

Also Belgian provider Telenet threatens customers

Posted by Dennis on 15 May 2003 - 19:14 - Source: Planet Internet

dansmug used our news submit to tell us that about 100 Belgian customers of ISP Telenet received a message warning them that they're downloading illegal files and should stop or their connection would be closed:

"On that day and on this hour you have downloaded the following illegal files from the . We advise you to stop your illegal activities". That is the e-mail that more than one hundred customers of Telenet received in the last few months.

Telenet says that they were contacted by foreign organisations such as the Motion Picture Association (MPA), representing the American movie industry. 'They track who downloads illegal files though file-sharing networks such as Kazaa and they send us the IP-address. We then check to whom this IP-address belongs to and contact this person', says Jan de Grave from Telenet. 'The customers have to promise that they will not download any more illegal files and we send their reaction back to the MPA'.

If the customers fail to stop their illegal activities their connection will be closed and possible legal steps will be taken by the MPA, according to the Belgian article.

לדעתי בקרוב נתחיל לראות יותר ויותר מקרים כאלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 72
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה חדירה מאסיבית לפרטיות, אם לי יקה דבר כזה אני הולך לתבוע אותם ובגדול על חדישרה לפרטיות, אולי נוכל לארגן תביעה ייצוגית , זה בטוח נוגד חוק כל שהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ISP אחד עושה את זה בארה"ב ותובעים לו את הת*ת, אין סיכוי שזה יתפוש במקומות אחרים. בישראל אולי אבל גם לא לכל כך הרבה זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רק זה, הקבצים רוב הזמן חוקיים אם יש לך עותק מקורי אחד בבית ואתה, למשל, מוריד את הISO שלו כי ההגנה SD2 שיש על הדיסק מאיטה לך את המחשב. תהיה להם בעיה רצינית לעשות ככה- מה גם שהאחריות, עד כמה שאני יודע, לא מוטלת עליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רק זה, הקבצים רוב הזמן חוקיים אם יש לך עותק מקורי אחד בבית ואתה, למשל, מוריד את הISO שלו כי ההגנה SD2 שיש על הדיסק מאיטה לך את המחשב. תהיה להם בעיה רצינית לעשות ככה- מה גם שהאחריות, עד כמה שאני יודע, לא מוטלת עליהם.

כן זאת הסיבה שאנשים מורידים WAREZ... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטוח יתבעו אותם על חדירה לפרטיות , בנוסף הם יכולים לטעון שהם הורידו שירים חוקיים או שהם הורידו שירים מכיון שרצו לשמוע אותם במחשב והדיסק שהם קנו מוגן .

הם יכולים להתחמק מהתביעה בהרבה דרכים ועוד הם יכולים להרוויח כסף .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם למעשה יכולים לדעת אם העברת קבצים לא חוקיים לא משנה איך אתה מוריד את זה...

הם פשוט שומרים את כל המידע שעובר בכל הפורטים ואז מסננים ובודקים מה לא חוקי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

R-E-L דבר כזה הם לא יכולים לעשות אלא אם כן יש להם צו , ובשביל צו הם צריכים עילה רצינית אם הם בודקים כל מה שיש לך במחשב ,חוץ מזה אתה תמיד יכול לטעון שחשבת שזה דמו , או משהו כזה .

תאמין לי הwarez ישרוד גם את זה , למרות שגם את מה שאתה טענת אני לא מאמין שנראה בזמן הקרוב , בנוסף זה ממש לא משתלם להם לעצור את המשתמשים , עלות יקרה מאוד בשביל משתמש אחד , ממש לא משתלם לכל הארגונים של המוזיקה והסרטים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא חוקי לתבוע/לאיים/להזהיר ISP בגלל התוכן של האתרים שהוא מכיל

ב96' ביל קלינטון העביר חוק להגנת הפרטיות באינטרנט שקובע את זה במפורש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...