"סוריה: שחרור הגולן - לא רק בדרכי שלום" - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"סוריה: שחרור הגולן - לא רק בדרכי שלום"

dorviper

Recommended Posts

http://news.walla.co.il/?w=//1296916

מתחילים לתפוס עלינו יותר מדי תחת...שכחו את של מלחמת ששת הימים את שהפציצה את הכור בעירק

אני אומר game on b*tches

בלי מעצורים לא כמו במלחמת לבנון השנייה

איפה הימים שלא היינו שמים על אף אחד היו מנהיגים עם אומץ ותעוזה,בלי שחיתות

היום כדי לפתוח גן ילדים מבקשים אישור מאבא ג'ורג' בוש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://news.walla.co.il/?w=//1296916

מתחילים לתפוס עלינו יותר מדי תחת...שכחו את של מלחמת ששת הימים את שהפציצה את הכור בעירק

נסח מחדש את ההודעה שלך, אתה גורם לזה להישמע כאילו הפצצת הכור העיראקי קשורה איכשהו למלחמת ששת הימים.

חוץ מזה, לאיראן יש לנו קצת בעיה להגיע, יותר מדי מרחק לכסות. מספיק שלעיראק המטוסים חזרו על אדים, וגם זה אחרי שהוסיפו להם בידונים בכל חור אפשרי, לאיראן וחזרה הם לא יכולים לטוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם סוריה רוצה מלחמה, בבקשה. הדבר שאני הכי חושש ממנו זה הנשק הביולוגי שלהם. תכלס, במלחמה מותר לנו להרוג בהם באלפים, להביא את המדינה למצב של עוני, ושכמו מצרים, יהיו מוכנים לחתום על הסכם שלום רק בשביל להפסיק את ההרס של צה"ל במדינה שלהם, כמו שהיה ביום כיפור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במלחמה לגיטימי לכבוש מטרות צבאיות.

פגיעה חסרת מטרה באזרחים היא עדיין לא חוקית ולא לגיטימת.

נשק ביולוגי/כימי הוא דבר שמוחרם בצורה קשה יותר אפילו מנשק גרעיני. מי שיעז להשתמש בדבר כזה יקבל על הראש מכל העולם מיידית, וגם יש מצב לא רע שישראל תגיב בשיגור טיל עם רש"ק גרעיני טקטי על איזור לא מיושב, רק בשביל להגיד "תעזו לעשות את זה שוב ואתם מחוץ למפה"

זה מה שאני הייתי עושה, בכל מקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד אינו מעוניין במילחמה

יש יותר מידי מה להפסיד ( לא לאולמרט וניבחרי הציבור להם יש מיקלט אטומי וגם הילדים לא כאן עליזה , )

אבל ראו נא הצהרות שכאלו באוזניים ישראליות נשמעות כאיום מה שבכלל לא מחייב , כלומר , כמו נהמה יותר נכון גירגור של כלב שמגרגר כך רק כדי להזהיר ולאו דווקא לנשוך .

אבל למה לעזזאל לא סיימו את המיקלוט בצפון ?

ברור שדקה ליפני שנוכל לתקוף את סוריה ( אם בכלל ) במילחמה שתערך כרגיל בשטח לבנון :itschy:

האחי זבלה יפגיזו את הצפון ואולי גם מבעד בעד חיפה

רצוי מאוד למדינת היהודים להוכיח כי הם אנשים תבוניים ולהציע / לישם פיתרונות שהן א. מעבר לחשבונאות פשוטה ( ודבילית מושחתת או בקיצור אולמרטית )

ב.שהן חורגות מהמשחק של ההכנעה של היריב .

הפתרון מצוי ברווח לשני הצדדים .

( הבטריות של המקלדת גוואלד )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בכלל בעד להקים מחדש את מועצת זקני ציון ,רק בעזרת השתלטות על העולם יוכל העם היהודי להציל את עצמו מפני אויביו

תכלס. זה מה שאנחנו עושים ממילא, למה לא לנצל את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסח מחדש את ההודעה שלך, אתה גורם לזה להישמע כאילו הפצצת הכור העיראקי קשורה איכשהו למלחמת ששת הימים.

חוץ מזה, לאיראן יש לנו קצת בעיה להגיע, יותר מדי מרחק לכסות. מספיק שלעיראק המטוסים חזרו על אדים, וגם זה אחרי שהוסיפו להם בידונים בכל חור אפשרי, לאיראן וחזרה הם לא יכולים לטוס.

טוב שאתה לא מציג את זה כאילו הבעיה היחידה בלהפציץ כורים באיראן זה הדלק למטוסים :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מלחמה שתמשך הרבה זמן- לדוגמא מלחמת ששת הימים, יום הכיפורים

לא יביאו תוצאות מלהיבות כמו מלחמות קצרות ולעניין,

כלל שישראל תמשך למלחמה יותר ארוכה, ככה גדלה יותר הסיכוי שנפסיד יותר.

חזק ולעניין.

צריך להפסיק להיות הפרייראים של אנשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...