vid card overheats what can i do? :( - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

vid card overheats what can i do? :(

GOVNER_T.S.Y

Recommended Posts

1st. allow me to apologize for my awefull english, i've just installed some experminetal and i dont have hebrew support.

just b4 i installed the o/s i opened my computer case just to clean the dust that got accumilated there with the vacum cleaner :> and when i touched the vid card it was so hot i removed my hand immidetally , anyways i dled gpu-z , and the gpu temp- 87 and pcb is 80

i assume that i need to replace the the fan on my card , but i never had done it before , oh and i forgot to mention the card is 9800xt 256 , i dont want to invest money on this computer since im planning to get a new one . on the other hand i dont want to kill this one cause it his worth something.. (not much :P) . if any of you have some slim finnacialy solution it would be great but as for now any soltuion you guys can throw here would be appreciated .

thanks in advance

x3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק אם המאוורר שלו עובד ותנקה אותו מאבק, אלו הדברים היחידים שאתה יכול לעשות ללא החלפתו.

תדאג באותה ההזדמנות לנקות את כל המארז ובדוק שיש איוורור נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

govner_x3, קרא את חוקי הפורום, אין להקפיץ דיון כל עוד לא עברו 24 שעות מההודעה האחרונה.

בפעם הבאה תקבל אזהרה.

האין זו כבר אזהרה ? :P

תבדוק אם המאוורר שלו עובד ותנקה אותו מאבק, אלו הדברים היחידים שאתה יכול לעשות ללא החלפתו.

תדאג באותה ההזדמנות לנקות את כל המארז ובדוק שיש איוורור נכון.

בזמן שעשיתי את הפעולה הזו גיליתי שהPCB בוער , מוטב לציין שלאחר שלאחר מספר שעות ובהעדר פעילות תלת ממדית טמפרטורת הכרטיס נכון לעכשיו יושבת על 63 מעלות והשבב הגרפי על 67 מעלות.

אני חשבתי לקנות את החמוד הבא http://cgi.ebay.com/NEW-Dual-COPPER-HEATPIPE-Universal-VGA-Cooler-Video-Fan_W0QQitemZ280234429281QQihZ018QQcategoryZ3762QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem#ebayphotohosting העניין הוא שעכשיו אני פוחד שהכרטיס כבר התחיל להדפק , אין לי דרך לבסס את זה. אם הייתי יכול לדעת בוודאות בין אם הוא דפוק או לאו , הייתי שוקל להחליף אותו בכלל. מה שמוביל אותי לשאלה האם יש בדיקה שאני יכול להריץ על הכרטיס ולדעת אם הוא פיקס פוקס או שהוא התחיל לההרס?

תודה למגיב ומקווה לשמוע עוד תגובות \ עצות

g0v_x3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ורטיגו תודה על התגובה :)

תריץ כמה לולאות שת 3Dmark06 ותראה אם יש ארטיפאקטים בתמונה
WILL DO!
אם יש... ובכן, רצית להחליף לא?
וואלה תכלס לא , אני מעוניין להשקיע את המינימום האפשרי. חשבתי לאלתר איזה מאוור ולשים אותו על הצד ליד הכרטיס מסך כדי לחסוך את ההוצאה הזו.

אבל נראה אולי אני יארגן איזה 6600 GT במאה . מאה חמישים , אז שווה..

קיצר נקווה לטוב :>

שוב תודה

נותר רק לקוות שאני אוכל לזהות את הארטיפאקטים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...