מה לעשות עם מורה מעצבן? כאילו ממש מעצבן? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה לעשות עם מורה מעצבן? כאילו ממש מעצבן?

Shoko

Recommended Posts

יש לנו רכז שכבה כזה מטומטם. והוא כל הזמן נטפל אלי.

למשל אם יש לכיתה שלי שיעור חופשי הוא רוצה שנישב בחוץ לא משנה גשם שמש או כל דבר אחר. אני רק דורך בשכבה הוא מתקשר לאבא שלי... לא קשור שזה שאבא שלי כבר נמאס לו מתחיל לקלל אותו בטלפון xD , רק חבל עליו אם הוא מזמין את אבא שלי על השטויות האלה לבית ספר אבא שלי מחלע אותו.

למשל היום לא היה אף אחד בקומה השניה של השכבה (לכל שכבה יש ביניין וכולו ממילא) אז לחצתי על הכפור של הכיבוי אור...בכל מקרה זה לא הפריע וכמעט לא שמים לב לשינוי בתאורה משום שיש מלא אור רוב השכבה ...

אני ממשיך לרדת במדרגות כזה הוא קורא לי אומר לי אתה נשאר ליד זה כל היום דואג שאף אחד לא יגע אז אמרתי לו שאין מצב שאני נשאר ליד זה על זה שכיביתי את האור והלכתי. הזבל הזה מחליט להתקשר לאבא שלי....

פשוט מורה מטומטם איזה ג'וקים עוברים לו בראש?

עריכה:

וגם שאני נכנס לשכבה שיש לי שיעור חופשי אני נכנס לבד ובשקט לא מפריע לאף אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפנה להנהלה, עם מכתב רשמי,

לא ינזפו בו, אבל יש סיכוי שהוא יפסיק,

ואם הוא לא יספיק תן בראש עם עוד אחד.

תראה שלאט לאט זה יגמר.

- חשוב שתכתוב את המכתב בשפה הולמת.

- חשוב שתתאר את השעה והמקום, ובכלל כמה שיותר לפרטים.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למשל היום לא היה אף אחד בקומה השניה של השכבה (לכל שכבה יש ביניין וכולו ממילא) אז לחצתי על הכפור של הכיבוי אור...

"כפתור כיבוי אור" - כפתור אדום מרכזי שמנתק את כל החשמל? אם כן, בעיה שלך, אין שום סיבה לעשות את זה אלא אם כן אתה בן 8. :nixweiss:

אין שום סיבה שהוא יטפל אליך אלא אם כן גרמת לו להגיע לרושם כל-כך שלילי עליך, ואם הגעת למצב כזה ככל הנראה זאת אשמתך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"כפתור כיבוי אור" - כפתור אדום מרכזי שמנתק את כל החשמל? אם כן, בעיה שלך, אין שום סיבה לעשות את זה אלא אם כן אתה בן 8. :nixweiss:

אין שום סיבה שהוא יטפל אליך אלא אם כן גרמת לו להגיע לרושם כל-כך שלילי עליך, ואם הגעת למצב כזה ככל הנראה זאת אשמתך.

+1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש... לא חסר מורים שסתם תופסים חניכים ומשגעים אותם.... ממש יש הרבה כאלה... וכבר ראיתי לא מעט מיקרים....אתה פשוט בתחילת השנה עוד לפני שהוא מכיר אותך סתם לא ניראה לו אדם נחמד אז הוא מחליט שזאת חובתו המורתית לחנך אותך ואז הלכו לך החיים כי הוא ידאג להרוס לך אותם.

היה לאח שלי מנהל כזה פעם שכל הזמן היה מתקשר לאבא שלי.... בכיתה ז' אח שלי עוד היה חוטף צעקות אבל עד תחילת כיתה ח' אבא כבר התחיל לסנן את המנהל ואם לא לסנן אז משו בסגנון "אמ...כן! אתה צודק לגמרי! זה מאוד חמור! אני יטפל בו! טוב בי!" זה היה משעשע :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רק דורך בשכבה הוא מתקשר לאבא שלי... לא קשור שזה שאבא שלי כבר נמאס לו מתחיל לקלל אותו בטלפון xD , רק חבל עליו אם הוא מזמין את אבא שלי על השטויות האלה לבית ספר אבא שלי מחלע אותו.

היה לאח שלי מנהל כזה פעם שכל הזמן היה מתקשר לאבא שלי.... בכיתה ז' אח שלי עוד היה חוטף צעקות אבל עד תחילת כיתה ח' אבא כבר התחיל לסנן את המנהל ואם לא לסנן אז משו בסגנון "אמ...כן! אתה צודק לגמרי! זה מאוד חמור! אני יטפל בו! טוב בי!" זה היה משעשע :)

נפלאות החינוך הישראלי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...