Project HTPC - Green Fire-Update 7 -Front Panel - עמוד 3 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Project HTPC - Green Fire-Update 7 -Front Panel

Snirs69

Recommended Posts

• תגובות 71
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עידכון:

סיימתי לצבוע את הכונן דיסקים לשחור! צבעתי בשכבת בסיס אפור, 3 שכבות צבע שחור ועוד שכבת לקה אחת. יצא יפה!

תמונות:

p52902902zf5.jpg

פחיות הצבע שבהן השתמשתי.

p5270288ly2.jpg

תוך כדי הצביע של הכונן

p5290291en3.jpg

מסכה שקיבלתי מחבר, מגניב נכון?! =]

pict0030bu2.jpg

לפני

p5290297xa6.jpg

אחרי

קיצר היה סבבה לצבוע את זה ואני חושב שיצא יפה. בקרוב אתחיל את הבניה של המארז, ובקרוב יגיעו לי עוד כמה דברים שהזמנתי. כנראה את הפרספקס ועוד כמה חלקים לדרמל אני אקנה מחיפה, אני הולך לשם ב3/7. כנראה שעד אז אני אעבוד רק על בנית המארז, בלי לעשות עדיין את כל החיתוכים כי אין לי דיסקיות לזה.

מישהוא יודע איפה אני יכול להסיג פרספקס/חלקים לדרמל באזור נתניה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על האתרים! כנראה שאני אלך לשם היום אחרי הבגרות שלי במתמטיקה... =][br]פורסם בתאריך: 23.06.2008 בשעה 12:19:01

עידכון קטן:

אנשים קניתי פרספקס! וגם קיבלתי את הדברים שהזמנתי!

תמונות:

p52702802kr2.jpg

p52702812yc6.jpg

p52702822ik2.jpg

p5270286kh7.jpg

p5300291as6.jpg

יכול להיות שבקרוב אני אזמין מחו"ל מסך LCD 4X20 במחיר ממש מצחיק של 12.5${בערך 40 ש"ח, כולל משלוח!} מהסוג שיש עליו מדריך באתר פה. =]

התמול הסתובבתי גם בכל אזור התעשיה ולא מצאתי מישהוא שמוכר אלומניום. אבל יכול להיות שסבא שלי ישיג לי! =]

קיצר אני מקווה כבר להתחיל לבנות את המארז!

שיהיה לכולם יום טוב! =]

וחשבתי על משו שיכול להיות מגניב ומועיל, לעשות מפסק בקדמת המארז שידליק ויכבה את התאורה הפנימית, כי גם ככה רוב הסיקויים שלא יראו את התאורה ביום, אלה רק בערב, וככה אני גם יוכל להאריך את חיי הלדים.

מה אתם אומרים? כדאי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מאוד שימושי במיוחד אם אתה יושן בקרבת המחשב שלך!

אצלי עשיתי גם מפסק כזה המחשב היה ממלא לי את החדר באורות אדום וכחול ולא הייתי יכול לישון בגלל זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

=][br]פורסם בתאריך: 23.06.2008 בשעה 12:19:01

התמול הסתובבתי גם בכל אזור התעשיה ולא מצאתי מישהוא שמוכר אלומניום. אבל יכול להיות שסבא שלי ישיג לי! =]

שיהיה לכולם יום טוב! =]

אתה יכול למצוא באיזור התעשיה הישן, מול אולמי סילבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון קטן:

קיבלתי חתיכה קטנה של אלומניום {מין דוגמית כזאת} והתחלתי לעבוד על הקישוט לפאנל הקידמי. אני כנראה אקבל את כל שאר האלומניום מחר. אז אני אתחיל לעבוד על המארז ביום שני{כי ביום שני יש לי בגרות בהיסטוריה בעע! אז אני צריך ללמוד...}

דרך הגב, הינה סקיצה לפאנל הקידמי שהכנתי בפוטושופ! =]

תמונות:

frontpanelao7.th.jpg

הפאנל הקידמי, מקווה שאתם מבינים משו =]

p6020292qm4.th.jpg

החתיכה שקיבלתי

p6020293zp4.th.jpg

שירטוטים שעשיתי, אני כנראה אחתוך היום, העדכן בהמשך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על האתרים! כנראה שאני אלך לשם היום אחרי הבגרות שלי במתמטיקה... =][br]פורסם בתאריך: 23.06.2008 בשעה 12:19:01

עידכון קטן:

אנשים קניתי פרספקס! וגם קיבלתי את הדברים שהזמנתי!

תמונות:

p52702802kr2.jpg

p52702812yc6.jpg

p52702822ik2.jpg

p5270286kh7.jpg

p5300291as6.jpg

יכול להיות שבקרוב אני אזמין מחו"ל מסך LCD 4X20 במחיר ממש מצחיק של 12.5${בערך 40 ש"ח, כולל משלוח!} מהסוג שיש עליו מדריך באתר פה. =]

שיהיה לכולם יום טוב! =]

וחשבתי על משו שיכול להיות מגניב ומועיל, לעשות מפסק בקדמת המארז שידליק ויכבה את התאורה הפנימית, כי גם ככה רוב הסיקויים שלא יראו את התאורה ביום, אלה רק בערב, וככה אני גם יוכל להאריך את חיי הלדים.

מה אתם אומרים? כדאי?

נו, אז בגלל זה נגררת עוד 3 שעות אחרי הבגרות במתמטיקה בבי"ס? ;D

לא נורא אחי, אני רואה שזה שווה את ההשקעה של לראות את הבי"ס המכוער שלנו. :s07:

עבודה יפה לפרוייקט ראשון, אבל נו הייתי צריך לצפות ממך כזה דבר. :o

בקשר לגג המארז, ששמת את השתי אופציות. כן אני שהאופציה הראשונה יותר יפה, אבל:

אתה תשים מאוורר 120! ותשקול לעשות את החיתוך של ה"חיבורים" למאוורר בגג עבה יותר כי זה נראה די עדין עכשיו, הייתי אומר אפילו ליצור צורה שהחלק הדק הוא באמצע, וצדדים יותר עבים בקצוות.

אם לא הבנת, אני אראה לך מחר בבי"ס.

נ.ב. אתה יודע שאם אתה צריך עזרה, אני פה. ;D

אייל. :hat:

נ.ב.2 יאללה, מארז מקרר בפעם הבאה! כמו בתוכניות!

עריכה: מחפש אלומיניום? חיפשת בזייפר? זה נמצא ממש מול הבי"ס, אני לא בטוח שיש שם אבל אפשר לבדוק. אני אפילו אבוא איתך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה אף אחד מהמודרים ''החדשים'' אינו מנסה אפילו לקבל הצעות של חברי הפורום האחרים...

בכל מקרה,

בתקווה שתקשיב לפחות לדבר זה,

האלומיניום דורש שיוף במסגרת שלו,שיוף בגוף עצמו (תקנו אותי אם אני טועה),וציפוי לקה,ע''מ ליצור גוף מבריק.

MuTaTiOn.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...