CATALYST 3.4 יצא! - עמוד 5 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

CATALYST 3.4 יצא!

ariebel

Recommended Posts

כי זה לא תמיד משקף את מציאות המשקים שיש בשוק.

גם הרבה אנשים חשבו שהעולם שטוח, ואז בא מישהו ועירער אותם, מה לעשות לא הכל בעולם הזה מוחלט, ובטח לא 3d mark.

אבל אני לא אכנס איתך לוויכוח פילוסופי של SPAM, כי אני יכול להסביר לך את הטענה שלי כך.

אם יש לך כרטיס מסך, והכל עובד מצויין תוצאת 3d mark לא תשקף את הביצועים במחשב שלך.

יש בנצ'מארקים יותר טובים כגון CODECREATIRES, UNREAL TOURNAMENT 2003 ושאר משחקי המחשב.

3d mark זה סתם בונוס לראות עד כמה חזק הכרטיס מסך שלך רק ב 3d mark, זה בדיקה אחת אבל היא לא משקפת את כוחו של הכרטיס.

בגלל זה באתר חומרה כשעושים מבדקים לא עושים רק 3d mark וזהו (אם הטענה שלך הייתה נכונה זה היה מספיק), הם מריצים לפחות 8-10 משחקים (אתרים כגון ANADTECH וXBIT LBAS עושים עבודות ייסודיות בתחום הרבה יותר מTOMS) ורק אז ניתן לקבוע האם הכרטיס שווה משהו.

כעיקרון אתה צודק ונכון שאי אפשר להסתמך רק על 3D MARK אבל עדיין זו תוכנה שבאה להגדיר לך את ביצועי הכרטיס מסך ולכן כל ירידה או עלייה בתוצאה אכן תשקף את את הירידה או העלייה בביצועים במשחקים. אולי לא בדיוק רב לפעמים אבל בדר"כ היא עושה את עבודתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

3DMark לא בודקת ביצועים של כרטיס מסך, זו טעות נפוצה והגיע הזמן לעקור את הטעות הזאת.

3DMark בודקת ביצועים של מערכת;

השיפור בציון נובע מתחומים רבים, בין אם זה מעבד מהיר יותר, מהיר יותר, כרטיס מסך חזק יותר, באס גבוה יותר וכד'.

3DMark היא בשום אופן לא תוכנה שבודקת ביצועים של כרטיס מסך!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שיש מישהו שכן מרגיש בהבדלים.

אצלי למשל

כשאני בלי OC למעבד 1466MHz אני מקבל 11700 נקודות, אם אני מעלה טיפה בביצועים למשל ל 1666MHz אני מקבל 12600 נקודות.

עכשיו אתם רוצים להגיד לי ש 200MHZ זה הבדל של 1000 נקודות, הרי זה לא מורגש במשחקים בכלל לא בירידה ולא בעלייה.

מה שכן, אתה יכול לבדוק ביצועים דרך התוכנה הזאת יחסית למחשב שלך, נגיד רק קנית את המחשב ואתה בודק את המחשב עם 3d mark

קיבלת ציון X, ואז למשל אחרי מספר זמן אתה מקבל ציון נמוך יותר, אתה באמת רואה שיש ירידיה בביצועים, אבל אין כאשר יש 1000 נקודות, ירידה ב 1500 נקודות ומעלה יש הרגשה ניכרת, אבל ככה ההבדל מזערי ביותר, ולרוב לא מורגש במשחקים אחרים.

אחי איך זה הגיוני שקיבלת יותר ממני ויש לי מעבד יותר מהיר בהרבה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. יש לי FSB של 333MHz, גם כשאני שם על המהירות הרגילה אני עושה fsb של 166MHZ ומכפלה 8.5 בלי להעלות מתחים :)

ב. יש לי 512DDR PC3200 400MHZ הם עובדים בתזמונים של 2-5-3-3 שאילו תזמונים טובים יותר משל Geil LL. (שלהם זה 2-6-3-3 , תזמוני הRAS וה CAS נמוכים)

ג. כשאני בOC אני עוקף אותך באפילו יותר (הציון הכי מירבי שקיבלתי היה 13100 בלי OC לכרטיס מסך, והמעבד היה בFSB של 200MHZ והמהירות של 2GHZ כמו אצלך, וזה כנראה בגלל כמות ותזמוני הזכרונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הבעייה להעלות BUS ל 333MHZ?

זה כולה להעלות את הFSB ל 166MHZ ואז המהירות נשארת דומה (כי מורידים את המכפלה) אבל הביצועים מטפסים.

ב. יש לי BH-5.

ג. אחרי מספר חודשי שימוש במחשב ירדה התוצאה שלי אפילו בOC לתוצאות שנעות בין 11800 ל 10800 ואני דווקא לא מרגיש הבדל במשחקים, הכל עובד סבבה, רק מראה ש 3d mark לא תמיד אינדיקציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הבעייה להעלות BUS ל 333MHZ?

זה כולה להעלות את הFSB ל 166MHZ ואז המהירות נשארת דומה (כי מורידים את המכפלה) אבל הביצועים מטפסים.

ב. יש לי BH-5.

ג. אחרי מספר חודשי שימוש במחשב ירדה התוצאה שלי אפילו בOC לתוצאות שנעות בין 11800 ל 10800 ואני דווקא לא מרגיש הבדל במשחקים, הכל עובד סבבה, רק מראה ש 3d mark לא תמיד אינדיקציה.

(שים לב מה הדגשתי!) ההבדל בין ch ל-bh הוא בליתוגרפיה של הצ'יפ זאת אומרת שה-bh הוא-0.175 לעומת ה-ch שהוא 0.13 ובקשר למספרים 5 אומר שהזכרון עובד במהירות של 400 mhz ו6 אומר שהזכרון עובד במהירות 333 mzh.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...