Vantec AeroFlow אכזבה? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Vantec AeroFlow אכזבה?

ccc

Recommended Posts

אני בעליו של מאוורר GREEN POWER ג'נרי 3900 סל"ד כבר כמעט שנתיים והוא שירת אותי דיי טוב עד שהוא התחיל לעשות בעיות

ועברתי לVANTEC המומלץ כל כך!!

או קיי רכשתי את הוונטק אני מרכיב אותו עם המשחה שלו אני בטוח שהרכבתי טוב! ואני מגלה שהמאוורר הג'נרי שהיה לי מקרר במעטי יותר טוב מהוונטק הזה.. אני מקבל עם הוונטק 39 מעלות שהווינדוס עולה כאשר בג'נרי אני מקבל 35 מעלות באותו מצב

חשבתי שהוא טוב.. כנראה שהוא לא שווה אגורה שחוקה

מה יכולה להיות הסיבה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ממש מוזר , ואנחנו שמענו על זה בעוד דיון או שניים...

עשה טובה תבדוק שלא שמת יותר מדי\פחות מדי משחה טרמית ,

ושהמאוורר דוחף אוויר ולא מוציא (או שאולי זה מורכב כבר אני לא מכיר את זה..)

ושהמארז מקורר כמו שהיה וכמו שצריך.

אולי ה-35 היו מלפני החמסין ?

אם אתה בטוח שאף אחד מהגורמים הנל' הם הבעייה , אני ממליץ לך להחזיר את הג'נרי ולבדוק את הדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי השוואה עם הג'ני הרגע זה עדיין מסריח... :-\

אבל איך.. זה המאוורר של השנה הדבר הזה לא יכול להיות

המאוורר מכניס אוויר והדלת של המארז פתוחה.. שניהם בחמסין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה ללחוץ על הוואנטק בזמן שהמחשב דלוק ותראה אם הטפרטורות יורגות נתקלתי פעם בוואנטק שבא קצת דפוק ולא שמים לב לזה בכלל והבעיה הייתה שהוא לא הפעיל מספיק לחץ על המעבד ואז המגע לא היה מספיק טוב וכשהייתי לוחץ עליו הייתה ירידה בטפרטורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה ללחוץ על הוואנטק בזמן שהמחשב דלוק ותראה אם הטפרטורות יורגות נתקלתי פעם בוואנטק שבא קצת דפוק ולא שמים לב לזה בכלל והבעיה הייתה שהוא לא הפעיל מספיק לחץ על המעבד ואז המגע לא היה מספיק טוב וכשהייתי לוחץ עליו הייתה ירידה בטפרטורה.

ואי ! אני מכיר מישהו שהייתה לו בדיוק את אותה בעיה רק עם הCOOLERMASTER, לוח האם ציפף לו ועשה לו באלאגן שלם, הוא לא הבין מה לעשות ובסוף הוא גילה שלא היה מגע/לחץ טוב, בהחלט שווה בדיקה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר למבחן של המגע

תשים שכבה רגילה של חומר טרמי ותשים את ההיטסינק ותבדוק אם יש חותמת על הסינק מתי שאתה מוציא אותו בצורה של הליבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...