תקוע בOC, צריך עזרה - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תקוע בOC, צריך עזרה

nuctornal wisdom

Recommended Posts

לחצת CTRL+F1 כשנכנסת לביוס?

מה הטמפ' שלך במנוחה ובמאמץ בOC הנוכחי? הפריזר הוא לא בהכרח הבחירה הנכונה לOC של E6600 ל3.6GHZ...

ותעלה את המתח למעבד, זה לא G0, הוא צריך יותר מתח ומתחמם יותר. הE6600 שהיה לי על אותו לוח היה צריך 1.55V בשביל 3.6 יציב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות!

ככה, השארתי ORTHOS פועל ועזבתי את המחשב ומידי פעם הצצתי לראות שהכול בסדר, אחרי כמה זמן קיבלתי BOSD, ריסט למחשב והורדתי ל378 FSB

הטמפ היו באמת גבוההות(סביבות ה60 -65 אחרי בערך חצי שעה).

אם אני מחליף קירור, לאיזה כדאי?

לגבי העידכון של הביוס, מחר כשאני אחזור מהעבודה אני יעדכן לF5 (הגירסא היחידה שהיא לא בטא לפי זה )

אגב... גם הכרטיס מסך שלי מתחמם מאוד. מגיע ל 58 - 60 במנוחה ,איזה מאוררים כדאי להוסיף למארז? (או שעדיף להחליף את הקירור של הכ.מ.?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות!

ככה, השארתי ORTHOS פועל ועזבתי את המחשב ומידי פעם הצצתי לראות שהכול בסדר, אחרי כמה זמן קיבלתי BOSD, ריסט למחשב והורדתי ל378 FSB

הטמפ היו באמת גבוההות(סביבות ה60 -65 אחרי בערך חצי שעה).

אם אני מחליף קירור, לאיזה כדאי?

לגבי העידכון של הביוס, מחר כשאני אחזור מהעבודה אני יעדכן לF5 (הגירסא היחידה שהיא לא בטא לפי זה )

אגב... גם הכרטיס מסך שלי מתחמם מאוד. מגיע ל 58 - 60 במנוחה ,איזה מאוררים כדאי להוסיף למארז? (או שעדיף להחליף את הקירור של הכ.מ.?)

אגב בקשר לעידכון, הגרסאות בטא, מישהו ניסה אותם? או שעדיף ללכת על בטוח עם הF5?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבוי...

את תוספת המתח לזיכרונות תוריד, הם אפילו לא בתדר הבסיס שלהם, תוספת המתח לPCIE מיותרת, כמו גם לMCH, לFSB תוספת של 0.15-0.20 מספקת ואת מתח המעבד תעלה כבר ל1.45 ואם לא עוזר אז 1.5.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמשיך לעלות FSB ב5MHZ ותבדוק יציבות 3 TESTים מספיק אם מחשב לא יציב תעלה עוד מטח למעבד עד שאתה רואה שהמטח מעבד לא עוזר לך מעלים מטח FSB וMCH , חשוב גם לבדוק שהזיכרונות לא נכנסו לOC כי אז תצתרך אולי להוסיף קצת מטח לזכרונות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...