corsair vx vs. liberty vs. tt עד 500 שקל - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

corsair vx vs. liberty vs. tt עד 500 שקל

itayalter

Recommended Posts

אני לקראת קניה של ספק ואני קצת מתקשה להחליט , ראיתי כמה ספקים מעניינים ביניהם הקורסייר והליברטי אבל גם ראיתי שיש את HEC , TT , עם דגמים דומים , אני מחפש ספק הכי טוב שאפשר להשיג עד 500 שקלים כמובן שיהיה שקט ויציב ואולי עדיין שגם יהיה עם מודולציה , אני לא משתמש במערך ככה שהנושא לא חשוב לי .... צריך תשובה זריזה ! תודה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לקראת קניה של ספק ואני קצת מתקשה להחליט , ראיתי כמה ספקים מעניינים ביניהם הקורסייר והליברטי אבל גם ראיתי שיש את HEC , TT , עם דגמים דומים , אני מחפש ספק הכי טוב שאפשר להשיג עד 500 שקלים כמובן שיהיה שקט ויציב ואולי עדיין שגם יהיה עם מודולציה , אני לא משתמש במערך ככה שהנושא לא חשוב לי .... צריך תשובה זריזה ! תודה !

שקט ? יציב ? מודלרי ? חזק ? אמין ? כורסאייר 520HX עולה כ520 בFOXPC. .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יכול להתבטא ע"י:

*חוסר יציבות עקב החיבור עצמו.

*אתה יכול לאבד כבלים.

*עיקום של הפינים בפנים/חלק החיצוני של הספק שיכול לפגוע בהולכה.

סתם שתידע, ל POWER &Cooling אחת מיצרניות הספקים הותיקות, הגדולות והאמינות בתחום (יחד עם Zippy) אין ספקים מודולריים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יכול להתבטא ע"י:

*חוסר יציבות עקב החיבור עצמו.

תאורטית כן, מעשית אתה מכיר אפילו דוגמה אחת שזה קרה?

*אתה יכול לאבד כבלים.

*עיקום של הפינים בפנים/חלק החיצוני של הספק שיכול לפגוע בהולכה.

אם המשתמש אידיוט, אין להאשים את הספק. משתמש שהוא אידיוט בכלל אין לו מה לקנות ספק בנפרד, כי הוא בטח ישרוף משהו כשירכיב אותו.

סתם שתידע, ל POWER &Cooling אחת מיצרניות הספקים הותיקות, הגדולות והאמינות בתחום (יחד עם Zippy) אין ספקים מודולריים.

ו- לא שמה כפתור "Windows" במקלדות שלה במשך שנים, זה כנראה אומר ש- זה דבר גרוע שבחיים לא יתפוס. :)

אבל קצת מפריע לי שהוא לא מודולרי ... אין משהו באותה רמה שהוא כן מודולרי בלי לקפוץ ל HX ?

על מודולריות משלמים. זאת הסיבה העיקרית להבדל בין ה-HX ל-VX. אין ארוחות חינם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם קצת יקרים החברה האלה , לא ? ראיתי ספקים של TT למשל 500 ו 600 וואט שעולים ממש פחות , יש סיבה הגיונית ? יש הבדל מהותי ?

כל ספק TT שראיתי התקלקל אחרי 13-18 חודשים. (והיו לי 3 דגמים שונים במחשבים שונים ואפילו אחד בבית אחר)

בגלל זה הם זולים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל ספק TT שראיתי התקלקל אחרי 13-18 חודשים. (והיו לי 3 דגמים שונים במחשבים שונים ואפילו אחד בבית אחר)

בגלל זה הם זולים יותר.

יש לי TT Butterfly 480W שעובד כבר 3 שנים+, אבל כמו שאתה מבין, מדובר בדגם ישן. בהחלט ייתכן שהרמה שלהם ירדה מאז (כי בעבר הם גם לא היו כל-כך זולים).

הבנתי גם שיש הבדלים לא קטנים באיכות ובעמידות בין סדרת ה-PurePower הזולה ל-ToughPower היקרה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל בין ה TOUGHPOWER לאחרות. האמת שה VX 550 מיוצר ע"י CWT ואותה הפלטפורמה של CWT משרתת את ה TT TP 750 ואת הקורסאייר TX 750 שמושכים אותה לקצה. ה VX 450 זה SEASONIC. סדרת ה PUREPOWER המחודשת ה RX גם מיוצרת ע"י CWT . האמת ש CWT מייצרת מגוון של איכויות. לך תדע. TT גם משתמשים ב HEC וב SIRTEC וב SEVENTEAM.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...