אובמה לנשיאות ארה"ב - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אובמה לנשיאות ארה"ב

arik100

Recommended Posts

טוב עכשיו גם התאמצתי לקרוא גם קצת את ההיסטוריה.. אני מאשים את צורת הכתיבה של קילבילבי

אני זוכר שהוא היה buddy buddy עם דר רון פאול בזמנו מעניין איפה הדר עכשיו

זה אותו משתמש..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 117
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ישראל אינה משמרת את היתרון הטכנולוגי של ארה"ב מול רוסיה וסין זה ממש בולשיט אחד גדול להגיד דבר כזה.

לא מכרנו לסינים מערכות למטוסי AWACS- הסינים לא יכולים לנסות ללמוד על שיכולה לאפשר להם להתקדם ולסגור את הפער.

מכרנו לאמריקאים 20 טילי פיתון 5 - אני באמת תוהה למה הם קנו רק 20? זה ברור שזה לצורכי מחקר, אני מתערב שהם גם מתחננים לקבל עזרה נוספת כדי שהטיל החדש שלהם AIM9X יוכל לעשות מה שעושים הטילים הרוסים והישראלים.

קודם כל, אין לו שום קשר לחץ הוא פותח בנפרד.זה כמו להגיד שהחץ הוא חלק מהפרוייקט של הפטריוט.דבר שני המערכת עובדת בצורה מעולה.שלא לדבר על כך ששני המערכות שונות במטרות שלהן.

המערכת גרועה ונכשלה ברוב הניסויים. המטרות לא שונות - שני הטילים נועדו ליירט טילים בליסטיים(בגבהים שונים), האחד עושה את זה באמצעות ראש נפץ והשני באמצעות פגיעה ישירה.

קודם כל, יש הרבה מאוד חברות שיצרו קסדות כאלו, חברות ישראליות ממש לא ראשונות מה שגם על הF35 ישתמשו בכמה סוגים של קסדות וממש לא כולן מחברות ישראליות.

גם יש הרבה חברות שמייצרות טילי אוויר-אוויר, אבל הם לא טובים כמו טיל X או Y.

כן המערכת קבועה במטוס ותגיע לכל מדינה שתקבל את המטוס כמו טורקיה למשל(שהזמינה כבר 100 מטוסים כאלו אם אני לא טועה, מה שיהפוך אותם לחיל האוויר הכי חזק בכל מזרח התיכון).

עד שלטורקיה יהיו 100 מטוסים, לישראל יהיו גם כמה, ובתקווה שגם ישודרג מכם אורן ירוק שיכול לזהות את המטוסים ולטגן ממרחק רב.

חברות אמרקניות מייצרות בעצמן תציוד השבחה למטוסים ישנים מה שגם המזלטים האמרקנים הרבה יותר טובים.

אף אחד לא טען שארה"ב זקוקה לישראל כדי להשביח את המטוסים הישנים שלה. רק נטען כאן שישראל מציעה שידרוגים למדינות זרות.

המזלטים הישראלים עושים בית ספר לרוב המזלטים בעולם מבחינת יחס עלות\תועלת. איפה שכל אירופה המערבית האהובה שלך עם רמת החיים הגבוה והאנשים המשכילים והשקטים נכשלה בפיתוח מזלט אחד נורמלי - מייצרת עשרות סוגים בלי בעיה, ומוכרת אותם לאירופה.

אתה לא יכול לקבוע דבר כזה, כי אתה לא מכיר את המזלטים הישראלים והאמריקאים. אתה סתם טוען טענות חסרות ביסוס כדי להוכיח כמה נחותה מארה"ב (ונחותה בכלל)

מה שגם כמו שאמרתי הולכים להיות F35 עם קסדות שונות וממש לא כולן של אלביט.

אני רוצה לראות קישורים שיבססו את הטענה.

איזה עוד קסדות? תוצרת איזה חברות?

אתה מוזמן להראות לי פריט 1-2 שהם בלעדי ישראלי שאין בעולם כולו טוב ממנו או דומה לו.

פיתון 5, מל"ט איתן, מערכות הגנה אקטיבית לטנקים (היחידות שבאמת קיימות ולא רק על הנייר כמו פיתוחים של ארה"ב,גרמניה או פיתוחים ישנים של רוסיה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מכרנו לסינים מערכות למטוסי AWACS- הסינים לא יכולים לנסות ללמוד על טכנולוגיה שיכולה לאפשר להם להתקדם ולסגור את הפער.

מכרנו לאמריקאים 20 טילי פיתון 5 - אני באמת תוהה למה הם קנו רק 20? זה ברור שזה לצורכי מחקר, אני מתערב שהם גם מתחננים לקבל עזרה נוספת כדי שהטיל החדש שלהם AIM9X יוכל לעשות מה שעושים הטילים הרוסים והישראלים.

הסינים יכולים בלי שום קשר לישראל זה דבר ראשון.דבר שני אני בטוח שישראל גם מתחננת לקבל את כל הטכנולוגיות האמרקניות.

המערכת גרועה ונכשלה ברוב הניסויים. המטרות לא שונות - שני הטילים נועדו ליירט טילים בליסטיים(בגבהים שונים), האחד עושה את זה באמצעות ראש נפץ והשני באמצעות פגיעה ישירה.

המערכת מעולה ומצליחה מאוד בניסויים. מה הפלא שישראל התחננה מארה"ב לקבל כמה מערכות כאלו?

גם יש הרבה חברות שמייצרות טילי אוויר-אוויר, אבל הם לא טובים כמו טיל X או Y.

מי אמר שהקסדה בשיתוף אלביט טובה יותר?

הקסדה אינה פיתוח בלעדי של אלביט. הקסדה היא פיתוח של חברה קטנה אמרקנית שנקנתה ע"י עוד חברה אמרקנית ואלביט.

עד שלטורקיה יהיו 100 מטוסים, לישראל יהיו גם כמה, ובתקווה שגם ישודרג מכם אורן ירוק שיכול לזהות את המטוסים ולטגן ממרחק רב.

ממה שאני יודע לטורקיה יהיו יותר מטוסי F35 ומוקדם יותר.הם לעומת ישראל קיבלו את כל האישורים והשתתפו בפרוייקט ,שילמו על המטוסים והם בדרך אליהם כבר.לעומת ישראל ששום דבר לא סגור ולא חותם והמטוסים בכלל עדיין לא ב100% בדרך לכאן.מה שגם הכמות שישראל רוצה קטנה מאוד משמעותית ממה שטורקיה קנתה.

המזלטים הישראלים עושים בית ספר לרוב המזלטים בעולם מבחינת יחס עלות\תועלת. איפה שכל אירופה המערבית האהובה שלך עם רמת החיים הגבוה והאנשים המשכילים והשקטים נכשלה בפיתוח מזלט אחד נורמלי - ישראל מייצרת עשרות סוגים בלי בעיה, ומוכרת אותם לאירופה.

אתה לא יכול לקבוע דבר כזה, כי אתה לא מכיר את המזלטים הישראלים והאמריקאים. אתה סתם טוען טענות חסרות ביסוס כדי להוכיח כמה ישראל נחותה מארה"ב (ונחותה בכלל)

מדינות שאין להם בעיה תקציבית אצל הצבא שלהם ,למשל ארה"ב מעדיפים ביצועים על פני יחס עלות/תועלת שזה דבר שמאוד ,אבל מאוד קשה לקבוע כשאתה מדבר על מזלטים.אני ממש לא מדבר בלי לדעת נתונים, טכנית המזלטים האמרקנים הרבה יותר מתקדמים ואתה יכול לאכול את הכובע, תודה.

אני רוצה לראות קישורים שיבססו את הטענה.

איזה עוד קסדות? תוצרת איזה חברות?

BAE אתה מכיר את החברה?

http://findarticles.com/p/articles/mi_m0EIN/is_2004_Sept_8/ai_n6185699

פיתון 5, מל"ט איתן, מערכות הגנה אקטיבית לטנקים (היחידות שבאמת קיימות ולא רק על הנייר כמו פיתוחים של ארה"ב,גרמניה או פיתוחים ישנים של רוסיה).

פיתון 5 הוא לא משהו כזה. כך גם לא המזל"ט והמערכת נמצאת עדיין בשלבים מאוד ראשונים מה שגם מדינות אחרות חשבו על זה קודם ועשו תוכניות משלהן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסינים יכולים בלי שום קשר לישראל זה דבר ראשון.דבר שני אני בטוח אתה בטוח ??? מאיפה לך להיות בטוח בזה ? אתה יושב איתם בישיבות - או אולי אתה מספק להם טישו לנגב את הדמעות ? מאיפה יש לך ביטחון במצב הריגשי של המתווכים הישראלים ? אני לא יודע , אבל לי זה נשמע כמו פרופגנדה זולה אנטי ישראלית בעליל שישראל גם מתחננת מתחננת ? זו המילה הכי טובה שיכולת למצא , מה עם מבקשת / רוצה דווקא מתחננת ? :nixweiss:לקבל את כל הטכנולוגיות האמרקניות.

המערכת מעולה ומצליחה מאוד בניסויים. מה הפלא שישראל התחננה מארה"ב לקבל כמה מערכות כאלו?

מי אמר שהקסדה בשיתוף אלביט טובה יותר? טובה יותר ? טוב אינו מדד אוניברסלי טוב כמו כל דבר הוא העדפה אישית לזמן מסויים ולמקום מסויים . לכן אין כאן שאלה של טוב או רע אלא מתאימה לרוכש בזמן הזה או לא .

הקסדה אינה של אלביט. הקסדה היא של חברה קטנה אמרקנית שנקנתה ע"י עוד חברה אמרקנית ואלביט. לקנות טוב זה - טוב

ממה שאני יודע לטורקיה יהיו יותר מטוסי F35 ומוקדם יותר.הם לעומת קיבלו את כל האישורים והשתתפו בפרוייקט ,שילמו על המטוסים והם בדרך אליהם כבר.

לעומת ששום דבר לא סגור ולא חותם והמטוסים בכלל עדיין לא ב100% בדרך לכאן. אתה ניזון משמועות ואתה שומע מה שאתה רוצה - שמיעה סלקטיבית אנטי ישראלית ריגשית

מדינות שאין להם בעיה תקציבית אצל הצבא שלהם ,למשל ארה"ב מעדיפים ביצועים על פני יחס עלות/תועלת שזה דבר שמאוד ,אבל מאוד קשה לקבוע כשאתה מדבר על מזלטים.אני ממש לא מדבר בלי לדעת נתונים, טכנית המזלטים האמרקנים הרבה יותר מתקדמים ואתה יכול לאכול את הכובע, תודה. :hat:

BAE אתה מכיר את החברה? מוצר נידרש מיוצר ע"י מספר חברות במקביל כמו למשל מערכת הגנה אקטיבית לרק"מ הפיתוח הוא החשוב בחירת המוצר לעניות דעתי היא משנית לפיתוח טכנולוגי , מה שלא מתאים היום יעניק מידע חשוב למוצר הבא קרי .

http://findarticles.com/p/articles/mi_m0EIN/is_2004_Sept_8/ai_n6185699

פיתון 5 הוא לא משהו כזה. כך גם לא המזל"ט והמערכת נמצאת עדיין בשלבים מאוד ראשונים מה שגם מדינות אחרות חשבו על זה קודם ועשו תוכניות משלהן.

שום כלום מלבד הדעה האנטי ישראלית המבוססת ריגשית בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסינים יכולים בלי שום קשר לישראל זה דבר ראשון.

עוד חירטוט. הסינים לא קרובים למערב ואפילו לא לרוסיה מבחינת יכולת פיתוח של אלקטרוניקה צבאית. מטוס הקרב J10 שלהם קיים בזכות , והם מייצרים חיקויים של טילי פיתון 3 שנמכרו להם בעבר.

בר שני אני בטוח שישראל גם מתחננת לקבל את כל הטכנולוגיות האמרקניות.

ובכל זאת אנחנו קנינו מהם רק מטוס, וכל המערכות שבתוכו פותחו בארץ.

שטויות, המערכת לא טובה ולא מבצעית.

ישראל לא מתחננת למערכת הזאת. למעשה, יש עכשיו מכרז של 300 מליון דולר בין המערכת הזאת לחץ 3 (שגם הוא לא בדיוק קיים).

ישראל לא מתחננת לאף מערכת טילים אמריקאית - לא THAAD ולא פטריוט PAC3.

מי אמר שהקסדה בשיתוף אלביט טובה יותר?

כי משתמשים בה הכי הרבה וצוברים איתה ניסיון, כי האמריקאים בוחרים בהן (קונים סוגין שונים של קסדות), כי חיל האוויר הישראל בוחר בהן והרבה מדינות באירופה מעדיפות אל אלביט על פני חברות אירופאיות אחרות.

הקסדה אינה בלעדי של אלביט. הקסדה היא של חברה קטנה אמרקנית שנקנתה ע"י עוד חברה אמרקנית ואלביט.

הפיתוח הוא של חברת VSI - ששייכת לאלביט ולחברה אמריקאית. בפועל זה בעצם פיתוח ישראלי שהאמריקאים קיבלו גישה אליו על ידי הקמת החברה וככה קיבלו את הטכנולוגיה. כל פרוייקט משותף רק מוכיח שהטכנולוגיה של טובה יותר. ידוע שהאמריקאים מתביישים להודות בזה ולא בכבוד שלהם לקנות ישירות מישראל, אלא במקרים חריגים (פיתון 5).

ממה שאני יודע לטורקיה יהיו יותר מטוסי F35 ומוקדם יותר

הדבר היחיד שאתה יודע הוא שטורקיה מתכננת לרכוש\לבנות תחת רישיון 100 מטוסים. אתה לא יודע כמה תקבל (אם בכלל) ומתי.

.מה שגם הכמות שישראל רוצה קטנה מאוד משמעותית ממה שטורקיה קנתה.

אבל יכולה לעשות עם עשרה מה שטורקיה לא יכולה עם 100 - להתקין מערכות מקומיות וללמוד את הטכנולוגיה של המטוס ברמה מסויימת.

טכנית המזלטים האמרקנים הרבה יותר מתקדמים ואתה יכול לאכול את הכובע, תודה.

ככשתתחיל לנסות לבסס את דברייך- אז תקבל תגובה רצינית.

ועדיין לא הראת לי את הקסדה המדוברת.

פיתון 5 הוא לא משהו כזה.

:lol: בדיחת השנה.

אין לך מושג מה הטיל הזה עושה. זה הטיל הכי טוב בעולם. יותר טוב מה-AIM9X האמריקאי ויותר טוב מה-IRIS-T הגרמני. גם מבחינת נתונים יבשים וגם מבחינת דברים שהוא מסוגל לעשות.

אם הוא כל כך סביר - למה ארה"ב קנתה? למה ישראל מסרבת לייצא אותו לכל מדינה אחרת מלבד ארה"ב?

כך גם לא המזל"ט והמערכת נמצאת עדיין בשלבים מאוד ראשונים מה שגם מדינות אחרות חשבו על זה קודם ועשו תוכניות משלהן.

מערכת טרופי - כנראה בשימוש מבצעי. כבר הראו שלה על טנקי מרכבה 4. וידוע שכל 100 הטנקים החדשים שיצאו מהמפעל לפי תוכנית תפן יגיעו עם המערכת עליהם.

אם אתה קורא לכטב"מ איתן,הרון\TP מזל"ט - כנראה שאין לך מושג על מה אתה מדבר. זאת מפלצת ברוחב 35 מטר. איזה מזלט זה בדיוק? :lol:

זה ראשוני מסוגו, המטוס כבר עף, כנראה נכנס לשימוש מבצעי גם במלחמת לבנון האחרונה. חברה גרמנית התחננה לחתום עם התע"א חוזה, וכנראה שבקרוב תראה אותו מרחף מעל הבית שלך בגרמניה. גם צרפת וספרד הביעו התעניינות במטוס.

רק רוסיה חשבה ופיתחה מערכת הגנה אקטיבית לכלים משוריינים, וגם ככה המערכת לא מושלמת ובכלל לא ידוע אם לצבא הרוסי יש מספיק כסף כדי לקנות אותה.

מדינות כמו ארה"ב וגרמניה רק מתחילות לפתח מערכות כאלה, ולנו כבר יש כאלה מבצעיות ומוכחות. המערכות שלנו עברו מאות ניסויים מוצלחים. הצבא האמריקאי מתחנן לכאלה מערכות, אבל מטעמים פוליטיים ואגו מנופח הם יאלצו לחכות כמה שנים, וגם אז לקבל פתרון מגושם מהתעשייה האמריקאית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לרוסים היו מערכו הגנה אקטיביות לטנקים כבר בשנות ה80 שהיה שימוש בהם באפגניסטן, הבעיה היא שהן הרגו את כל החי"ר בטווח של 10 מטרים סביב הטנק ובכך בעצם היו חסרות כל תועלת.

ובכל מקרה הפיתוחים של הרוסים בד"כ הם תמיד העתקות או גנבות של דברים אחרים, כמו השריון של הטנקים עצמם שנגנב מטנק מרכבה ישראלי שהושאר בקרב סולטן יעקב ולא הושמד על צוות הנדסה של צה"ל לפי הפקודות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד חירטוט. הסינים לא קרובים למערב ואפילו לא לרוסיה מבחינת יכולת פיתוח של אלקטרוניקה צבאית. מטוס הקרב J10 שלהם קיים בזכות , והם מייצרים חיקויים של טילי פיתון 3 שנמכרו להם בעבר.

אני מבין שאתה לא מתעדכן נכון?

הרוסים וגם הסינים מפתחים מטוסים מדור 5, טילים איכותיים יותר,טנקים,נ"ט וגם מערכות הגנה אוויר ומערכות נשק לחלל.

ובכל זאת אנחנו קנינו מהם רק מטוס, וכל המערכות שבתוכו פותחו בארץ.

לא כולן. החלטות לשנות מערכות אלו החלטות לא בהכרח שאומרות שמערכת זו טובה ממערכת אחרת. יש עניין כספי,סדר עדיפויות,כבוד לאומי וגם יעוד.

שטויות, המערכת לא טובה ולא מבצעית.

ישראל לא מתחננת למערכת הזאת. למעשה, יש עכשיו מכרז של 300 מליון דולר בין המערכת הזאת לחץ 3 (שגם הוא לא בדיוק קיים).

ישראל לא מתחננת לאף מערכת טילים אמריקאית - לא THAAD ולא פטריוט PAC3.

אתה מוזמן להוכיח שהמערכת לא טובה. מבצעית היא כמעט ,היא עוברת ניסויים מתקדמים.

ישראל כן מאוד רצתה והתחננה לקבל את המערכת הנ"ל ובסופו של דבר ארה"ב אישרה מכירה של כמה מערכות כאלו לישראל.

כי משתמשים בה הכי הרבה וצוברים איתה ניסיון, כי האמריקאים בוחרים בהן (קונים סוגין שונים של קסדות), כי חיל האוויר הישראל בוחר בהן והרבה מדינות באירופה מעדיפות אל אלביט על פני חברות אירופאיות אחרות.

סליחה? F35 עדיין לא נכנס במלאו לתפקיד וכבר הכי הרבה משתמשים בה?

חוץ מזה אותה קסדה מדוברת כלל לא פיתוח בלעדי של אלביט.

הפיתוח הוא של חברת VSI - ששייכת לאלביט ולחברה אמריקאית. בפועל זה בעצם פיתוח ישראלי שהאמריקאים קיבלו גישה אליו על ידי הקמת החברה וככה קיבלו את הטכנולוגיה. כל פרוייקט משותף רק מוכיח שהטכנולוגיה של טובה יותר. ידוע שהאמריקאים מתביישים להודות בזה ולא בכבוד שלהם לקנות ישירות מישראל, אלא במקרים חריגים (פיתון 5).

לא, אלביט קבילה שותפות "בפרוייקט" הקסדה ע"י כך שקנתה אותה חברה אמרקנית שפיתוח הקסדה שייך לה.

הדבר היחיד שאתה יודע הוא שטורקיה מתכננת לרכוש\לבנות תחת רישיון 100 מטוסים. אתה לא יודע כמה תקבל (אם בכלל) ומתי.

אם תקבל אז מדובר בקמות קטנה יחסית של כ20-30 ובאזור 2013-2014, זה אם היא תקבל את המטוסים שאני אישית בספק קטן.

אבל ישראל יכולה לעשות עם עשרה מה שטורקיה לא יכולה עם 100 - להתקין מערכות מקומיות וללמוד את הטכנולוגיה של המטוס ברמה מסויימת

לא משנה מה ישראל תעשה עם אותם 10 המטוסים המטוסים הטורקים עדיין יהיו טובים יותר.

ככשתתחיל לנסות לבסס את דברייך- אז תקבל תגובה רצינית.

לא ראיתי שאתה עדיין מבסס את דבריך על משהו מעבר למילים שלך.

ועדיין לא הראת לי את הקסדה המדוברת.

סליחה? קבילת הוכחה לעוד סוג של קסדה עבור הF35.

בדיחת השנה.

אין לך מושג מה הטיל הזה עושה. זה הטיל הכי טוב בעולם. יותר טוב מה-AIM9X האמריקאי ויותר טוב מה-IRIS-T הגרמני. גם מבחינת נתונים יבשים וגם מבחינת דברים שהוא מסוגל לעשות.

אם הוא כל כך סביר - למה ארה"ב קנתה? למה ישראל מסרבת לייצא אותו לכל מדינה אחרת מלבד ארה"ב?

למה חצי מהעולם קונה טילים תוצרת ארה"ב?

ישראל מסברת כי בזמנו שהוא יצא הוא באמת היה אחד שלא היה שווה לו בביצועים(ועדיין לא בלעדי לישראל שאין דומה לו מבחינת יעוד) ולכן חששה שהטכנולוגיה לא תגיע לדי מדינות אוייב.

מערכת טרופי - כנראה בשימוש מבצעי. כבר הראו תמונות שלה על טנקי מרכבה 4. וידוע שכל 100 הטנקים החדשים שיצאו מהמפעל לפי תוכנית תפן יגיעו עם המערכת עליהם.

אם אתה קורא לכטב"מ איתן,הרון\TP מזל"ט - כנראה שאין לך מושג על מה אתה מדבר. זאת מפלצת ברוחב 35 מטר. איזה מזלט זה בדיוק?

זה ראשוני מסוגו, המטוס כבר עף, כנראה נכנס לשימוש מבצעי גם במלחמת לבנון האחרונה. חברה גרמנית התחננה לחתום עם התע"א חוזה, וכנראה שבקרוב תראה אותו מרחף מעל הבית שלך בגרמניה. גם צרפת וספרד הביעו התעניינות במטוס.

רק רוסיה חשבה ופיתחה מערכת הגנה אקטיבית לכלים משוריינים, וגם ככה המערכת לא מושלמת ובכלל לא ידוע אם לצבא הרוסי יש מספיק כסף כדי לקנות אותה.

מדינות כמו ארה"ב וגרמניה רק מתחילות לפתח מערכות כאלה, ולנו כבר יש כאלה מבצעיות ומוכחות. המערכות שלנו עברו מאות ניסויים מוצלחים. הצבא האמריקאי מתחנן לכאלה מערכות, אבל מטעמים פוליטיים ואגו מנופח הם יאלצו לחכות כמה שנים, וגם אז לקבל פתרון מגושם מהתעשייה האמריקאית.

כל מטוס ללא טייס בתוכו הוא מזלט זה דבר ראשון דבר שני הצבא האמרקני הביא התעניינו במערכת בגלל שלא הייתה מערכת מבצעית אחרת זמינה ,אך עקב פיתוחים אמרקנים טובים יותר זנח את הרעיון ויתקנו בעת הנכונה מערכות אמרקניות איכותיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בילבי, אני מציע לך לקרוא את בטאון חיה"א ולהתעדכן

ישראל אמורה לקבל כמות של 64 עד סוף 2012, ואז להחליט אם לרכוש עוד או להישאר עם מה שיש.

בנוגע לטורקיה, גם אם הם יקנו 40000 , זה לא יהפוך אותם לחיה"א החזק באיזור- זה יהפוך אותם לחיה"א עם הכי הרבה כלים באיזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מטוס ללא טייס בתוכו הוא מזלט זה דבר ראשון דבר שני הצבא האמרקני הביא התעניינו במערכת בגלל שלא הייתה מערכת מבצעית אחרת זמינה ,אך עקב פיתוחים אמרקנים טובים יותר זנח את הרעיון ויתקנו בעת הנכונה מערכות אמרקניות איכותיות.

אני לא יודע מה אתה יותר אומלל או טיפש.

אתה בכלל יודע מה הראשי תיבות של מזל"ט? זה מטוס זעיר ללא טיס, דגש על זעיר, כולמר קטן, פיצי, כמו אתה יודע מה שיש לך בין הרגליים.

הרון הוא מל"ט מטוס ללא טייס יש לו מוטת כנפיים גדולה יותר משל 747 לכל הרוחות, או בשם החדש שלהם אחרי הUAV כטב"מ כלי טיס בלתי מאוייש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרוסים וגם הסינים מפתחים מדור 5

נכון לעכשיו המטוסים קיימים רק בשירטוטים.

טילים איכותיים יותר

הסינים לא מייצרים טילים טובים יותר משל , אלא חיקויים שונים מכל העולם. למעשה, . לרוסים יש טילים טובים וטובים פחות, יש להם כבר הברקות בתחום.

טנקים

גם לטורקיה ולהודו יש טנקים. אז מה?

מה אתה בכלל משווה בין טנק הדגל הרוסי למרכבה?

ועל הטנקים הסינים אני בכלל לא מתכוון לדבר.

גם מערכות הגנה אוויר ומערכות לחלל.

מערכות ההגנה האווירית הסיניות הן חיקוי של מערכות רוסיות בד"כ.

מערכות הדגל של הרוסים לטווח קצר נחדרו כנראה על ידי חיל האוויר הישראלי בתקיפה בספטמבר האחרון הסוריה. לישראל יש את החץ וישראל מפתחת בשיתוף עם הודו מערכת הגנה אווירית שתעמוד בשורה ראשונה עם מערכות אמריקאיות ורוסיות.

ישראל כן מאוד רצתה והתחננה לקבל את המערכת הנ"ל ובסופו של דבר ארה"ב אישרה מכירה של כמה מערכות כאלו לישראל.

לא רק שאתה חרטטן, אתה גם שקרן. מעולם לא התחננה וארה"ב מעולם לא אישרה דבר כזה. השטויות שאתה פולט לא מסתדרות עם העובדה שיש מכרז של 300 מליון דולר, והמתחרים בו הם החץ 3 וה-THAAD. לפני כמה ימים פורסמה בידיעות אחרונות כתבה של אריה אגוזי על החץ 3, ולפי התיאור בכתבה, אם מערכת כזאת מפותחת משמע מוותרת על הרעיון של ה-THAAD, אחרת לא היו מפתחים את אותה המערכת.

סליחה? F35 עדיין לא נכנס במלאו לתפקיד וכבר הכי הרבה משתמשים בה?

דיברתי על הקסדות של אלביט, לא על הקסדה הספציפית הזאת. ארה"ב קונה בכמויות, אירופה קונה וחיל האוויר הישראלי קונה. זה אומר המון על טיבן של הקסדות.

לא, אלביט קבילה שותפות "בפרוייקט" הקסדה ע"י כך שקנתה אותה חברה אמרקנית שפיתוח הקסדה שייך לה.

:lol: אז אלביט נקנתה על ידי חברה אמריקאית? :nixweiss:

חברת VSI היא חברה שמוחזקת בבעלות שווה של חברת אלביט מערכות ושל חברה אמריקאית נוספת.

Defense technology firm VSI, the American subsidiary of Israel's Elbit Systems, has been contracted by the Lockheed Martin for new battle helmets (HMDs) for F-35 jets

ציטוט מאתר F-16.NET

הפיתוח הוא ישראלי - הטכנולוגיה ישראלית. המיזם הוקם רק כדי שהאמריקאים לא ירגישו מטומטים לקנות מחברה ישראלית וכי הם רוצים גישה לטכנולוגיה. בדיוק כמו מה שקרה עם טיל הפופאי הישראלי(פיתוח של רפאל אני חושב), שמיוצר בארה"ב תחת השם AGM142.

סתם עוד ציטוט בלי קשר ל-F35. לקוח מאתר F-16.NET:

April 9, 2008 (by Asif Shamim) - Elbit Systems Ltd. announced that one of its subsidiaries has been selected by Lockheed Martin Aeronautics to supply new generation Head Up Displays (HUDs) for the latest F-16s
לא משנה מה תעשה עם אותם 10 המטוסים המטוסים הטורקים עדיין יהיו טובים יותר.

ובכל זאת גם עכשיו מטוסי F16 ישראלים טובים יותר ממטוסי F16 טורקיים. גם היו לנו חוזים ענקיים לשידרוג המטוסים שלהם.

סליחה? קבילת הוכחה לעוד סוג של קסדה עבור הF35.

קיבלתי הוכחה לכך שהוגשה בקשה לפיתוח של קסדה. לא ראיתי אף קסדה: לא דגם, לא תמונה ולא פרטים.

למה חצי מהעולם קונה טילים תוצרת ארה"ב?

מהסיבה שחיל האוויר הישראלי קונה אותם (בכספי סיוע- לא בדיוק קונה) וגם כי הם מוכחים.

אם היו מציעים למכירה את הפיתון - אני מעריך שהוא היה הרבה יותר מבוקש מה-AIM9 למיניהם.

שראל מסברת כי בזמנו שהוא יצא הוא באמת היה אחד שלא היה שווה לו בביצועים(ועדיין לא בלעדי לישראל שאין דומה לו מבחינת יעוד

שטויות במיץ. הטילים המתחרים של המערב עושים מה שהפיתון עושה רק עם היגוי וקטורי יקר, מסובך, לא יעיל שגורע מהביצועים של הטיל. אפילו הטילים הרוסים שהסגנון שלהם הרבה יותר דומה לפיתון מאשר הטילים המערביים לא מגיעים לביצועים של הפיתון, לא מבחינת ראש ביות ולא מבחינת יכולת תמרון.

דבר שני הצבא האמרקני הביא התעניינו במערכת בגלל שלא הייתה מערכת מבצעית אחרת זמינה ,אך עקב פיתוחים אמרקנים טובים יותר זנח את הרעיון ויתקנו בעת הנכונה מערכות אמרקניות איכותיות.

הם התעניינו במערכת לאחר שהיא נוסתה מאות פעמים על אדמת ארה"ב והכוחה ביעילה לחלוטין נגד כל סוג הטילים והרקטות מכל טווח, כולל כמה בבת-אחת.

הפתרון של האמריקאים הוא פחות יעיל, ואפילו הם יודעים את זה. הצבא האמריקאי בעיראק מתחנן שירכשו את הטרופי, אבל מטעמי פוליטיקה שאתה מתקשה להבין, הוחלט בארה"ב לפתח מערכת מקומית.

כל מטוס ללא טייס בתוכו הוא מזלט זה דבר ראשון

כן, מתקפל ונכנס לכיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...