האינטרנט מתנתק כל 10 דקות ללא סיבה... - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האינטרנט מתנתק כל 10 דקות ללא סיבה...

RON_Xxx

Recommended Posts

יש לי ראוטר NETGEAR -WPN 824 שמחובר למודם:ROTAL -RTA 1320a וגם למחשב יש לי לוח אם p5k-e -wifi/ap solo עכשיו עשיתי שם חיבור גם בין ראוטר ישן שהיה לי של 3COM בצורה הבאה :

RouterAsAP.gif

החיבור יכול לא להחזיק אפילו 5 דקות והוא יכול להחזיק שעות זה איך שבא לו... לא מצאתי סיבה לניתוקים זה יכול להיות שאני על המחשב וזה יכול ללהיות שהוא לא בשימוש.. בכל מקרה מה אני יכול לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי רוצה.... אבל זה בלתי אפשרי בגלל שאם אני מנתק את אחד מהם.. אז אח שלי לא מצליח לקבל אות..ויש מלא ניתוקים... חשבתי שהנתב של נט גיר החדש יתקן את הבעיה אבל טעיתי.. בכל מקרה מה אני יכול לעשות ממה אתם חושבים שזה נגרם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרך הכי טובה לבנות את הרשת שלך:

המודם מחובר ליציאת WAN של הראוטר האלחוטי(זאתי שמשום מה כתוב לידה בציור "DO NOT USE THIS PORT"),

הראוטר האלחוטי מחובר בכבל ל-WIRED PC#1,ובאלחוט ל-PC#2

בראוטר האלחוטי להגדיר DHCP ON, או במקום זה,להגדיר IP סטטי

אם משהו מכל הדברים האלה לא ברור-תגיד בברור מה צריך לפרט יותר(ולא "הכל")

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ אני לא סגור על זה האמת.. אבל הראוטר שמחובר למחשב (ראה ציור) הוא הנט גיר ונראה לי שהוא מחובר לזה.. תקנו אותי עם אני טועה (דרך אגב תודה רבה רבה על התגובות המהירות:) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיבה שאתה משתמש בראוטר הלא -זה כדי "להאריך" את הכבל-כדי שתוכל לשים את הראוטר האלחוטי במקום שאתה רוצה?

תוודה טוב טוב-מי מחובר למי ואיך בידיוק-והשאלה שלדעתי הכי חשובה-האם יש משהו שמחובר לראוטר הלא -חוץ מהמודם והNETGEAR?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין סיבה .. , כאילו זה פעל המון זמן בסדר... ולא בדיוק... כלומר בעקרון מה שזה אמור לעשות כל הקונסטרוקציה הזאת זה להגדיל את הטווח ע"י .. אבל ניסיתי הכללל על מנת להפסיק את הניתוקים אצל אחי.. ביחידת דיור.. ורק ככה זה באמת הפסיק אצלו.. כאשר אצלי זה מחובר גם אצלו אך לאחרונה הקו אצלי החל להתנתק.. עכשיו:

הראוטר ה"לא אלחוטי" מחובר למודם כמו שמצוייר בציור.. אצלי הכל מחובר בדיוק כמו בציור.. והמודם שמחובר למחשב זה הנט גיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי-מה שאנחנו צריכים לעשות זה דורש עבודה

נלך בשיטת האלימינציה-כלומר-כל פעם נבדוק מכשיר אחר,ונבדוק במי יש בעיה.

1.נתחיל מהמודם.

אני מניח שאתה מחובר בבזק,אם לא-תאמר

אתה צריך לדעת מה שם המשתמש שלך בספק שרותי האינטרנט(ISP) ומה הסיסמא(סביר להניח שההגדרות של זה,אם אתה לא מוצא את איפה שכתבת את זה-נמצאות באחד הראוטרים,אני מאמין שבקווי).

אתה יוצר חייגן ל-PPPOE מכניס שם משתמש,סיסמא.בשלב הזה זה עוד לא אמור לעבוד....

אתה מנתק את המחשב מהראוטר,אתה מנתק את המודם מהראוטר,ואתה מחבר את יציאת ה-LAN של המודם למחשב.

אתה מפעיל את החייגן,רואה שנוצר קשר....מנסה את הקשר,בודק שאין את התקלה שאתה חווה בחיבור הרגיל של המכשירים.

את התוצאות אתה רושם פה-האם המודם אשם,או שהוא בסדר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת שנסיתי להבין מה שכתבת אבל אתה פשוט לא יודע לכתוב משפט אחד תקין.. בלי.. כל.. שניה..

אם אין בעיה פיזית שמונעת ממך לחבר את המודם ישירות לנתב האלחוטי ולהפטר מהנתב החוטי תעשה את זה

אם יש בעיה פיזית תנסה להסביר אותה פה או להעלות ציור מדוייק יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...