חחחחחחחחחח אתם לא תאמינו - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חחחחחחחחחח אתם לא תאמינו

slrr

Recommended Posts

לוח-אם dfi-lanparty של חבר .... נסיתי להוציא את המאורר של הצי'פ כדי להחליף משחה והצי'פ יצא איתו מה זה אומר??????

(למי שלא הבין זה אומר שכל הפינים שלו חצויים ל-2 עכשיו ....איך זה היה דבוק כל-כך חזק)!!!!!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, שנה את הכותרת לאחת נורמאלית בבקשה אחרת סתם יינעל לך הדיון.

דבר שני, אם המעבד נשלף לך עם הקרור אני מניח שמדובר במעבד של כי אני לא זוכר LANPARTY לסוקט 478 (אבל יכול להיות שאני טועה). בכל אופן, לא נחצו לך שום פינים ושום נעליים... קח מברג שטוח, הכנס אותו בעדינות בין השוליים של המעבד לקרור (לא בין הליבה לקרור כי לא תצליח, יש את השוליים של הPCB של המעבד) ותן סיבוב של כמה מעלות למברג, לאט ובעדינות, זה יפריד לך את המעבד מהקרור.

P1010023.JPG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מברג ואיזה נעליים... סתם להרוס את המגע בין המעבד לגוף במקרה הטוב, ולשבור את המעבד במקרה הגרוע!

לא מושכים גוף קירור מהמעבד, וכן הם נדבקים חזק בגלל המשחות האלה! הרבה תלשו ככה ו/או מעבד גרפי בכרטיסי מסך...

מה שצריך לעשות זה לסובב ולא למשוך! כלומר בעדינות לכל צד ולא להפעיל כוח... בהתחלה נראה שלא קורה כלום אבל אחרי כמה פעמים זה יתחיל לזוז ואז יתנתק.

אני מאמין שגם במצב שהגעת אליו תצליח, ובקשר לאם שברת? יש מצב... את הנעילה של המעבד ללוח שברת... :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דימקה, פעם הבאה שתגיב ככה אתה תמצא את עצמך בחוץ, אין צורך להתלהם ככה, תמתן את הודעותיך.

את הסיבוב עושים כשהמעבד עוד בסוקט לפני שאתה בכלל מרים את הצלעות בשביל להמנע מהדבקות המעבד.

מה שאני רושם פה בא משנים של נסיון ולא סתם משהו שעבר לי בראש, אז אל תקפוץ בבקשה.

לוקחים מברג שטוח כמו טסטר, מכניסים בין הPCB של המעבד (לא הליבה עצמה, בשביל זה יש תמונה!) לקרור ומסובבים את המברג ימינה או שמאלה בעדינות, המעבד יתנתק מהקרור.

תתעלם מהכיתוב על התמונה, היא נועדה רק להמחיש איפה להכניס את ראש המעבד (ברווח בין הPCB הירוק לקרור).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני מקווה שזה לא ה Chipset למרות שעדיין לא נתקלתי בכזו תופעה :lol:

אז המצב הוא כנראה שזה המעבד וכנראה בטח Ultra-D או משהו.

slrr תחליף את הכותרת לכותרת אינפורמטיבית אחרת ינעלו לך את הדיון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

slrr,

בהמון מקרים הסברתי לך על חוקי הפורום - לגבי כותרות ותוכן, לי כבר נמאס לראות את הזיהום שלך בפורום.

עקב הבעייתיות איתך, אולי ישקלו אמצעים שירגיעו אותך קצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...