המלצה לאוזניות אלחוטיות לטלויזיה[ תקציב 350 ש"ח] - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לאוזניות אלחוטיות לטלויזיה[ תקציב 350 ש"ח]

Jules Winnfield

Recommended Posts

חשוב לי שלא יהייה צריך להחליף כמה כמה ימים\שבועות לא משנה,

בקיצור שיהיו נטענות דרך המשדר או משהו.

ועוד משהו, איכות שמע גבוהה!

תודה רבה.

אם אין כאלו אני מבקש לא להמליץ על משהו ג'נרי

ופשוט לכתוב שלא אוכל למצוא עם התכונות הנ"ל

בתקציב שלי ואני כבר יחשוב עם להגדיר תקציב אחר או לוותר.

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כך,

1.איזה תקציב עלי להשקיע על מנת לקבל עם איכות נורמלית?

2.למה אתה טוען שזה לא נוח שהאוזניות נטענות דרך המכשיר? זה לא יותר נוח מאשר

להחליף כל הזמן בטריות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה איכות שמע טובה + קליטה ללא הפרעות בטווח 8-10 מטר + מעמד לטעינה כשהאוזניות לא בשימוש תצטרך להפרד מכ-600 ש"ח לסט המצויין 590A של פלנטרוניקס http://zap.co.il/model.asp?model_id=594491 + כ-100 ש"ח למתאם BT שתומך ב-A2DP (לא חובה כי בסט מצורף מתאם לשקע אוזניות). לא צריך להחליף ואיכות השמע היא מהטובות ביותר שיש באוזניות אלחוטיות מבלי לגלוש לתקציבים של כ-1500 ש"ח לאלחוטיות של סנהייזר למשל. כוללות גם מיקרופון מעולה לשימוש בסקייפ, משחקי וכדומה.

רשימת סקירות מקצועיות לעיונך: http://tinyurl.com/5hk3pu

48220pulsar20590a202ag7.jpg

16714wn0.jpg

יש סטים זולים יותר עם טעינה דרך ה- כך שגם לא תצטרך להחליף אבל איכות השמע נמוכה יותר בבירור. הם מספקים בהחלט לצפיה ב-TV למשל אבל ממש לא לסרטים עתירי אפקטי קול או לאודיופילים.

בשני המקרים עדיין מדובר באיכות שמע נמוכה מאוזניות חוטיות במחיר זהה ואף נמוך בהרבה - אבל זה נכון לכל האוזניות האלחוטיות בטווח המחירים הזה ובכלל. ה-KOSS PORTA PRO למשל יתנו רמת שמע עדיפה בהרבה בפחות מ-300 ש"ח...

כמו-כן, אין מצב שהאוזניות יחזיקו ימים או שבועות ללא הטענה, ודאי לא בשימוש אינטנסיבי - עם ה-590A רק צריך לדאוג להניח אותם על מעמד הטעינה הכלול כשהם לא בשימוש (ראה בתמונה השניה) וזה אמור לכסות אותך... מחזיקות כ-7-8 שעות בשימוש רצוף ללא הטענה.

ברבים מהבתים בישראל יש בעיות קליטה ורעש סטטי עם סטים של RF (גם בטובים שביניהם) וסטים מבוססי IR מחייבים קו ראיה ישיר ובעלי טווח מוגבל יחסית. לכן BT היא הטכנולוגיה המועדפת לסט לדעתי.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה רבה לך על התגובה, איזו השקעה

אני מרגיש שאני חייב לתת לך משהו בתמורה :)

לתשומת ליבי ונראה אם התקציב יאשר.

;)

תודה מספיקה בהחלט והתמורה הטובה ביותר היא אם תכתוב סקירה מקיפה ככל האפשר של הסט שתקנה לבסוף - לטובת כל הגולשים בפורום.

התחום של אלחוטיות מוזנח יחסית בפורום וכל תרומה בעניין תתקבל בברכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...