התחדשתי לי בטימקסון משו פשע רשע! - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התחדשתי לי בטימקסון משו פשע רשע!

Born2Kill

Recommended Posts

אופנוע הוא לא..אבל אופניים עם מנוע? הגזמת..

באופנוע של אבא שלי אני והוא (שזה בערך 170 קילו של אנשים) נוסעים בקלות רבה 120+ קמ"ש..

אופניים עם מנוע אתה אולי יכול לקרוא לאופנועי 50cc

למה היית בוכר אוטו? אז נכון שיש מזגן ושאפשר ליסוע בחורף..אבל יש לזה המון חסרונות.

צריכת דלק גבוה פי 2-3 המחיר עצמו לקטנוע חדש של 250cc הוא שליש ופחות מאשר מכונית (קטנה) חדשה,לא צריכים לדאוג לחניה ולא צריכים לדאוג מפקקים ככה שגם מגיעים מהר יותר (בהרבה) לכל יעד וגם כשמגיעים כבר לא צריכים לבזבז את הזמן היקר בחיפוש חניה כאמור.

אני אישית היתי רוכש קטנוע בלי שום ספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 178
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אין ספק שיש סיכון לא קטן בקטנועים,אבל תאמין לי שאם כולם היו נוסעים כמו שצריך,נזהרים,לא עוקפים ונכנסים בין מכוניות כמו מטורפים זה לא היה נחשב לכלי כ"כ מסוכן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריכת הדלק גבוהה פי 2-3 כי יש את המשקל של כל מה שמגן עליך. באופנוע אין מנגנון בטיחות.

צריכת הדלק היא לפי כמה כ"ס ועוד מכלולים דומים......

אני יודע שזה קטנוע אבל הוא מרגיש יותר כמו אופנוע בגלל גלגליו הגדולים.

ו-FeedMeH, אם אתה רוצה מכונית סבבה, רק תיקח בחשבון את החסרונות שלה, ואל תשכח שמדינת ישראל צומחת מידיי שנה והפקקים צומחים איתה.

ככה שקטנוע זה הדבר האולטימטיבי כרגע ובמיוחד בעתיד, אם שמתם לב שנת 2007 הייתה שנה משגשגת בתחום המכירות, המכירות עלו בכמה עשרות אחוזים.

http://www.fullgaz.co.il/archive/dec-07/news/fg37575-sum-2007.php

וג'וייריד יש רר 200cc לא יותר.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו בסדר בגלל זה יש את הסטיגמה הלא לגמרי מוצדקת שאופנוע יותר מסוכן סטטיסטית.

אם תנהג אתה כמו בנאדם תאמין לי שיהיה בסדר. אל תשכחו שגם מכוניות הן מכונות קטל לא קטנות. הבטיחות האקטיבית טובה פחות משל אופנוע ומעבר לכך הרבה פעמים העובדה שעפים בקלות מהאופנוע בעת תאונה - מונעת מוות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרבה פעמים העובדה שעפים בקלות מהאופנוע בעת תאונה - מונעת מוות

אם אתה נוחת על ג'ימבורי.

אל תשכח שאנשים עפים הם גם נוחתים בסופו של דבר, ובמקום על הדשבורד, זה יהיה 10 מטר מהאופנוע, על הכביש או לגלגלים של מכונית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומעבר לכך הרבה פעמים העובדה שעפים בקלות מהאופנוע בעת תאונה - מונעת מוות

ו"קצת" יותר פעמים לתוך משהו שלא יגרום לך הנאה רבה, אבל גם תתקשה להרגיש כאב, או להרגיש בכלל.

הסיכון שבכלי דו גלגלי הוא לא בעיקר בגלל (חוסר) תרבות נהיגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שבועיים החלטתי סופית לעבור לאופנוע, ישבתי וחקרתי, עליתי לאתר של הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, והמסקנות די צפויות:

מסיבות ברורות קבוצות הסיכון הבולטות הן רוכבים עד גיל 18 ומ 18 עד 24.

ב 2007 נהרגו 32 רוכבי אופנוע, אך אין התייחסות לכמות הנפגעים שנפגעו במסגרת עבודתם כשליחים.

כמות הפגיעות החמורות ביחס לכמות התאונות גבוהה יותר.

בסופו של דבר, אחרי שעות של בדיקת הסטטיסטיקה החלטתי ללכת של זה תוך הבנה ברורה ש:

1. תאונה עירונית קלה ברכב שתסתיים הבחלפת פרטים יכולה להפוך בקלות לתאונה חמורה הרבה יותר על אופנוע.

2. רוכבים מעל גיל 24 מעורבים הרבה פחות בתאונות, מה שמצביע על כך שבעת רכיבה זהירה הסיכון צונח משמעותית.

3. הסיכון לרוכב, גם אם הוא זהיר הוא גבוה פי 2 לפחות, זהיר ככל שתהיה.

4. בהתחשב במצב החניה בתל-אביב, אם אני לא אעבור לאופנוע, הסיכוי שאני אהפוך לרוצח סדרתי הוא גבוה פי 10.

מאז שהתחלתי לנהוג על קטנוע, המודעות שלי לרוכבי האופנוע שסביב עלתה פלאים, לדעתי, במסגרת הרישיון לרכב יש לחייב כל צלמיד לעבור שני שיעורים על אופנוע, מרגע שישבת מאחורי הכידון של אופנוע אתה חושב פעמיים ובודק טוב טוב את הנקודות המתות שלך לפני החלפת נתיב.

ו XTRACT, העובדה שבעת תאונה עפים מגבירה את הסיכון, לא מפחיתה אותו, אני מעדיף לדפוק את הראש בכרית אוויר ולא ברכב שלפני. פעם אחרונה שבדקתי אין שום דבר בטיחותי בלעוף על ב 40 קמ"ש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתה חושב שדופקים את הראש בכרית אויר וזהו? לך תראה מבחני ריסוק של מכוניות מודרניות ותראה מה קורה גם ב-50 קמ"ש..

עכשיו לך תתרגם את זה למכוניות ישנות מאמצע שנות התשעים שעוד רבים נוהגים באים ותחשוב מה יקרה.

נכון שלעוף ב-40 קמ"ש זה רחוק מלהיות נעים אבל אני די בטוח שלא מתים מזה אם נוחתים על המדרכה/כביש כשיש לראשך קסדה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתה חושב שדופקים את הראש בכרית אויר וזהו? לך תראה מבחני ריסוק של מכוניות מודרניות ותראה מה קורה גם ב-50 קמ"ש..

אני דווקא חושב שזה אתה שצריך לבדוק. המבדקים הם ב 60 קמש לתוך קיר (אחד מהמבחנים) והתוצאות בדרך כלל די טובות.

מכוניות משנות ה90 , טוב אין לי מה להגיד לך פה אבל אין מה לעשות. ככול שאתה משלם יותר רמת הבטיחות עולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...