זקוק לעזרה במציאת חנות שקיים אצלה במלאי מסך 28" HANNS-G HG281DPB - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק לעזרה במציאת חנות שקיים אצלה במלאי מסך 28" HANNS-G HG281DPB

benbaler

Recommended Posts

ניסיתי כבר כל חנות אפשרית בטווח המחירים של 2500-2800 ולשום חנות אין את המסך במלאי והצפי הוא רק עוד חודש, אני צריך את המסך בדחיפות מישהו יודע על חנות שמוכרת את המסך במחירים האלו והוא קיים אצלה במלאי?

תודה לכל מי שיעזור!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם רוצה לקנות מהחברה הזאת אם יש לך איזה המלצות להביא לי עליה {אומנם אני רוצה לקנות 22" ושמעתי דברים טובים על ה-28"}

יש חברה שקוראים לה מור לוי תחפש בגוגל הם זולים בהכל ותחפש בזאפ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מור לוי זה הביואן בכלל...

יש 3 יבואנים:

סידי לוג

מור לוי

וקינג בורד אאל"ט...

למור לוי נגמר המלאי

ושתי האחרות יש במלאי...

תודה רבה אני אבדוק מחר..[br]פורסם בתאריך: 3.06.2008 בשעה 20:47:33

בדיוק מה שכבר עשיתי, אבל תודה בכל מקרה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי וואו אני צריך המלצה לחברה הזאת איך המסכים שלה?!

זה לא המקום לשאול, חפש קצת בפורום, מה שאני יכול לומר לך שזאת חברה מאוד פופלארית במזרח וגם בארץ לאור הביקוש למסכים שלה, זאת חברה טאיוואנית יש ביקורת למסך ברשת אתה יכול לחפש לפי הביקורת הוא קיבל 8.5 מתוך 10 ועוד בחור מהפורום קנה אותו ורשם טרנד על כך הוא מאוד מרוצה ואיפלו יש תמונות והמחיר זול. אבל אם אתה מחפש 22" אז תביא בעוד כמה שקלים אני בטוח שיותר משתלם ובטח יותר איכותי. פה מדובר על 28".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטער שאני מישתלט פה אבל לא ענו לי בטרנד שאני פתחתי אם אתה יכול להגיד לי איפה סקרו אותו להביא לי כתובות זה יעזור לי

ואם אני מביא אותו או {המומלץ פה MU22 משו} מה עדיף {אני משיג אותם בהפרש של 200 שקל את ה- ב-1100} מה עדיף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא המקום לשאול, חפש קצת בפורום, מה שאני יכול לומר לך שזאת חברה מאוד פופלארית במזרח וגם בארץ לאור הביקוש למסכים שלה, זאת חברה טאיוואנית יש ביקורת למסך ברשת אתה יכול לחפש לפי הביקורת הוא קיבל 8.5 מתוך 10 ועוד בחור מהפורום קנה אותו ורשם טרנד על כך הוא מאוד מרוצה ואיפלו יש תמונות והמחיר זול. אבל אם אתה מחפש 22" אז תביא סמסונג בעוד כמה שקלים אני בטוח שיותר משתלם ובטח יותר איכותי. פה מדובר על 28".

מאיפה הבאת את הטענות האלו?!

יש לי את המסך הזה (קיבלתי אותו לפני מספר ימים), יש לי את ה- 2407 וסמסונג 226 עם פאנל S (יש לי גם 206 ופיליפס 200W6), אני עורך איתם , על הסמסונג אין למסך הזה שום חיסרון, להיפך. לדל יש צבעים קצת יותר מדוייקים משניהם. זוית הצפיה לא מפריעה לי בגלל שאני יושב מול המסך כל הזמן, בכל מקרה כאן היתרון שלו מול הסמסונג. שורה תחתונה חווית השימוש בו לוקחת בגדול את כל המסכים שבבעלותי (בעיקר במשחקים), אני מבין למה בכלכך הרבה פורומים בנט אוהבים אותו ויש לו ביקוש כלכך גדול (מחיר נמוך, תמורה גבוהה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקדתי אצל כל שלושת היבואנים ואין להם את המסך במלאי וגם אין שום צפי שיהיה במלאי בקרוב.

ניסיתי גם כל חנות בטווח המחירים 2500-2900 וגם אצלהם אין שום מסך כזה במחסנים.

אני דיי מיואש ואני ממש רוצה לרכוש את המסך... מוזר שלא מביאים אותו אם יש כזה ביקוש... אולי מישהו בכל זאת מוכר משומש או יודע על חנות ספציפית כל עזרה תתקבל בברכה! תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ADIZ אתה אומר ללכת עליו?

נכון לעכשיו (בשימוש אצלי פחות משבוע), המסך הרבה מעבר לציפיות שלי, נהנה מכל רגע, מרוצה ממנו מאוד. אם זאת אני לא אמליץ או לא אמליץ עליו לפני שיהיה לי קצת יותר זמן לבחון אותו לעומק.

אציין גם שלמרות גודלו, קיבלתי אותו ללא פיקסל אחד מת.

בקדתי אצל כל שלושת היבואנים ואין להם את המסך במלאי וגם אין שום צפי שיהיה במלאי בקרוב.

ניסיתי גם כל חנות בטווח המחירים 2500-2900 וגם אצלהם אין שום מסך כזה במחסנים.

אני דיי מיואש ואני ממש רוצה לרכוש את המסך... מוזר שלא מביאים אותו אם יש כזה ביקוש... אולי מישהו בכל זאת מוכר משומש או יודע על חנות ספציפית כל עזרה תתקבל בברכה! תודה.

אני דיברתי עם היבואן מור לוי, נאמר לי שיכול להיות שיגיע בעוד שבועיים מינימום אם בכלל. אח"כ דיברתי עם החנות Wellcom אמרו לי שיש להם במלאי, דרך היבואן CD-LOG. תוך יומיים המסך נחת בפתח ביתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...