שאלות בנוגע לSanDisk Cruzer Micro - נפח וU3 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלות בנוגע לSanDisk Cruzer Micro - נפח וU3

GWeizman

Recommended Posts

שוקל לקנות DOK (אחרי שעד עכשיו לא השתמשתי באחד אף פעם, וזה היה דיי חסר לי).

נראה לי שהCruzer Micro מתאים לכל הצרכים שלי - בלי מכסה (אני נוהג לאבד דברים), קטן, אפשר לתלות על המחזיק מפתחות, והכי חשוב, עד כמה שהבנתי, הוא תומך בהתקנת תוכנות שלא נועדו להיות ניידות (portable) בלי להשאיר עקבות על המחשב שבו משתמשים בהם.

זה מעולה בשבלי, בגלל תוכנות כלשהן שיהיה לי מאוד מאוד מאוד נוח אם אני אוכל לגשת אליהן בכל מקום בלי בעיה.

עכשיו יש בעיה.

הDVD שלי (לא זוכר איזה דגם בידיוק, אבל משהו של LG) תומך בהצגת סרטים מDoK. יש סיכוי שהU3 של הקרוזר יתנגש איתו וימנע ממני לנגן סרטים כמו שצריך?

חוץ מזה, יש DoK אחר שיתאים לצרכים שלי? (הU3 [או משהו שדומה לא] לא חובה, השאר דיי כן.)

בקשר לנפח -

ההבדל בין 2GB ל4GB הוא 30 שקל, עד כמה שאני רואה שווה להוציא עוד 30 בשביל ההבדל הזה, יש סיבה כלשהי לא לעשות את זה?

(מזמין מבאג, כי ההבדל ביניהן לשאר הוא קטן, הם יבואן רשמי של [לפי האתר של סאןדיסק] ונמצאים קרוב, הרבה יותר קל לממש אחריות)

תודה מראש,

גיא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש קרוזר 8 גיגה!

ואני רואה ממנו בדיוידי של חבר(משהו ג'נרי) והU3 לא מפריע

ד"א אפשר להפעיל ממנו תוכנות portable גם בלי להשתמש בממשק ה U3 שהוא מעצבן ותוקע חלק מהמחשבים עד שהוא עולה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שהבנתי, הרעיון הוא שהU3 גורם לזה שיהיה אפשר להפעיל תוכנות בצורה ניידת בלי שהם יתוכנתו לפעולה ניידת (=בלי להשאיר 'עקבות' כאלה ואחרות על המחשב)..

תודה בכל מקרה.

מה בנוגע למהירות שלו? לא מצאתי יותר מידי נתונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי 4GB U3 ואני כל פעם רוצה לפרמט אותו ולהעיף את הקשקוש U3 הזה לחלוטין אבל מתעצל.

כל מה שצריך כדי להפעיל תוכנות מDOK זה שהוא יהיה כמה שיותר מהיר. זה הכל.

יש המון תוכנות שאפשר להוריד במיוחד לכל DOK, ולא צריך את הקשקוש המסחרי שנראה U3.

ביטלתי את התפריט של U3 שעולה אוטומטית, כי זה ממש לוקח הרבה זמן כשמחברים את הDOK, במיוחד למחשב אחר שאף פעם לא חיברו אליו DOK כזה.

בגלל הU3 הכונן נראה כמו שני כוננים - CD + DOK.עדיין זה לוקח יותר זמן לעלות את זה, במיוחד במחשבים ישנים או באוניברסיטאות.

אבל שוב, לדעתי כמעט כל DOK בנפח גדול מגיע עם הU3 הזה

ואגב, הSANDISK CRUZER לא כזה קטן. להכניס אותו כשיש לך שני מחברים אופקיים ואחד מהם מאוכלס - אם החיבורים קרובים מדי, זה בעייתי.

היה לי קינגסטון שהיה הרבה יותר נוח מהבחינה הזאת. דווקא בגלל שהSANDISK נכנס פנימה לתוך עצמו הוא יותר שמנמן קצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...