מארזים ליגה של סילברסטון- שווה לשדרג? - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מארזים ליגה של סילברסטון- שווה לשדרג?

Pika007

Recommended Posts

הייתי היום בנשר לקניות, על הדרך נכנסתי לנעה ופנדה לברר לגבי זמינות של הלוחות הקרבים ובאים P5Q של אסוס (פנדה כבר הכניסו אותם למחירון למרות שאין זמינות בארץ)

אם ביקרתם בפורום מפרטים או מעבדים לוחות אם וזכרונות לאחרונה, אתם יודעים כנראה שאני בתהליכי שדרוג מחשב.

ועכשיו סילברסטון האלו ימח שמם תקעו לי מארזים חדשים לדפוק עליהם ת'ראש.

ברגע שנכנסתי לנעה בתצוגה נתקע לי בעיניים המארז הזה-

http://www.noacomp.co.il/Product.aspx?productid=1416

מכירים את התחושה שמשהו שאתם לא צריכים בכלל קורא לכם מחלונות ראווה?

הדלת הקדמית מאלומיניום, והמארז עצמו- בהתחלה חשבתי שזה אלומיניום, מסתבר שזו פלדה מכוסה אבץ.

עכשיו, בעיקרון, יש לי כרגע Aerocool T40 (שהוא לא בדיוק ישן....)

האפשרויות שלי הן או להעביר אותו לאחד האחים שלי ולקנות את הסילברסטון שילך יד ביד עם החלקים החדשים שלי, או להישאר עם הארוקול שאני חייב לציין שעושה עבודה טובה בפני עצמו ונראה די אסטתי גם ככה.

סקירה-

http://www.hardwaresecrets.com/article/521/1

הדבר הזה הוא פאקינג תיבת ההפתעות של דוקטור גוגנהיים. מגירות וטריקים בכל פינה, מגיע עם 2 מאווררי 120 מ"מ שקטים של סילברסטון (ידוע לי כבר שהם שקטים, 121225SL למי שמכיר)

הכל מסודר יפה עם פילטרים וגרילים, ומקום לעוד 2 מאווררי 120 מ"מ בתחתית בצד. יש גם חלון.

מה דעתכם? לקחת, לא לקחת, או קודם לסיים לקנות את המחשב החדש ואז להחליט?

ועל הדרך- מה המקום שאפשר להשיג בו אותו הכי זול?

ייסורים ייסורים.... לסרב למשהו באמצע רצף קניות זה דבר לא קל, אבל המחיר ]:

מה שהולך לשבת בפנים-

C2D E8200

AC Freezer7 pro PWM

Asus P5Qpro

OCZ Reaper 1066mhz 2X1GB

HD4850

OCZ Powerstream 520w ed

WD 80GB HDD

כונן אופטי, וכונן דיסקטים. בקרוב יכול להיות שאני אצרף עוד הארדיסק.

מישהו מכיר את המארז ויכול לתת חוות דעת אישית לאחר שימוש?

אגב, הכניסו לתצוגה שם טונות של של סילברסטון, צילמתי תמונה בשביל שתוכלו לראות את המארז שרשמתי עליו פה, אני אעלה אותה ברגע שאני אחבר את המצלמה למחשב (עצלנות....)

יש כמה דברים מעניינים ששווה לשים עליהם את העין. מישהו יודע אם יש בארץ יבואן רשמי של סילברסטון- ומי זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שאנשים כאן מכירים את המארזים של סילברסטון, מעטים מאוד וגם זה בספק. האלטרנטיבה היא לחפש בפורומים בחו"ל מה שאני מאוד שונא..

בארץ החברה הזו לא נפוצה כל כך ואין לה נתח שוק כפי שאתה יכול להבין.

מה שכן אני יכול להגיד לך זה שאתמול דיברתי עם פנדה על רכישת ספק סילברסטון, והוא אמר לי שאת הספקים שלהם הוא לא מכיר, אבל המארזים שלהם טובים מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצחיק, דווקא את הספקים של סילברסטון אני מכיר מעולה, שקטים בטירוף.

ופתאום מסתבר לי למה לנעה יש תצוגה כזו עצומה של סילברסטון

http://silverstonetek.com/wbuy/wbuy_contants.php?warea=israel&area=usa

הם יבואן רשמי S: מה שכנראה די שולל את האופציה של למצוא במחיר זול יותר :\

תודה על התשובות אנשים- למישהו יש נסיון עם המארז?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי, הדבר הראשון שתפס אותי פה זה העיצוב. הדבר הזה פשוט מדהים, זה בדיוק הסגנון שלי, ומבחינת בניה הוא לא מהעולם הזה.

תקרא את הסקירה- אפשר להחליף לדלת את הצד של הציר, מגירות HDD נשלפות, Dampers לכל רכיב במארז, אוורור מעולה, חלון (יש לי תאורה, ואני מעדיף שלמארז שלי יהיה חלון/רשת.)

ה P182 נראה פשוט כמו ארון מתכת. בעוד שיש אנשים שאוהבים עיצוב "חלק", אני לא אוהד גדול של העסק הזה, אין בו חלון, והגרסה עם עיצוב המראה היא מגנט מבהיל לטביעות אצבע. אני מעדיף שלא לבלות את היום שלי בהברקת המארז, תודה רבה.

בנוסף, עד כמה שה P182 מוצלח, הוא לא מאוורר כמו המארז הזה בקונפיגורציית 4 מאווררים, ולא מכיל אותה כמות פיצ'רים

נראה לי שהחבוב הזה נותן פייט רציני לאורורה של ג'יבייט ול P182 של אנטק, אני חייב למצוא סקירה שמשווה טמפרטורות וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן נראה מארז מעניין, אבל מרפרוף על הביקורת מצאתי כמה דברים שמפריעים לי וכדאי לך לחשוב עליהם:

נראה שהרגליים של המארז זוועתיות. נראה כמו פלסטיק יצוק שלא סופג ויברציות בכלל.

המאווררים בצד לדעתי מיותרים (יש להם פילטר?),

והייתי רוצה שהספק יהיה בחלק התחתון של המארז, או לפחות בתעלה נפרדת.

בכל מקרה למטרות שקט הייתי מעדיף את ה-P182

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוורור>שקט, לפחות אצלי. חוץ מזה שכל הציוד שלי מקורר בקירורים שקטים גם ככה.....

למאווררים בצד יש פילטרים, הם נועדו לקרר את כרטיס המסך, ככה שקשה לי לקרוא להם מיותרים.

אבל בשום מקום לא מצאתי ביקורת לגבי טמפרטורות |:

את הרגליים של המארז אפשר להסיר, או להוסיף להן פדים מג'ל (לא כלול, אבל מדובר ב 5 דולר.....)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למען האמת אף פעם לא הבנתי את הצורך במאווררים בצד, בחיים שלי לא השתמשתי בהם והטמפרטורות שלי מעולות.

עם פסיבי בלבד ה-8800GT שלי עכשיו על 48 מעלות ובמאמץ (ב-OC לליבה 711MHZ) הוא בסביבות ה-58

אם היה לי כרטיס מסך חם יותר הייתי יכול פשוט להצמיד מאוורר על הגוף הפסיבי ולקבל את אותם תוצאות אם לא טובות יותר.

ובכלל למה צריך תוצאות טובות יותר?

יותר איוורור = יותר רעש. לכן איוורור מיותר תמיד ישאר לדעתי מיותר.

מאווררים בצד = חורים דרכם יוצא רעש מיותר, בדרך כלל ישר לאוזן של המשתמש.

בנוגע להחלפת הרגליים של המארז, אולי המחיר הוא לא בעיה, אבל בדוק את הזמינות בנעה

מוזר שהמארז הזה נראה איכותי ומלא בפיצ'רים אבל דווקא הרגליים שבאות איתו גרועות יותר ממארזים שעולים שליש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פדים מג'ל אני מזמין מפטרה או איביי, 5-7 דולר כולל משלוח USPS, מגיע תוך 5 ימים. זו לא הדאגה שלי.

לגבי מאווררים בצד- מורידים את הטמפרטורה הכללית של המערכת, זה יופי שיש על הרכיבים, אבל החום שלהם מתפזר במארז. לא הכי אופטימלי......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חנות לציוד אוברקלוקינג וקירורים.

http://www.petrastechshop.com/

אני דיברתי על זה-

http://www.petrastechshop.com/pegviabbl.html

פד ג'ל שהם מייצרים בעצמם, מגיע בגודל של 3X3"

מספיק בשביל לחתוך כיסוי ל 4 רגליות. אפשר לקנות 4X4" בתוספת דולר אחד.

השימוש שהם מציעים זה לספוג ויברציות של משאבות לקירורי מים שיושבות על תחתית המארז (מה שבד"כ גורם לרעש נוראי)

אבל בתכל'ס, זה ג'ל לא דביק ומתאים לכל דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראית חנות סבבה אבל האתר שלהם לא מקבל הזמנות מחוץ לארה"ב

כתוב באתר שצריך לפנות אליהם וצריך שהכתובת המשלוח תיהיה רשומה אצל חברת האשראי מה שלא קיים בארץ.

חבל דווקא חנות עם מוצרים מעניינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...