אוכל של כלבים וחתולים אפשר לאכול אותו לבני אדם? - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוכל של כלבים וחתולים אפשר לאכול אותו לבני אדם?

-yooy-

Recommended Posts

אמיתי ביותר !! לא בשביל שאני רוצה !!

מה התוצאה האם אוכלים אותו בה אני יספר לך משהו

אח של אמא שלי הוא בן 40 הוא לפעמים אוכל אני אומר לו

מה אתה מטורף?? הוא אומר אז מה ??

אז רציתי לשאול האם מותר לאכול אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת רעילות - המזון לא רעיל

ההבדלים במזון לחיות הוא כמו ההבדלים במזונות של בני אדם כלומר איכות ( מאיזה חלקים של הבהמה / חיה והתוספים )

יש חיות בית מאוד מפונקות שלא יאכלו מזון רגיל של בני אדם ( יש גם את אפקט ההרגל )

לסיכום אוכל לחיות מחמד אינו רעיל אך אינו מומלץ מפני שהאיכות ( להוציא מהכלל מזונות דליקטסיים ) נמוכה ויכולה לערער את מערכת העיכול של האדם שאינו רגיל לאיכות שכזו .

הערות :

הכרתי איש אחד שהיה מאכיל את הכלב שלו וטועם את האוכל של הכלב

ועוד אחת שהייתה אוכלת את הביסקוויטים של הכלב שלה

( להעמיד דברים על דיוקם הם לא ממש היו אוכלים עם צלחת וסכין ומזלג יותר נכון היו מנשנשים )

בנוסף צריך להיות בלוג על אחד שאוכל דברים מוזרים וכותב על זה ( דריה פעם הביאה לינק )

מצאתי - ואם אני לא טועה יש פה בייקון לכלבים שהוא אוכל - http://www.thesneeze.com/mt-archives/cat_steve_dont_eat_it.php

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולאיזה תגובות ציפית בדיוק?

בתכלס דויד צודק. לפעמים אפילו איכות האוכל לכלבים טובה יותר מהאוכל האנושי והוא עומד בפיקוח קפדני יותר.

רק שים לב שמזון בע"ח מכיל כל מיני תוספות כמו אפר, עצמות גרוסות וכו' כתוספת מינרלים וסידן. בנוסף בני אדם הם אוכלי כל לעומת כלבים וחתולים שהם טורפים, הדיאטה האנושית המומלצת שונה מהותית מהדיאטה המומלצת לאותם בע"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

בתכלס זה לא מזיק, אבל לא נהוג לאכול את זה. 8)

אני זוכר כשהייתי קטן אחותי ארגנה מסיבה, השולחן היה מלא בכל טוב, ביסלי, במבה וכו... אח שלי וחברים שלו שמו בתוך הביסלי קצת בונזו לכלב והחברים של אחותי אכלו ונהנו :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עוד אפשר לבקש מחטיף ?

יש בו אורז ,קצת חלבונים אוזניים וטלפיים של חיות שונות , חומרי טעם וחומרי ריח ואריזה ציבעונית ויפה

כמובן תוספים למינהם ששומרים לך על הברק בפרווה והורגים את התולעים במעיים יאמי יאמי .

תטעם את האוכל המוכן בקופסה

יש שימורים של חתולים יותר מצ'ופרים משל בני אדם ( אולי אני מגזים אבל הכרתי כמה נסיכות פרסיות - לא , לא ריטה - שרות יותר יפה ממנה אבל גם כמוה הולכות על ארבע - שלא נוגעות באוכל של בני אדם ואפילו לא שימורי טונה ) , מיאו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...