יתאפשר ירידת איכות של כבל VGA אחרי 10 מטר? - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יתאפשר ירידת איכות של כבל VGA אחרי 10 מטר?

SpLiNtEr

Recommended Posts

אם הצינור עוד לא נמצא, לא כדאי לקחת צינור רחב יותר מאשר להרוס את הכבל?

הצינור נמצא בתוך הקיר מבנית הבית (הבית חדש).

לדעתי עדיף VGA

גם תוכל לעבוד ב-Native Resolution (1366X768) וגם יעלה פחות

כך גם אני חשבתי בהתחלה,אבל אם אני יכול להכניס כבל בלי לפרק את החוטים ולהלחים,אז אין לי בעיה לקנות אותו.

אני רק צריך לדעת בוודאות שאני יכול להוציא את הפלסטיקים,ולהחזיר ללא בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עיגול הפלסטיק בסמוך לקצה הכבל נועד להגן מהפרעות (השראה), יש בתוכו מגנטים, אין בעיה להוריד ולחבר, ואין בעיה למצוא חדשים, או אפילו להשתמש ללא החלק הזה.

לגבי ה , הייתי ממליץ בחום נגד פירוק שלו, ליצרניות הכבלים היו הרבה קללות בימי ה הראשונים, צפיפות הפינים שם היא גבוהה (סה"כ 21 פינים, אם אני לא טועה) והוא מאוד לא נוח לעבודה.

VGA יכול לעשות את העבודה בקלות, ההלחמה תהיה נוחה, ומאחר ונהוג להשתמש בכבלי 75 אוהם, אז כמות ההפרעות לא אמורה לפגוע במיוחד באות.

אתה יכול גם להשתמש בכבל קומפוננט במידה וכרטיס המסך שלך תומך ביציאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה אומר שניתן לקנות את העיגון המגנטי שכביכול ''מגן'' מפני הפרעות,

אז אני מעדיף לקנות כבר קבל VGA,ואחרי ההלחמה להשים לו את זה.

אך ייתכן שאני קונה 15 מטר,שהכי זול,בא עם זה,אז זה יוצא לי יותר קל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג איפה מוכרים את זה בארץ, אבל אני לא חושב שקשה להשיג את זה. אני חושב שהכבל יעבוד בלי בעיה גם בלי המגנטים.

את המגנטים גם תוכל לקחת מאיזה כבל ישן.

בכל מקרה, תזכור ש VGA לא תומך ב HDCP, אם אתה תרצה להחליף למסך FULL HD אתה תצטרך להחליף לכבל . אבל אני מניח שזה לא יקרה בשנה הקרובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, אבל כבל יתן לך תמונה בלי שום הפרעות (כי הוא דיגיטלי) ועם אפשרות להעביר רזולוציה של 1080i וגם HDCP (שזה תוכן מוגן, ובזה גם הטלויזיה שלך צריכה לתמוך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה תוכל להעביר תוכן ב 1080I גם על כבל VGA, העובדה שכבל מעביר מידע דיגיטלי לא מחסנת אותו להפרעות, ההיפך הוא הנכון, הסבירות שיהיו לך הפרעות על כבל באורך 15 מטר היא גבוהה יותר. האמת היא שכבל רגיל באורך 15 מטר לא יתמוך לך ב 1080P, עבור 1080P תצטרך לקנות כבל מבוסס סיב אופטי או כבל אקטיבי, מדובר בכבלים מאוד יקרים ובמידה וכרגע אין לך צורך כרגע ב 1080P אני מציע שתקנה רגיל או VGA רגיל.

תקנה את הכבל מחנות שיש לה מדיניות החזרות ברורה, תחבר אותו, תראה שאתה מקבל תמונה טובה, אם התמונה לא טובה תחליף ל HDMI או VGA, תלוי מה בחרת ראשון. כשאתה מריץ את הכבל שים לב שהוא לא עובר במקביל לחוטים שעובר עליהם 220V (נהוג לשמור על 30 ס"מ ביניהם), במידה ואתה חייב לעהביר אותו דרך חוטים כאלה תוודא שאתה מעביר אותו במאונך- 90 מעלות.

שיהיה בהצלחה. (אגב, אני הייתי הולך על VGA)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...