איזה דרייבר אני צריך?TwinTech 8800GT 512MB DDR3 HeatPipe Fan Retail - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה דרייבר אני צריך?TwinTech 8800GT 512MB DDR3 HeatPipe Fan Retail

asi1998

Recommended Posts

את האחרון מהאתר של .

nvidia.com

אני רוצה להוציא ספר בקרוב שיקרא "הקלות הבלתי נסבלת של פתיחת ט'רדים על שטויות"

אם כבר בכרטיס הנ"ל עסקינן. הנ"ל הרעיש לי מאוד והחלטתי לעשות מעשה. פירקתי את שני המאוורים מה HEATPIPE ושמתי 120מ"מ עם גומיות. התוצאה- מינוס שלוש מעלות במנוחה ומשחקים. OC מקס'(עד כה) 740/1090/1800. והכי חשוב- שקט!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את האחרון מהאתר של .

nvidia.com

אני רוצה להוציא ספר בקרוב שיקרא "הקלות הבלתי נסבלת של פתיחת ט'רדים על שטויות"

אם כבר בכרטיס הנ"ל עסקינן. הנ"ל הרעיש לי מאוד והחלטתי לעשות מעשה. פירקתי את שני המאוורים מה HEATPIPE ושמתי 120מ"מ עם גומיות. התוצאה- מינוס שלוש מעלות במנוחה ומשחקים. OC מקס'(עד כה) 740/1090/1800. והכי חשוב- שקט!

להה אני לא מאמין לך איך ביאסת אותי עכשיו עם הקטע של הרעש מהכרטיס מסך (עוד לא קיבלתי תמחשב)..

ולגבי הדרייבר- אתה מתכוון לדרייבר מסדרה 9?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקום לשאול שאלות יכולת כבר להוריד את הדרייבר. כמה מסובך ללכת לאתר, ללחוץ על download drivers, לבחור את כרטיס המסך ולהוריד? ולגבי השאלה שלך, 8800gt, מאיזה סדרה נראה לך שהוא?

נ.ב- מצטער אם פגעתי ברגשות אוקטובופים למינהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקום לשאול שאלות יכולת כבר להוריד את הדרייבר. כמה מסובך ללכת לאתר, ללחוץ על download drivers, לבחור את כרטיס המסך ולהוריד? ולגבי השאלה שלך, 8800gt, מאיזה סדרה נראה לך שהוא?

נ.ב- מצטער אם פגעתי ברגשות אוקטובופים למינהם.

שמע מה אתה חושב משעמם לי אז אני שואל שאלות? וואלה אני לא יודע איזה דרייבר להוריד ואני גם לא יודע איזה סדרה הוא ולא לא פגעת לי ברגשות חחח

בגלל שאין לי מושג בדברים האלה ואולי לכם זה נראה מצחיק משו..

ובקשר לסדרה- גם בגרסה ה9 וגם ב-8 רשום שהוא תומך ב8800 GT אז מה להוריד?

ועוד שאלה - תוכל להגיד לי אם עשיתי טעות כאשר רכשתי תכרטיס מסך הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...