הממשק של Windows 7 נחשף (תגובה לחדשה באתר) - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הממשק של Windows 7 נחשף (תגובה לחדשה באתר)

DXT

Recommended Posts

לדתע הטעות הראשןנה של MS היא שכבר עכשיו הם תחייבו לתאריך מסויפ. תחשבו שאת הם עשו מ-2001 עד 2007, בחלרונות 7 הם אמורים לשכחב את הליבה, ואת זה ה ישעו 2008-2010. המ כל פעם מהמרים, המע' לא יוצאת נורמאלית, הם ממהרים להווציא משהו חדש, זה יוצא עוד יותר לא נורמאלי...

ואני עוד לא דיברתי על הממשק המזעזע... :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ומה עם משאבי מערכת?

דיי נמאס מכל זלילת המשאבים הזו.

הגיע הזמן שמישהו יגיד למיקרוסופט שיתחילו לעבוד על זה.

אם היום ויסטה דורשת גיגה זיכרון ומעבד כזה או אחר, מה יהיה עם win7 ?

והנה גימיק שיווקי: מי שקונה win7 מקבל סטיק של 2GB 1033Mhz

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אוהב את ההתרכזות במסכי מגע

אני כן חושב שמערכות הפעלה חדשות צריכות לתמוך בזה בצורה מאוד טובה

אבל בכל זאת רוב האנשים ישתמשו בעיקר במקלדת ועכבר כי בדרך כלל זה יותר נוח

ובגלל זה לדעתי קודם כל צריך לדאוג לממשק נוח למשתמשים סטנדרטים ולניצול משבים יותר טוב

ורק אז להתרכז בדברים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדתע הטעות הראשןנה של MS היא שכבר עכשיו הם תחייבו לתאריך מסויפ. תחשבו שאת הם עשו מ-2001 עד 2007, בחלרונות 7 הם אמורים לשכחב את הליבה, ואת זה ה ישעו 2008-2010. המ כל פעם מהמרים, המע' לא יוצאת נורמאלית, הם ממהרים להווציא משהו חדש, זה יוצא עוד יותר לא נורמאלי...

ואני עוד לא דיברתי על הממשק המזעזע... :bash:

לא יודע בקשר לוויסטה אבל שמועות על ווינה (7) היו כבר ב-2006, וויסטה פותחה לאט בגלל שXP עשתה את העבודה מעולה ולא היה צורך להציא מערכת חדשה, אבל פה וויסטה הייתה נפילה ולכן יש צורך ממשי לפתח מערכת חדשה.

מ-2007 ככה העבודה על 7 התעצמה ונכנסה להילוך גבוה כי ראות שאין הצלחה. כך שאני חושב ששנה איטי (2006-2007) ואחרכך מואץ 2007-2010) מספיק בהחלט למערכת הפעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל בכל זאת רוב האנשים ישתמשו בעיקר במקלדת ועכבר כי בדרך כלל זה יותר נוח

לא, אנשים ימשיכו להשתמש במקלדת ועכבר פשוט כי מסך מגע בגודל 19-22" עולה בערך כמו שהמחשב שעל השולחן שלך עלה שקנית אותו. זה לא ריאלי לנסות להעביר את העולם למסכי מגע, ומייקרוסופט מתעסקים בשטויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תן לי לחדש לך :)

ברגע שתהיה דרישה מספיקה, מסכי מגע יעלו מעט מאוד כסף.

בכמויות של יצור, תוספת של מסך מגע + בקר מתאים בגודל 17" מייקרים את המסך בפחות מ-100 דולר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

VISTA לא כזאת גרועה כמו שהרבה משתמשים מציגים אותה ובמיוחד לאחר ה SP1 ששיפר פלאות את היציבות ואת ניהול הזיכרון.

אני עובד כרגע על גירסאת ה ULTIMATE 64BIT ויש לי 4 ג'יגה זיכרון והניצול שלה עם VIRTUAL שלוקח 256 מגה על פחות מ 35% כלומר 1.5 ג'יגה זיכרון בניצול כרגע וזה כולל אימיול OUTLOOK 2007 ושאר ירקות שפועלות דרך קבע ואוכלות זיכרון וגם עם STALKER פועל אני בקושי מגרד את החמישים אחוז ניצול זיכרון... ואל תישכחו שזאת גירסאת ה 64!

היא לא מערכת ההפעלה החסכונית ביותר אבל היא עובדת טוב אני לא יודע למה אתם כל כך נגדה יש דברים שיש איתם בעיות תאימות אבל זה יפתר עם הזמן בדיוק כמו ש היתה בעייתית בתחום הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ נכון אבל עדיין לקח לה יותר מידי זמן להבשיל... וגם הקטע של DX10 שהיה מוגבל ולא מממוש בכלל...

קיצור מערכת מעוררת נפשית :P

לא יודע נקווה ש-7 תיהיה כמו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שעל המחשב השני שלו היה מותקן WIN2K עד לפני 3 חודשים, אני לא מבין את כל ההתעסקות הזה בויסטה. מה ההבדל בין ויסטה לXP מישהו מוכן להבהיר לי כבר? פרט לתמיכה בDX10 שחיונית לגיימרים שבנינו ואת זה אני מוכן להבין, איזו חדשנות מביאה ויסטה למשתמש הבייתי הרגיל שצריך , עורך תמלילים ומסנג'ר?

בתור אחד שהצעד הראשון שלו אחרי התקנת מע' הפעלה הוא ללכת להמחשב שלי -> מאפיינים -> מתקדם ולהוריד את כל האפקטים בשביל ביצועים מרביים אני פשוט לא מבין למה צריך להתקין בשביל לקבל ממשק יפה יותר.

אני לא מבין למה לא לתת אפשרות ללכת על זה בגישה של - GNOME, KDE, תבחרו איזה שולחן שמתאים לכם.

לגבי W7, מה הטעם לפרסם ממשק של מע' שתהיה זמינה בעוד שנתיים שלוש? :-ס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שעל המחשב השני שלו היה מותקן WIN2K עד לפני 3 חודשים, אני לא מבין את כל ההתעסקות הזה בויסטה. מה ההבדל בין ויסטה לXP מישהו מוכן להבהיר לי כבר? פרט לתמיכה בDX10 שחיונית לגיימרים שבנינו ואת זה אני מוכן להבין, איזו חדשנות מביאה ויסטה למשתמש הבייתי הרגיל שצריך דפדפן, עורך תמלילים ומסנג'ר?

בתור אחד שהצעד הראשון שלו אחרי התקנת מע' הפעלה הוא ללכת להמחשב שלי -> מאפיינים -> מתקדם ולהוריד את כל האפקטים בשביל ביצועים מרביים אני פשוט לא מבין למה צריך להתקין ויסטה בשביל לקבל ממשק יפה יותר.

אני לא מבין למה לא לתת אפשרות ללכת על זה בגישה של לינוקס - GNOME, KDE, תבחרו איזה שולחן שמתאים לכם.

לגבי W7, מה הטעם לפרסם ממשק של מע' שתהיה זמינה בעוד שנתיים שלוש? :-ס

בכללי אתה צודק, אם מישהו משתמש במה שציינת בלבד, אפילו לינוקס מתאים לפעולה הזו...

אבל אין מה לעשות מיקרוסופט גם לא יכולים להתיישן ולהשאיר את אחרי הכול... וויסטה לדעתי מערכת הפעלה מצויינת

(אני משתמש ב-64 BIT...) , בנוסף לכך היא באה עם מעבד תמלילים (Wordpad) , וWindows Mail מובנה,

למרות שאין בהם את כול האפשרויות כמו , אבל למשתמש בסיסי זה בסדר.

מספיק להיתנגד כול כך הרבה למערכות הפעלה חדשות, עד שלא נתנסה לא נידע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא איכפת לי מממשק או מסכי מגע .. אבל - אם המערכת באמת תכלול את MinWin ואת WinFS, ושתיהן יפעלו כמו שהן אמורות לפעול - אני מוכן לסגוד למיקרוסופט.

משום מה יש המון אי דיוקים בפוסט של האתר.

לא יהיה WinFS בווינדוס 7 ולא יהיה שום Kernel חדש.

יהיו ליטושים על וויסטה בגדול.

זה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתבתי בדיוק אותם דברים בפוסט בעמוד 2 (שבצורה קוסמית כולם מתעלמים ממנו)

וכמובן בצירוף מקורות

וכמו שאנחנו לא יכולים לדעת כלום על מערכת בת 3 שנים (לדברייך) איך אתם יכולים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משום מה יש המון אי דיוקים בפוסט של האתר.

לא יהיה WinFS בווינדוס 7 ולא יהיה שום Kernel חדש.

יהיו ליטושים על וויסטה בגדול.

זה הכל.

Kernel חדש ברור שלא ממתי מיקרוסופט בנתה מחדש (למה לתקן דבר דבר שעובד טוב)

WINFS כנראה יהיה עדין לא ידוע

בגדול חלונות הבא תתרכז בביצועים לשפר את כמה שיותר מכל הבחינות דגש על ביצועים

+נאמר שהדרייברים של יתאימו 100 אחוז לוינודס 7 לכן רק לפי זה גם אפשר לדעת שאין קרנל חדש

וכל זה נאמר מנציגי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...