הדיון הראשי: NVIDIA GeForce 200 vs ATI Radeon HD 4000 - עמוד 266 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי: NVIDIA GeForce 200 vs ATI Radeon HD 4000

alex.turovsky

איזה כרטיס מסך יש לך ?  

1073 הצבעות

1. 1. איזה כרטיס מסך יש לך ?

• 3DFX Voodoo 12345 כבוד !
    • Intel GMA מובנה בלוח האם
    • ATI Radeon HD 3100\3200\3300
    • ATI Radeon HD 3450
    • ATI Radeon HD 3470
      0
    • ATI Radeon HD 3650
    • ATI Radeon HD 3690
      0
    • שמור
    • ATI Radeon HD 3850
    • ATI Radeon HD 3850X2
      0
    • ATI Radeon HD 3870
    • ATI Radeon HD 3870X2
    • ATI Radeon HD 4350
    • שמור
      0
    • שמור
      0
    • ATI Radeon HD 4550
    • ATI Radeon HD 4650
    • ATI Radeon HD 4670 512MB
    • ATI Radeon HD 4670 1GB
    • ATI Radeon HD 4770
    • שמור
    • ATI Radeon HD 4830
    • ATI Radeon HD 4850
    • ATI Radeon HD 4870
    • ATI Radeon HD 4870X2
    • ATI Radeon HD 4890
    • ATI Radeon HD 4890X2
    • שמור
      0
    • שמור
    • שמור
    • שמור
      0
    • שמור
    • שמור
    • Nvidia GeForce 8400 GS
    • Nvidia GeForce 8500 GT
    • Nvidia GeForce 8600 GT
    • Nvidia GeForce 8600 GTS
    • Nvidia GeForce 8800 GS 384MB
      0
    • Nvidia GeForce 8800 GS 768MB
      0
    • Nvidia GeForce 8800 GT
    • Nvidia GeForce 8800 GTS 320
    • Nvidia GeForce 8800 GTS 640MB
    • Nvidia GeForce 8800 GTS 512MB
    • Nvidia GeForce 8800 GTX
    • Nvidia GeForce 8800 Ultra
    • שמור
    • שמור
      0
    • Nvidia GeForce 9400 GT
    • שמור
    • Nvidia GeForce 9500 GT
    • Nvidia GeForce 9600 GSO 384MB
    • Nvidia GeForce 9600 GSO 512MB
    • Nvidia GeForce 9600 GSO 768MB
    • שמור
      0
    • Nvidia GeForce 9600 GT
    • Nvidia GeForce 9800 GT
    • שמור
    • Nvidia GeForce 9800 GTX
    • Nvidia GeForce 9800GTX plus
    • Nvidia GeForce 9800GX2
    • Nvidia GeForce GTS 250
    • Nvidia GeForce GTX 260
    • Nvidia GeForce GTX260/216SP
    • Nvidia GeForce GTX 280
    • Nvidia GeForce GTX 285
    • Nvidia GeForce GTX 275
    • Nvidia GeForce GTX 295

Recommended Posts

שיא הפאר של PHYSX, כרטיס הGTX285

היה לי כזה... נו שוין.. ויתרתי על הפיזיקס בקלות (בכלל חשבתי על הפיזיקס?)

אני לקוח ATI מתוסכל...

מתוסכל שכרטיס המסך שלי מוסיף לשעון הליבה שלו 300MHZ וכך הוסיף למעשה עשרות אחוזי ביצועים.

אני ממש מתוסכל שצורך משמעותית פחות חשמל, במנוחה כמעת כלום

אני מאוד מתוסכל מהתמיכה בפיצ'רים חדשים - חצי שנה לפני

אני פשוט רוצה להתאבד ששילמתי מחיר הזוי לכרטיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם physx או 3d stereoscopic לא מעניינים אותך, חבל על המאמצים שלך להראות לכולנו כי הם הולכים למות...

הוא צודק, משקפי התלת מימד הם גימיק. היה לי את ה GE FORCE 1 הראשון בישראל בשנת 1999 בערך ASUS V6600 ואחרי זה הגימיק נעלם

לא עברו 10 שנים ומשקפי התלת מימד צצו מחדש. אז הלכתי לבחון את הטכנולוגיה ולמרות שהטכנולוגיה עצמה השתפרה, הוכתי בתדהמה:

הדרישה הראשית לשימוש במשקפיים הנדירות האלה הוא מסך LCD התומך ב... 120HZ ! נכון להיום נמכרים בישראל בדיוק 3 מסכים TN מסריחים שכאלה במחיר מופקע.

לגבי PHYSX אני כבר אמרתי את שלי ועדיין מלבד כמה משחקים בודדים עלובים למדיי לא מובילי ג'נאר, מלבד Unreal Tournament ו GRW ו-GRA2 אין ל-PHYSX באמת במה להתפאר.

גם שנה אחרי שיצאתי נגד PHYSX, הדבר היחיד שאני מכבד בגללו את NVIDIA זה ה-CUDA, שגם היא אם מישהו לא שם לב, NVIDIA מפעילה שיתוף פעולה עם יצרניות מצומצמות של תוכנות לשיפור ביצועים בעריכות וידאו למשל וכדומה.

אבל למרות זאת, NVIDIA לפחות נותנת משהו של "מעבר" למשחק רגיל עם ה-PHYSX למי שאוהב את המשחקים הבודדים שנתמכים על ידו. מה נותנת ATI חוץ מתירוצים למה "אין לנו שום טכנולוגיית PHYSICS"? מאשימה את זאת שכן יש לה במקום לשלם לה מספיק שתסתום את הפה, להתקפל ולתמוך גם בכרטיסים שלה ב-PHYSX. הרי זה בסה"כ API, פקודות תכנות ולא איזה שבב מטורף שבלעדיו לא ניתן להפעיל.

מי שמסתכל על ה-DX11 של ATI זה בדיחה, אין ולו משחק אחד נורמלי בעתיד הקרוב שכבר תומך , מנצל, נראה פי-2 יותר טוב ועובד פי-2 יותר מהר עם ה-DX11 ככה שלא משנה מה יגידו, ה-DX11 נכון להיום הוא מיותר עם משחקים נתמכים בודדים:

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_games_with_DirectX_11_support

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי PHYSX אני כבר אמרתי את שלי ועדיין מלבד כמה משחקים בודדים עלובים למדיי לא מובילי ג'נאר, מלבד Unreal Tournament ו GRW ו-GRA2 אין ל-PHYSX באמת במה להתפאר.

שכחת את יצירת המופת בשם Batman : Arkham Asylum

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עריכה: ואל תתחכם, אם physx או 3d stereoscopic לא מעניינים אותך, חבל על המאמצים שלך להראות לכולנו כי הם הולכים למות...

עכשיו קרא את התגובות 4 ו-5 בכתבה שקישרת, ואחרי זה הכנס ראשך אל החול בבושה.

לא אמרתי הולך למות, כי יש לך בדיוק 5 ימים לספור אחורה לפני שהפיצ'ר של התלת מימד הסטריוסקופי יופיע בדרייבר של ATI :yelclap:

בנוסף לתמיכה ולפיצ'רים הרחבים שמציעה IZ3D לATI

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי הולך למות, כי יש לך בדיוק 5 ימים לספור אחורה לפני שהפיצ'ר של התלת מימד הסטריוסקופי יופיע בדרייבר של ATI :yelclap:

כאן התשובה של להאשמות של ati

http://physxinfo.com/news/1757/nvidia-in-responce-to-amd-physx-is-multi-threaded/

וכאן מידע על הסטריאוסקופי 3D "של" ati

http://3dvision-blog.com/clearing-up-things-about-ati%E2%80%99s-stereoscopic-3d-support/

http://3dvision-blog.com/a-little-bit-about-directx-11-tessellation-and-stereoscopic-3d/

At the moment such software (universal by the way, working on both ATI and Nvidia hardware) is the iZ3D Driver and DDD TriDef, but there is another catch with these two. Actually more like two catches, the first – both software solutions still do not have good support or such support at all for active shutter glasses, and the second – they still do not even support 10, let alone DX 11.

התוכנות צד שלישי האילו זה שום דבר חדש. גם אני וגם אתה השתמשנו בהן על כרטיס NV.

מה אתה יודע על ATI + Stereoscopic3D שאנחנו לא יודעים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה איתך, אבל גם כשהיה לי GTX285 וגם עכשיו, אני משחק כמעת בכל המשחקים עם משקפי תלת מימד, כן, משחקי DX10 :-X

אני שמח שPHYSX היא דבר שפועל בריבוי נימים, ומן הסתם שיעבוד ככה על גביי חומרת כרטיס המסך, אבל כשהפיצ'ר הזה לא נמצא במיינ-מיינסטרים, אין הרבה מה לחפש בו, ועובדה היא שהכותרים הגדולםי ביותר ב3 שנים נאחרונות לא ניצלו את הפיצ'ר הזה (כמו שציינו פה, כותרים צדדיים).

אני רוצה לראות עם PHYSX, או CRYSIS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3 ימים, זה כי יש תאריך השקה ואתה יכול לתת לינק ?

מה עם ה-IZ3D ? *מחזיק אצבעותש זה לא יהיה בדיחה כמו אצל NVIDA*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה בדיחה ? שצריך מסך עם 100hz ומעלה ? לאנוידיה יש את הטכנולוגיה (והתמיכה) הכי איכותית בשוק. אין יותר טוב מזה - פשוט אין.

אם אתה מצפה לאיזו הפתעה מ-IZ3D שלא תהיה תלויה במסכים המיוחדים שהם מייצרים (או סתם מסכי 120hz) - שכח מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא 100H אלא 120H.

למעשה כמעט אף אחד בישראל לא יכול לשחק בזה בכלל . . . תראו את הדרישות ודגמי המסכים. עכשיו הבאסה שאין אותם בארץ . . .

http://www.nvidia.com/object/3D_Vision_Requirements.html

אגב חבל כי רק מלקרוא את חויית המשחק ב120HZ בא לי לקנות 3 מסכים כאלה :)

http://www.tweaknews.net/reviews/samsung_2233rz_120hz_lcd_monitor_review/index4.php

אגב לידע כללי, חיבור ה-DVI הוא חדש במסכי 120HZ אז למקרה שלמישהו יהיה אחד, תצטרכו להשתמש רק בכבל שמגיע איתם עם פינים נודפים:

s20.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא 100H אלא 120H.

למעשה כמעט אף אחד בישראל לא יכול לשחק בזה בכלל . . . תראו את הדרישות ודגמי המסכים. עכשיו הבאסה שאין אותם בארץ . . .

http://www.nvidia.com/object/3D_Vision_Requirements.html

רשום בקישור שהבאת שהטכנולוגיה תומכת גם במסכים אנלוגים (CRT) עם 100hz ומעלה:

100 Hz and higher analog CRTs

לדוגמא, ברשותי מסך CRT בן כ-7 שנים שתומך בטכנולוגיה.

dj-ElectriC, האנגליף של IZ3D לא עובד כרגע עם סדרת hd5xxx ? נראה לי שעם סדרה 4 הוא עבד.[br]פורסם בתאריך: 21.01.2010 בשעה 19:53:17

רגע היסטורי: צעדיו הראשונים של RayTracing לכיוון עולם הגימינג - NVIDIA OptiX SDK חדש (עם המון דמואים) תומך Geforce

http://www.geeks3d.com/20100121/nvidia-optix-ray-tracing-sdk-available-with-geforce-support/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...