הדיון הראשי: NVIDIA GeForce 200 vs ATI Radeon HD 4000 - עמוד 263 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי: NVIDIA GeForce 200 vs ATI Radeon HD 4000

alex.turovsky

איזה כרטיס מסך יש לך ?  

1073 הצבעות

1. 1. איזה כרטיס מסך יש לך ?

• 3DFX Voodoo 12345 כבוד !
    • Intel GMA מובנה בלוח האם
    • ATI Radeon HD 3100\3200\3300
    • ATI Radeon HD 3450
    • ATI Radeon HD 3470
      0
    • ATI Radeon HD 3650
    • ATI Radeon HD 3690
      0
    • שמור
    • ATI Radeon HD 3850
    • ATI Radeon HD 3850X2
      0
    • ATI Radeon HD 3870
    • ATI Radeon HD 3870X2
    • ATI Radeon HD 4350
    • שמור
      0
    • שמור
      0
    • ATI Radeon HD 4550
    • ATI Radeon HD 4650
    • ATI Radeon HD 4670 512MB
    • ATI Radeon HD 4670 1GB
    • ATI Radeon HD 4770
    • שמור
    • ATI Radeon HD 4830
    • ATI Radeon HD 4850
    • ATI Radeon HD 4870
    • ATI Radeon HD 4870X2
    • ATI Radeon HD 4890
    • ATI Radeon HD 4890X2
    • שמור
      0
    • שמור
    • שמור
    • שמור
      0
    • שמור
    • שמור
    • Nvidia GeForce 8400 GS
    • Nvidia GeForce 8500 GT
    • Nvidia GeForce 8600 GT
    • Nvidia GeForce 8600 GTS
    • Nvidia GeForce 8800 GS 384MB
      0
    • Nvidia GeForce 8800 GS 768MB
      0
    • Nvidia GeForce 8800 GT
    • Nvidia GeForce 8800 GTS 320
    • Nvidia GeForce 8800 GTS 640MB
    • Nvidia GeForce 8800 GTS 512MB
    • Nvidia GeForce 8800 GTX
    • Nvidia GeForce 8800 Ultra
    • שמור
    • שמור
      0
    • Nvidia GeForce 9400 GT
    • שמור
    • Nvidia GeForce 9500 GT
    • Nvidia GeForce 9600 GSO 384MB
    • Nvidia GeForce 9600 GSO 512MB
    • Nvidia GeForce 9600 GSO 768MB
    • שמור
      0
    • Nvidia GeForce 9600 GT
    • Nvidia GeForce 9800 GT
    • שמור
    • Nvidia GeForce 9800 GTX
    • Nvidia GeForce 9800GTX plus
    • Nvidia GeForce 9800GX2
    • Nvidia GeForce GTS 250
    • Nvidia GeForce GTX 260
    • Nvidia GeForce GTX260/216SP
    • Nvidia GeForce GTX 280
    • Nvidia GeForce GTX 285
    • Nvidia GeForce GTX 275
    • Nvidia GeForce GTX 295

Recommended Posts

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הו, זה דווקא לינק טוב. ג'ון קרמאק שותף לדעתי הנצחית נגד כל ה Physx שמייזיקס הזאת של .

http://www.ngohq.com/news/16332-john-carmack-criticizes-physx.html

*למשחקים ה"מטורפים של PHYSX" משנת 2007 שהם UT3, GRAW1\2 הצטרף מאז רק משחק אחד נורמלי, הבאטמן החדש.

סמרו שערותיי בידיי ורגליי ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ידוע שקרמאק מעדיף HAVOK או מנוע בייתי כמו מה שהיה ב TECH3 (שהפיסיקה בו הייתה לא רעה בכלל יחסית לזמנו). הוא לא מאמין שבדברים שלא פונים לכל השוק.

גם אני מסכים איתך, Physx זה בולשיט, אני אמרתי את זה עול לפני ש קנו אותם :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הו, זה דווקא לינק טוב. ג'ון קרמאק שותף לדעתי הנצחית נגד כל ה Physx שמייזיקס הזאת של .

http://www.ngohq.com/news/16332-john-carmack-criticizes-physx.html

*למשחקים ה"מטורפים של PHYSX" משנת 2007 שהם UT3, GRAW1\2 הצטרף מאז רק משחק אחד נורמלי, הבאטמן החדש.

סמרו שערותיי בידיי ורגליי ::)

קרא פה:

http://physxinfo.com/news/?s=carmack

Thankfully, all this negative talk is related to old, dedicated Ageia PPU idea. Carmack still didn’t reveal his opinion about GPU PhysX.

Edit: We can see, that author of this video is now trying to misinform people by renaming this video to “JC on hardware accelerated (GPU) PhysX” while Carmack was talking about Ageia PhysX PPU, without any clear word about current HW PhysX by . Don’t be confused.

Edit2: And I get blocked during discussion. It seems that I was right.

כרגיל, fanboys מוציאים דברים מהקשרם, בכוונה כדי להציג את באור שלילי.

בכל מקרה שכחת את cryostasis, mirrors edge, darkest of days, sacred 2 ועוד כמה... אבל לא משנה, שכל אחד יחיה בבועה שלו.

HuGeMouTh : לומר שפיזיקס זה בולשיט ובאותו זמן להעדיף havok זו צביעות שגובלת בבורות, כי שניהם מנועים פיזיקלים שעובדים על ה-CPU,

רק שפיזיקס תומך גם בהאצת חומרה... שזה בונוס בפני עצמו. אין שום הגיון בלהעדיף havok, פשוט אין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיזיקס עובד כמו שצריך רק עם האצת חומרה, ברגע שאין האצת חומרה HAVOK עדיף (מדוייק יותר, הוכח בעבר).

sacred 2 לא כזה טוב, darkest of days לפי הביקורות גרוע, mirrors edge לא באמת הוסיף משהו שמצדיסק האצת חומרה, cryostasis גם לא משחק כל כך טוב (קוד לא משהו).

הקישור להבאת זה בולשיט! אין הבדל בכלל בין האמצת חומרה שעובדת רק עם כרטיסי מסך של להאצת חומרה שדורשת כרטיס שבזמנו עלה יותר מ 100 דולר. זה לא משנה את העובדה שמדובר במשהו שמוגבל לחלק קטן מקהל הגיימרים ולא שווה שבכלל ידברו עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אמר ש-havok עדיף כשאין האצת חומרה ? תראה לי איפה יש השוואה בין המנועים...

cryostasis ו-ME משחקים מצויינים, אבל על טעם וריח אין מה להתווכח.

ברור שיש הבדל בין כרטיס Ageia PhysX לכרטיס - זה מאפשר האצת חומרה ללא צורך בכרטיס יעודי נוסף (אולם ניתן לעשות גם את זה)

לכן מה ש-carmack חושב על כרטיס יעודי במאות שקלים של ageia שיודע לעשות רק פיזיקס, לא רלוונטי לגבי GPU PhysX.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סינדרום, אני מדבר על משחקים שהם להיטים, לא נישה.

אני רוצה לראות את היום שיהיה PHYSX ב:

Half Life כולשהו

CRYSIS כולשהו

IL 2 STURMOVIK כלשהו

RED ALERT כולשהו

NEED FOR SPEED כולשהו

BIOSHOCK כלשהו

ואני רוצה שזה יצדיק כח עיבוד מיוחד ולא כמו שזה נראה היום שהאפקטים שהיו ב CRYSIS WARHEAD שנוספו אחרי CRYSIS עשו עבודה הרבה יותר טובה מ PHYSX במשחקים אחרים כמו GRAW.

אני תומך בכל , אבל כמו שלא הייתה הצדקה לקנות כרטיס PHYSX ב1500 ש"ח ב2007, אין הצדקה לכל הבאזז שיש עד היום.

אפילו המשחק שהתבסס כולו על PHYSX ונקרא CELLFACTOR נכשל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Half Life משתמש ב SOURCE, המנוע כולו מבוסס על הקוד של HAVOK.

CRYSIS, שישתמש בפיזיקס, המנוע של לא יותר טוב.

RED ALERT? לא ניראה לי שיש צורך :lol:

NFS משחק מרוצים גם אין איך להשתמש בו בפיזיקס.

BIOSHOCK משתמש ב UE3, הפיזיקס בו מובנה, נדיר ליראות מפתחות שלא נצלו את זה. האמת חומרה אכן לא יהיה בו.

כשיצא UT3 עשו השוואה, יכול להיות שמאז הרבה דברים השתנו. אני זוכר שראיתי אותה וה HAVOK נתן תוצאות טובות יותר והגיוניות יותר (בפיזיקס ההרס היה דפוק, כל יריה של רובה מעפן שברה חצי עולם, יכול להיות שגם לא ידעו להשתמש במנוע).

למה אתה נכנס לקטנות, אז היום לא צריך לקנות כרטיס נפרד. זה לא משנה את העובדה שזה לא פונה לרוב השוק, מספר האנשים שבאמת יכולים לנצל את ה GPU פיזיקס קטן מידי בשביל שיהיה שווה להשתמש בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NFS Shift כבר משתמש ב-physx... :smile1: בלי האצת חומרה, אבל עדיין ... חוץ מזה מה זה פה, משחקי פיזיקס בהזמנה אישית ?

בכל מקרה אני לא רוצה שוב לפתוח וויכוח, רשמתי את מה שיש לי לומר באשכול החדש gt300 vs hd5000

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו פיזיקס, נוידיה מציגה לנו פה את ספינת הדגל החדשה שלה הGT300 - כרטיס מדומה שבנוי עם ברגי עץ.

לגבי פאנבויזם- עד כה השתמשתי ב3 כרטיסי נוידיה שונים בעבר ורק היום אני משתמש בATI.

זה הכי פשוט לרשום "חאחא עוד איזה פאנבוי" לכל תגובה נגד נוידיה.

נוידיה כבר הפסידה המון במערכה הזאת, כדי שהיא תחזור לתחרות היא צריכה לשחרר כבר החודש את הכרטיסים שלה ובמחיר סביר.

המון הצלחה נוידיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל עוד שהדרייברים של ATI עקומים כמו שהם נראים והכרטיס לא נותן כלום חוץ מעוד כמה FPS, לא הפסידו בשום מערכה, אחרת הייתי אומר יאללה למה לחכות עוד וקונה את ה5850 או 5870 שלהם אבל אני לא מטומטם ויודע שFPS נטו זה לא הכל, צריך טובים שיש בהם משהו חוץ משיפור ביצועים בקרייסיס ( נו אז מה נסגר עם ה ההגדרה של ה pre rendered frames? אה נכון זה לא מעניין אותם כי רוב הלקוחות שלהם הם ילדים שממילא מנסים לעקוף את ה60 FPS ולהגיע ל300 או יותר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל עוד שהדרייברים של ATI עקומים כמו שהם נראים והכרטיס לא נותן כלום חוץ מעוד כמה FPS, לא הפסידו בשום מערכה, אחרת הייתי אומר יאללה למה לחכות עוד וקונה את ה5850 או 5870 שלהם אבל אני לא מטומטם ויודע שFPS נטו זה לא הכל, צריך טובים שיש בהם משהו חוץ משיפור ביצועים בקרייסיס ( נו אז מה נסגר עם ה ההגדרה של ה pre rendered frames? אה נכון זה לא מעניין אותם כי רוב הלקוחות שלהם הם ילדים שממילא מנסים לעקוף את ה60 FPS ולהגיע ל300 או יותר)

אל תעלב, לא אישי אבל זה היה אחד הפוסטים הטפשיים והילדותיים שנתקלתי בהם.

מי שמחפש בעיות בכל מקום - יצא אותן.

חלאס לזיין בשכל הדרייברים של ATI זה לא מה שהיה בתקופת רדאון 9XXX. איזה ערך מוסף יש לנוידיה שבאמת שווה משהו חוץ מקודה למי משתמש בתוכנות התומכות האצה?

אתה שוכח שאלו לג י י מ י נ ג המטרה שלהם זה מירוץ FPSים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו מרוץ FPS

אז למה במקום לעזור אומרים לי תסתדר לבד? למה לnvidia יש את ההגדרה של ה pre rendered frames ובATI אני צריך להשתמש בתוכנות צד שלישי? אה?

ואיפה הדרייבר ללגסי שהם הבטיחו כל כמה חודשים?! אז אם כרגע אני תקוע עם 1900XT זאת אומרת שאני צריך להדפק? הרי אם אני מחליף כרטיס מסך, אז זה גם ספק, ואז לא שווה כי עדיף כבר מעבד ולוח אם שבא עם המעבד ואז גם מצטרף הזיכרון החדש

ב-ל-א-ג-ן

דרך אגב, זה לא כרטיס של האדומים שיש לך במפרט? מעניין אם זה קשור איך שהוא להגנה הנחרצת שלך עליהם, לא אתה יודע מה? הייתי רוצה לדעת מה תגיד אם מחר הם אומרים "יאללה אנחנו מורידים תמיכה להכל חוץ מסדרת 5xxx בגלל שאנחנו רוצים לשפר רק את הביצועים שלהם ולהוציא דרייבר כל שבועיים"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן במחשב גיימינג יש לי ATI אז מה?

בנייד יש לי מאיץ של ובמחשב גיימינג הקודם היה לי כרטיס של nvidia

so fucking what?

אני קונה את מה שמשתלם ועדיף לקנות ובדור הזה נוידיה אכלה בולבול

יופי אתה עם 1900XT ואתה מתמרמר על חוסר תמיכה...

אתה מזכיר לי את שכן שלי שנוסע בפיאסטה 89 וכמעט כל פעם שאני רואבה אותו הוא חופר לי על זה שהוא לא מוצא חלקים מקוריים של פורד בשבילה.

אחרי הסדרה שלך יצאה סדרה HD2XXX ואח"כ HD3XXX ואח"כ HD4XXX ועכשיו HD5XXX

אם תשים לב טוב טוב אפילו שברשימת תמיכה של כל דרייבר של נוידיה יש את סדרה 7 אין כבר מעל שנה שום שינוי לגביה (יש מצב שאפילו יותר)! נאדה!

מה הטעם להוציא כל חודש דרייבר אם אין בו שיפור כלשהו (ביצועים יציבות משהו) ע"פ הקודם? לכן אין לATI עדכונים ללגאסי, זהו, מיצו את הארכיטקטורה ההיא, הואציאו ממנה את המירב, אתה רוצה עדיין להוריד כל חודש את אותו הקובץ עם שם שונה סתם כדי שתרגיש טוב? :kopfpatsch:

אני לא מגן על החברה הזו או הזו, לא אכפת לי משתיהן ואפחת מהן לא משלמת לי כדי שאני אסנגר אותה.

וחלאס עם הבולשיט הזה של הדרייברים. הדרייבירים של ATI יוצאים אחת לחודש באופן סדיר לחלוטין בשונה מנוידיה שהדרייבר כ"כ מלוטש מוגמר ולא צריך לשפר אותו בכלל, נכון? או שאני טועה? יש מצב שנוידיה משחררים גם הם משחררים רבים כל שנה לרשת או שפספסתי משהו?

שורה תחתונה, אתה פאנבוי כ"כ חריף שכמעט עשית לי חור במקלדת ובמסך. תיהיה אובייקטיבי, אין לך מה לקחת או תחרות בין החברות שלהם באופן אישי כי המנכ"לים שלהם דופקים פאפים מסיגר ביחד וצוחקים עלינו שאנחנו ממנים את זה... אובייקטיביות תחסוך לך הרבה כספים בחלוף השנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...