הדיון הראשי: NVIDIA GeForce 200 vs ATI Radeon HD 4000 - עמוד 253 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי: NVIDIA GeForce 200 vs ATI Radeon HD 4000

alex.turovsky

איזה כרטיס מסך יש לך ?  

1073 הצבעות

1. 1. איזה כרטיס מסך יש לך ?

• 3DFX Voodoo 12345 כבוד !
    • Intel GMA מובנה בלוח האם
    • ATI Radeon HD 3100\3200\3300
    • ATI Radeon HD 3450
    • ATI Radeon HD 3470
      0
    • ATI Radeon HD 3650
    • ATI Radeon HD 3690
      0
    • שמור
    • ATI Radeon HD 3850
    • ATI Radeon HD 3850X2
      0
    • ATI Radeon HD 3870
    • ATI Radeon HD 3870X2
    • ATI Radeon HD 4350
    • שמור
      0
    • שמור
      0
    • ATI Radeon HD 4550
    • ATI Radeon HD 4650
    • ATI Radeon HD 4670 512MB
    • ATI Radeon HD 4670 1GB
    • ATI Radeon HD 4770
    • שמור
    • ATI Radeon HD 4830
    • ATI Radeon HD 4850
    • ATI Radeon HD 4870
    • ATI Radeon HD 4870X2
    • ATI Radeon HD 4890
    • ATI Radeon HD 4890X2
    • שמור
      0
    • שמור
    • שמור
    • שמור
      0
    • שמור
    • שמור
    • Nvidia GeForce 8400 GS
    • Nvidia GeForce 8500 GT
    • Nvidia GeForce 8600 GT
    • Nvidia GeForce 8600 GTS
    • Nvidia GeForce 8800 GS 384MB
      0
    • Nvidia GeForce 8800 GS 768MB
      0
    • Nvidia GeForce 8800 GT
    • Nvidia GeForce 8800 GTS 320
    • Nvidia GeForce 8800 GTS 640MB
    • Nvidia GeForce 8800 GTS 512MB
    • Nvidia GeForce 8800 GTX
    • Nvidia GeForce 8800 Ultra
    • שמור
    • שמור
      0
    • Nvidia GeForce 9400 GT
    • שמור
    • Nvidia GeForce 9500 GT
    • Nvidia GeForce 9600 GSO 384MB
    • Nvidia GeForce 9600 GSO 512MB
    • Nvidia GeForce 9600 GSO 768MB
    • שמור
      0
    • Nvidia GeForce 9600 GT
    • Nvidia GeForce 9800 GT
    • שמור
    • Nvidia GeForce 9800 GTX
    • Nvidia GeForce 9800GTX plus
    • Nvidia GeForce 9800GX2
    • Nvidia GeForce GTS 250
    • Nvidia GeForce GTX 260
    • Nvidia GeForce GTX260/216SP
    • Nvidia GeForce GTX 280
    • Nvidia GeForce GTX 285
    • Nvidia GeForce GTX 275
    • Nvidia GeForce GTX 295

Recommended Posts

8800GT התחיל ב1500 שקלים וסיים ב590

8800ULTRA התחיל ב4000 שקלים וסיים ב... 2500-3500 :(

עכשיו תשאל את עצמך מה הקשר. ועובדה ש nvidia‏ לא צריכה למכור את התחתונים כדי להוביל את השוק.

GTX260 עולה כמו HD4870...

GTX275 עולה כמעט כמו HD4890...

המחירים לא כל כך רחוקים אחד מהשני, גם בן אדם פנאטי כמוך צריך מידיי פעם לפתוח את העיניים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כרטיסי מסך חדשים בלה בלה. הנה עוד פעם התחילו הויכוחים.

למישהו יש בכלל סיבה לקנות משהו ברמת הביצועים של החדשים ? יצא איזה משחק מטורף לאחרונה ? למעט אלו שיש ללהם איזה 440MX והם צריכים להחליף בפעם הראשונה מזה שנים, מה הסיבה בכלל להחליף בדור הזה כרטיס מסך ?

חכו עוד חצי שנה, תראו מה אינטל תביא עימה ומה ו ATI יציגו ואז תחליטו. כל ההשקות עוד חודש זה סתם דור ביניים מיותר עם DX11 (וואו אין שמחק אחד שתומך בזה ולא יהיה בקרוב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיסי מסך חדשים בלה בלה. הנה עוד פעם התחילו הויכוחים.

למישהו יש בכלל סיבה לקנות משהו ברמת הביצועים של החדשים ? יצא איזה משחק מטורף לאחרונה ? למעט אלו שיש ללהם איזה 440MX והם צריכים להחליף בפעם הראשונה מזה שנים, מה הסיבה בכלל להחליף בדור הזה כרטיס מסך ?

חכו עוד חצי שנה, תראו מה אינטל תביא עימה ומה ו ATI יציגו ואז תחליטו. כל ההשקות עוד חודש זה סתם דור ביניים מיותר עם DX11 (וואו אין שמחק אחד שתומך בזה ולא יהיה בקרוב).

השווקים נמצאים במאין גלגל, ברגע שתעצור אחד גם האחרים יעצרו. תאמין לי שמפתחים רבים עובדים על טכנולוגיות פיזיקה והצללה גבוהות שיסחטו את המיץ גם מהכרטיסים העתידים לבוא.

עוד סיבה טובה להתפתחות השוק היא המוצר שאתה מקבל ביחס לכסף שאתה משלם, פה הלקוח רק מרוויח ותמיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שאלתי למה צריך לשדרג אי פעם אלא למה עכשיו (מלבד כאמור מי שיש לו עדיין איזה VOODOO במחשב).

אני אומר לחכות עוד חצי שנה ב-ד-י-ו-ק שINTEL תציג את ה LARRABEE והאחרות את המתחרים של הדור הבא ואז לשדרג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שאלתי למה צריך לשדרג אי פעם אלא למה עכשיו (מלבד כאמור מי שיש לו עדיין איזה VOODOO במחשב).

אני אומר לחכות עוד חצי שנה ב-ד-י-ו-ק שINTEL תציג את ה LARRABEE והאחרות את המתחרים של הדור הבא ואז לשדרג.

מה זאת אומרת למה עכשיו ? בשביל ביצועים טובים יותר. מי שמסתפק בביצועים שהוא מקבל עכשיו לא צריך לשדרג, מי שלא - שישדרג :nixweiss:

למי איכפת מ larrabee עכשיו, הציפיות ממנו לא כאלה גבוהות. זאת יכולה להיות נפילה באותה מידה שיכולה להיות הצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה, את זה בדיוק אני שואל. הכרטיסים החדשים ייתנו 50% ביצועים באותו מחיר ? לא.

מישהו לא מקבל מספיק ביצועים מהכרטיסים הקיימים ? לא, כי הם סוחבים את כל המשחקים שקיימים על הרזולוציות הכי גבוהות מזה שנה וCRYSIS חדש לא נראה באופק (לCRYSIS2 אין אפילו תאריך יציאה שלבטח יהיה בסוף 2010).

לכן אני עוצר רגע את הדיון ומזכיר שלמעשה מי שרוצה לשדרג שישדרג. כל החיטוטים בפרטים הטכניים וכל הבבל"ת שיתחיל עכשיו מחדש מיותר, לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים שכרגע אין טעם לשדרג (חוץ מאלה שאוהבים להגיד שיש להם את החומרה הכי חדשה)

אבל מצד שני אלכס , אתה תולה יותר מידי תקוות בLARRABEE של .

הוא אולי מראה על איזשהו עתיד בתחום החומרה הגרפית מצד אבל ייקח הרבה זמן עד שהם יגיעו לרמות של ATI וNV

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה אתה מדבר ? רק לפני כמה שבועות אתרים שונים דיברו שהSAMPLES שהיצרנים קיבלו לפני חודש היו ברמת GTX 285 . . .

בלי להגזים, חברה שמוציאה לראשונה (בואו נשכח את שתי הבדיחות מלפני 10 i740 ו-i752) כרטיס ששווה לכרטיס החד ליבתי הכי חזק של החברות המתחרות (כי ה285 בעצמו מתחרה יפה של ATI) זה פשוט מדהים לכל הדעות.

אני תולה בו תקוות כי בדיוק כמו שאינטל עשתה עם ה-SSD, כאשר זה יושק זה יהיה משהו רציני אבל לא מכוון לשלוט בראש השוק (כמו הדו ליבות של AMD ו NVIDUA).

בינינו ? ע"פ הסקר למעלה ל95% מהגולשים אין פה דו ליבתיים אימתניים אז זה גם לא משנה. בקיצור ה LB זה לא בדיחה.

http://www.tomshardware.com/news/intel-larrabee-nvidia-geforce,7944.html

נ.ב - אני לא מייצר HYPE, סה"כ פרופורציות, כרטיס ראשון של חברה מזה עשור והוא מתחרה עם הגדולים, כבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NVIDIA שחררו כמה דמואים של RayTracing עם OptiX... אמורים לעבוד רק עם Quadro אבל הכתב טוען שהוא הריץ אותם על GTX295

http://www.geeks3d.com/20090827/nvidia-optix-demos-available-for-windows/

מהתגובות בינתיים טוענים שהדמואים לא עובדים להם על כרטיסי GT200 אחרים, בשל הדרישה ל-quadro

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...