אשכול תאריכי יציאת משחקים (גרסא 3) - עמוד 11 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אשכול תאריכי יציאת משחקים (גרסא 3)

TheReaper

Recommended Posts

• תגובות 821
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש לי שאלה לגבי משחק קצת ישן, EVIL ISLANDS:LOST IN ASTRAL, איפה המשחק הזה יצא ובאילו שפות ? (לא מצאתי אף ביקורת עליו)

וגם האם THE FALL:LAST DAYS OF GAIA יצא באנגלית ?

ומלבד DRAKENSANG אני לא בטוח אם HIRED GUNS יצא באנגלית כבר (ואולי גם WORLDSHIFT ו - EARTHLING).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש רשימה של 5-10 משחקים עם תאריך השקה עד סוף השנה ואין להם תאריך מוגדר כדאי שתבדוק . כדאי לבדוק באתר פריק מדי פעם כדי לראות עם משחק ללא תאריך מוגדר יצא /מוגדר שם מתי יוצא

התאריכים בפריק לא אמינים, יצא לי להעיר להם בעבר פעמיים על משחק מסויים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^

לפחות בדיקה עם הוא יצא כבר בחנויות . בחברות קטנות שוכחות לפעמים לעדכן את תאריך ההשקה של המשחק באתר שלהן . יוצא שבחנויות כבר יצא המשחק למרות שבאתר עדיין רשום יציאה עתידית .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה לגבי משחק קצת ישן, EVIL ISLANDS:LOST IN ASTRAL, איפה המשחק הזה יצא ובאילו שפות ? (לא מצאתי אף ביקורת עליו)

ומלבד DRAKENSANG אני לא בטוח אם HIRED GUNS יצא באנגלית כבר (ואולי גם WORLDSHIFT ו - EARTHLING).

וגם לפי האתר הזה יש כמה תאריכים שצריך לעדכן - http://www.tothegame.com/gamebrowse.asp?sort=release&letter=all&page=1&sortdir=asc&platform=pc&category=all&status=upcoming&territory=eu&image.x=24&image.y=8

ולהוסיף לרשימה את THE GODFATHER 2, DARK VOID, THE WHEELMAN, DUNGEON SIEGE 3, RISEN, הרידיק החדש, IMPERIUM ROMANUM 2 (למרות שהקודם היה מאד מאכזב) ו - DUNGEON LORDS 2 (כנ"ל) וגם DIABOLIK:THE ORIGINAL SIN (הוא לא בוטל, נכון ?) ו - Theatre of War II.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם פשוט היחידים שראיתי אצלם תאריכים ל: CRYOSTASIS, RED FACTION 3, HEI$T, , Dragon Age:Origins, NECROVISION, DUNGEON HERO, Aliens:Colonial Marines, ALPHA PROTOCOL, Aion:Tower of Eternity.

הבעיה עם גיימספוט היא המשחקים שלא יוצאים בארה"ב, צריך למצוא איזה אתר מקביל לו באירופה ולהשתמש בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להוסיף לרשימה את THE GODFATHER 2, DARK VOID, THE WHEELMAN, DUNGEON SIEGE 3, RISEN, הרידיק החדש, IMPERIUM ROMANUM 2 (למרות שהקודם היה מאד מאכזב) ו - DUNGEON LORDS 2 (כנ"ל) וגם DIABOLIK:THE ORIGINAL SIN (הוא לא בוטל, נכון ?) ו - Theatre of War II.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...