הגדרת מחיצה חדשה כ FAT32 ועוד... - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגדרת מחיצה חדשה כ FAT32 ועוד...

KRS1

Recommended Posts

טוב אחרי שקיבלתי המלצה על HD 80G של אז רכשתי אותו.

עכשיו כשנתבקשתי לבחור כמה מחיצות יהיו בחרתי שתיים ועשיתי פירמוט לאחת מהן ולמחיצה השנייה פשוט לא קיבלתי הודעה על פירמוט אז המחיצה השנייה נשארה לא מפורמטת גם אחרי התקנת הווינוס . השאלה שלי אם אפשר עכשיו לאחר התקנת הווינדוס לפרמט את המחיצה השנייה אבל ל FAT32 ולא ל NTFS (הווינדוס מאפשר לי רק ל NTFS)?

שאלה שנייה שלי היא לגבי ההארד דיסק הקודם שלי: MAXTOR 40G שלא פירמטתי אותו ונשאר עליו כל המידע לפני התקנת הדיסק הנוכחי(WD 80), האם אפשר לחבר את ההארד דיסק 40G כ SLAVE לגבות את כל המידע הדרוש ואח"כ לפרמט אותו?

תודה לכל העונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לשאלה הראשונה שלך אתה יכול לפרמט את המחיצה בלי שום קשר לוינדואס דרך דיסקט איתחול או משהו דומה...

בקשר לשאלה השניה שלך התשובה היא כן

תגדיר את הכונן שלך בתור SLAVE והוינדואס יזהה אותו בלי בעיה ואז תגבה את המידע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפרמט עם PARTITION MAGIC 8 או עם התוכנה שהולכת עם ה 80GB RETAIL

עדיף עם PARTITION MAGIC 8

וכן אתה יכול לחבר את ההארד דיסק כ SLAVE אם אין לך אחד שכבר מחובר

:smoke:

תודה, אני ינסה להשיג את התוכנה מחבר.

בקשר לשאלה הראשונה שלך אתה יכול לפרמט את המחיצה בלי שום קשר לוינדואס דרך דיסקט איתחול או משהו דומה...

זהו שחשבתי על זה אבל הדיסקט אתחול של ווינדוס שולח אותי ישר להתקנה של הווינדוס, אפשרי אולי עם דיסקט איתחול של וויינדוס 9X?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם דיסקט איתחול של 98 אולי

תלוי איזה גירסה

בתכלס אם זה יזהה לך הרדיסק של 17GB אז יש לך גירסה ישנה מידי שלא תומכת בהרדיסקים מעל 63GB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצלחתי דרך דיסקט אתחול של 98 לפרמט ולהפוך את המחיצה השנייה של ההארד דיסק 80G ל FAT32, אבל ההארד דיסק של 40G נשאר כ NTFS וגם כ ACTIVE.

איך אני מבטל את ה ACTIVE של ההארד דיסק הזה והופך אותו ל FAT32? רעיונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...