נושא:עזרה בקניית מסך לגלישה\משחקים, גודל 19-22 אינץ תקציב: 1500 שח(גמיש) - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נושא:עזרה בקניית מסך לגלישה\משחקים, גודל 19-22 אינץ תקציב: 1500 שח(גמיש)

signed.incognito

Recommended Posts

שלום,

מסך הסוני שלי ששירת אותי נאמנה במשך יותר מ10 שנים מראה סימני גסיסה, לכן החלטתי להחליף אותו במסך חדש.

אני רק רוצה לציין שאני חדש בכול נושא המסכים הדקים בפרט בנושא הפאנלים.

קראתי את המדריכים המעוד מעשירי ידע שיש בפורם וקיבלתי המון מידע אך לא במידה מספקת לבחירת מסך, ולכן בעצם פתחתי אשכול זה.

השימושים שלי במחשב הם בעיקר גלישה באינטרנט(לפעמים גם קריא של מאמרים) ומשחקי מחשב, צפיה בסרטים לא חשובה לי ואינה נמצאת ברשימת השימושים כי יש לי טלויזית LCD. לגביי גודל המסך גם כאן אין לי יותר מדיי פרמטרים אם כי אני מעדיף גודל מינימלי של 19 ומקסימלי של 22.

אני מעדיף לא לעבור את ה1500 שקל(למרות שאני גמיש בנושא).

אין לי גם שום עדיפות מיוחדת ליצרן מסויים.

כמו שכתבתי אני מודע להעובדה שישנם 3 סוגיי פאנלים שונים, אני רוצה להבין גם עד כמה ההבדלים בינהם משמעותיים(בהתחשב בעובדה שאני הולך לשבת מול המסך ולא לזוז יותר מדיי אני לא הצלחתי להבין מה החשיבות הגדולה בזוית הצפיה-מה שניראה לי כההבדל העיקרי בין הפאנלים-תקנו אותי אם אני טועה).

גם הבנתי שהפאנלים הזולים לא מתאימים לישיבה ממושכת מול המסך, האם זה נכון?

אני מאוד אשמח לקבל עזרה, ולהבהרות(בנושא הפאנלים), ולהמלצות מסכים.

תודה מראש לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי לא קיים בשוק מסך TN המזכיר איכות תצוגה של מסכי CRT. בהתרשמות ממסכים בתצוגות קל לראות שרבים מהמסכים בהשוואה למסכים מבוססי VA/IPS (אשר לא רואים ברוב התצוגות) פשוט חשוכים למדי או בהירים מדי, קשים לכיול ופיזור התאורה בפינות ובהיקף הפאנל נחות ביחס מבחינת אחידות. זה נכון שלא זזים רוב הזמן אבל ההשפעה של זוויות צפייה רחבות מתבטאת באחידות התאורה גם בזווית צפייה ישירה ואנכית מול מסך איכותי.

Samsung 971P מוצע ב-IQPC במחיר נמוך אבל הוא לא מתאים למשחקי FPS מהירים אלא עד בסגנון של ביושוק. הוא כבר לא מיוצר והובא לכאן בכמות מוגבלת, לכן תצטרך להתכתב עם החנויות בזאפ ולראות האם יש אותו באופיס דיפו - שם הוא מתומחר במחיר גבוה יותר מ-.IQPC.

http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=469017

מסכים איכותיים אחרים שמתאימים למשחקים מאוד מהירים:

ViewSonic VP930 - נשאר רק בחנות אחת לפי זאפ ובמחיר מוגזם.

EIZO S1932 - מיוצר ומיובא בצורה סדירה. הזול ביותר נמכר ב-.IQPC

Dell 2007 למיניהם הפכו לנדירים ביותר. מצריכים התכתבויות עם כל החנויות בזאפ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים איכותיים אחרים שמתאימים למשחקים מאוד מהירים:

ViewSonic VP930 - נשאר רק בחנות אחת לפי זאפ ובמחיר מוגזם.

EIZO S1932 - מיוצר ומיובא בצורה סדירה. הזול ביותר נמכר ב-.IQPC

Dell 2007 למיניהם הפכו לנדירים ביותר. מצריכים התכתבויות עם כל החנויות בזאפ.

תודה רבה על האינפורמציה, רציתי רק לחדד את המידע שנתתה לי לגביי מסכים איכותיים למשחקים, האם ההמלצה ניתנת על סמך ניסיון אישי או פשוט מתוך ניסיון עם התחום, מכיוון שאני יותר ממוכן להשיקע במסך איכותי אבל אני לא רוצה להתאכזב אם הוא לא יצליח להריץ משחקים כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד משלושת המסכים שבציטוט אינו בעייתי למשחקים. ה-S1932 לא אמור להיות שונה מ-S1931 בטיב כיול ה-OverDrive, כיול מבוסס על וותק רב של חברה, שיצאה חלוצה בשוק בתחום מנגנוני פיצוי זמן תגובה עוד עם L778 . מעיון בפורום של PRAD למדתי לפי דבריהם של רוכשיו על כך שלמשחקים מהירים אין לו בעיה, והייתה בפורום חוות דעת של בעלים שלו. ה-VP930 מהיר למדי (יש ביקורת עליו עם 19" איכותיים אחרים בנעוץ) וכך גם המסכים של Dell שנבדקו כאן. כל אחד מהם יתאים למשחקים מהירים. למעשה מסכי TN 24" 5ms ,כדוגמה, מראים בפועל הרבה יותר מריחות מהם ואילו מסכי TN 2ms שווי ערך למסכים האיכותיים הללו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...