בעיית Blue Screen . - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיית Blue Screen .

anri

Recommended Posts

אני עובד עם מערכת הפעלה 64 .

הלכתי לישון לא נגעתי במחשב, והווינדוס כנראה קיבל מסך כחול ושיחזר...

ממה נובעת הבעיה ? העלתי תמונה...

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניתחתי תקובץ, שניסיתי לחפש תקבצים דרך הפעלה זה הראה לי שאין קבצי DUMP, אז עשיתי דרל הדוחות ופתרונות בלוח בקרה - הצג עותק זמני של קבצים...

בקיצור ניתחתי תקובץ, ולא ממש הבנתי מה אני עושה עם זה ומה זה אומר בכלל, אז העלתי תמונה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המצלמה, והפלאפון, אני חושב שזה בגלל הפלאפון כי זה בא לי רק בזמן האחרון וחיברתי אותו...

אני לא מוצא בדרייבר הגדרה של ה ניסיתי לעשות את זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שנייה רגע .. תראה את התמונה ... שהוא העלה קודם , הוא לא משתמש בסימנים

אתה הורדת את חבילת הסימנים ??

אם כן , האם ציינת את המיקום שלהם בWINDBG ?

כאשר אתה קונה פלאפון , הם נותנים לך את הדיסק שלו .. ואם לא , תוכל להוריד מהאתר של היצרו של הפלאפון ולהתקין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, הורדתי תחבילה, וטענתי אותם בתוכנה WinDbg

בקשר לטלפון חח כן אני יודע את זה, הורדתי מהאתר אבל זה כבר בלי קשר .

תיקון של ? איך אני הולך לעשות את זה ? ולמה זה יגרום ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך תיקון ... בגלל בעיה כזאת

אם אתה מנתח עכשיו את קובץ הDUMP עדיין תהיה לך אותה שגיאה ?? כי את התמונה ששמת לא השתמשת בסימנים

אז תציין את המיקום שלהם בתוכנה ותנתח , האם זו עדיין אותה שגיאה .. ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אני לא מצליח לטעון תסמנים לתוכנה, לפני שאני פותח את קובץ ה Dump ?

אפשר ללחוץ RELOAD רק אחרי שפתחתי תקובץ Dump , ולפי מה שאני רואה במדריך שם אני אמור לטעון אותם לפני פתיחת קובץ ה Dump .

דבר שני, איזה קובץ של סימנים אני אמור להוריד מהאתר שם יש שם הרבה גירסאות יש X64 ויש 64bit לא ממש הבנתי מה ההבדל, אם אפשר קישור מדויק או הסבר בדיוק את מה להוריד (במקום שאני אטען מהאתר ישירות) זה נורא יעזור לי =)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לעשות תיקון כמו אמרתי

ואתה לעבוד בלי הבעיה כבר שבוע !

אבל אתה סתם מתברבר.

אני לא מתברבר ולא כלום, איך אני עושה תיקון למערכת ?

בלי קשר, מה בקשר למה שכתבתי עם הטעינה של הסימנים בתוכנה...

אפשר ללחוץ RELOAD רק אחרי שפתחתי תקובץ Dump , ולפי מה שאני רואה במדריך שם אני אמור לטעון אותם לפני פתיחת קובץ ה Dump .

דבר שני, איזה קובץ של סימנים אני אמור להוריד מהאתר שם יש שם הרבה גירסאות יש X64 ויש 64bit לא ממש הבנתי מה ההבדל, אם אפשר קישור מדויק או הסבר בדיוק את מה להוריד (במקום שאני אטען מהאתר ישירות) זה נורא יעזור לי =)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כ"כ הבנתי איפה למצוא תתיקון למערכת ההפעלה שלי ב 64BIT , אשמח אם תוכל לסביר לי מה בדיוק אני צריך לעשות, ואם בכלל אני זקוק לזה, כי לא בטוח שהתיקון יעזור יכול להיות שזה דרייבר או משו כזה...

ושוב פעם, כדי שאני אוכל לדעת יותר בוודאות מה הבעיה לפני שאני תיקון, אז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...