כדאי להקיא אחרי ששותים ? (שתייה חריפה) - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כדאי להקיא אחרי ששותים ? (שתייה חריפה)

navk2

Recommended Posts

• תגובות 96
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

פ-ו-ז-ה...

כל הקטע של לשתות בל"ג בעומר זה פוזה, נקודה...

וודקה??? מי שותה את הרעל עכברים הזה??? באמא שלי הייתי מעדיף לשתות חומר לניקוי אסלות... רוצה לתפוס ראש??? קנה ויסקי... עושה את העבודה יותר מהר, יטיס אותך תוך כמה דקות לארץ החלומות ולשאר החברים השפויים ישאר יותר בשר... [מה גם שאין סיכוי תגמרו דבר כזה בלי למות באמצע ככה שזה חסכוני וישאר לשנה הבאה...]

שלא תבינו אותי לא נכון אני ממש לא נגד אלכוהול, להפך.... אני אישית גם כן שותה, אבל מה? רק בירות ויין... למה?? כי אני אוהב את זה, כי זה טעים לי... לעשות על האש עם כוס יין או בקבוק בירה-תענוג... אבל סתם ככה בשביל לשחק אותה ליד החברים שותים וודקה?? זה דפוק, פוזאיסטי וילדותי...

לכו תשקיעו את הכסף על עוד קצת פרגיות/לבבות/נסטי ועזבו את הוודקה והפוזה בצד... במיוחד שאתם יודעים שזה יעשה לכם רק רע בסוף...

אומר "לא וודקה" ואז מציע ויסקי?

מה הקטע שלך?

חוץ מזה שוודקה זה רעל עכברים (חוץ מאולי גריי גוס שזה עוד סביל... ב200 שקל אני מצפה למשהו סביל)

ויסקי, שהאיש היחיד שאוהב אותו זה זה שהביא אותו <-חוק

טקילה, שיכולה להיות הדבר הכי גרוע בעולם או משהו נורמלי

ליקר ב40 שקל,שהוא לא משהו וגם רק 14% מה שבעצם יוצא שאתה סתם מבזבז כסף

וליקרים יקרים יותר, שהם ממש טעימים ואחלה של דבר אבל יקרים מאוד

נשארת רק הבירה הנורמלית (6 שקל ל500מל ומעלה בלבד) שזה אחלה של דבר ואתה בחיים לא תקיא ממנה (או תרגיש רע)

-------

כמובן שיש עוד סוגי אלכוהול אבל רובם לא רלוונטיים לגילאים האלה או דברים שמורכבים ממספר חומרים ואז לך תעשה אותם בלג בעומר (או בכל שתייה במקום אחר שבו אין ברמן מקצועי שמוכר לך את האלכוהול)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לבירות .

הבירות היחידות שאני אוהב זה קורונה.

ובלטיקה.

לפני שבוע באו לארץ כמה אנשים מבלטיקה ואחד היה המנהל ואחד שאני מכיר הוא הסיע אותם לכול מקום .

אז עכשיו יש לי 3 ארגזים של בלטיקה בבית , אז זה מה שאני שותה בנתיים ביום שישי שתיתי 3 בקבוקים.

והיום אני לא מתכוון לצאת החוצה בגלל שבאים אלינו אורחים אז אני ישתה עוד בקבוק או שתיים.

שתי אלה בירות טובות ולא עושות בחילות וכאבי ראש .

אם כבר שותים אז צריך לשתות דברים טובים ולשלם קצת יותר .

עוד בירה טובה שאני ממליץ עליה זה Stella Artois גם בירה טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אומר "לא וודקה" ואז מציע ויסקי?

מה הקטע שלך?

חוץ מזה שוודקה זה רעל עכברים (חוץ מאולי גריי גוס שזה עוד סביל... ב200 שקל אני מצפה למשהו סביל)

ויסקי, שהאיש היחיד שאוהב אותו זה זה שהביא אותו <-חוק

טקילה, שיכולה להיות הדבר הכי גרוע בעולם או משהו נורמלי

ליקר ב40 שקל,שהוא לא משהו וגם רק 14% מה שבעצם יוצא שאתה סתם מבזבז כסף

וליקרים יקרים יותר, שהם ממש טעימים ואחלה של דבר אבל יקרים מאוד

נשארת רק הבירה הנורמלית (6 שקל ל500מל ומעלה בלבד) שזה אחלה של דבר ואתה בחיים לא תקיא ממנה (או תרגיש רע)

-------

כמובן שיש עוד סוגי אלכוהול אבל רובם לא רלוונטיים לגילאים האלה או דברים שמורכבים ממספר חומרים ואז לך תעשה אותם בלג בעומר (או בכל שתייה במקום אחר שבו אין ברמן מקצועי שמוכר לך את האלכוהול)

הויסקי זה בציניות אחי....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה מעולה בל"ג בעומר אתמול,

אני השתכרתי כבר פעם אחת בעבר למצב שהראש שלך מגיע לסחרחרות ונפילות על הרצפה בלי סיבה ולצחוק סתם ככה וזה היה ביום העצמאות,שתיתי חצי בקבוק אבסולוט רבע בקבוק פינלנדיה ועוד חצי בקבוק חורציצה.

אבל אחרי כל זה,לא הקאתי היה לי ראש מעולה למרות ששפכו עלי מים כדי לעורר אותי.

לא היה לי צורך לישון.

שתיתי בל"ג בעומר חצי בקבוק אבסולוט , חצי בקבוק פינלנדיה , ו2 בקבוקי בירה הייניקן.

היה לי ראש ממש מעולה! :xyxthumbs:

ואחרי כל זה עוד ההיתי צריך לשמור על החברים שלי ששתו על בטן ריקה מהבקבוק כמו מטומטמים.

למרות ששתיתי יותר מהם,נשארתי ער כל הלילה ושמרתי עליהם..

שיהיו בריאים.

מקווה שגם אתם נהנתם.

ד"א,גם אני בן 15.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא פוזה אם זה היה לפוזה אז היינו שותים עד שהיינו מקיאים את הלב והכבד ומה לא פאקט אף אחד ששתה או בכלל בקריירת השתייה אף כן אף פעם לא הקיא מוודקה כי שותים עד שמספיק וזהו

קראתי לפרופסור בכיר מהאונברסיטה העברית שיעזור לי לפאנח את מה שכתבת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה מעולה בל"ג בעומר אתמול,

אני השתכרתי כבר פעם אחת בעבר למצב שהראש שלך מגיע לסחרחרות ונפילות על הרצפה בלי סיבה ולצחוק סתם ככה וזה היה ביום העצמאות,שתיתי חצי בקבוק אבסולוט רבע בקבוק פינלנדיה ועוד חצי בקבוק חורציצה.

אבל אחרי כל זה,לא הקאתי היה לי ראש מעולה למרות ששפכו עלי מים כדי לעורר אותי.

לא היה לי צורך לישון.

שתיתי בל"ג בעומר חצי בקבוק אבסולוט , חצי בקבוק פינלנדיה , ו2 בקבוקי בירה הייניקן.

היה לי ראש ממש מעולה! :xyxthumbs:

ואחרי כל זה עוד ההיתי צריך לשמור על החברים שלי ששתו על בטן ריקה מהבקבוק כמו מטומטמים.

למרות ששתיתי יותר מהם,נשארתי ער כל הלילה ושמרתי עליהם..

שיהיו בריאים.

מקווה שגם אתם נהנתם.

ד"א,גם אני בן 15.

לא נראה לי

אני שוקל 90 קילו כולם קוראים לי סלקטור אבל אחרי4 שעות של שתיית בקבוק שלם אני שוכב על הרצפה ואני רואה מטושטש, ליטר זה כבר מצב שאני יושן יותר מ10 שעות רצוף וכחה רגיל אני יושן 6 שעות כול יום.

קראתי לפרופסור בכיר מהאונברסיטה העברית שיעזור לי לפאנח את מה שכתבת

???

פאקט-זה עובדה

אז עובדה שאף אחד לא ששתה באותו זמן או בכלל ששתה באיזה זמן או מקום אחר אף אחד לא הקיא מאלכוהול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פאקט-זה עובדה

אז עובדה שאף אחד לא ששתה באותו זמן או בכלל ששתה באיזה זמן או מקום אחר אף אחד לא הקיא מאלכוהול

--

אז מה עם הפרופסור? מתי הוא מגיע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

--

אז מה עם הפרופסור? מתי הוא מגיע?

נראה לי הכוונה ש...:

אף אחד ששותה קבוע וגם אף אחד שלא שתה מעולם - אלה הנושאים במשפט

לא הקיא [הנושאים] מוודקה כי שותים עד שמספיק וזהו....

אז נראה לי שהוא התכוון שאף אחד לא מקיא מוודקה וזהו חח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי הכוונה ש...:

אף אחד ששותה קבוע וגם אף אחד שלא שתה מעולם - אלה הנושאים במשפט

לא הקיא [הנושאים] מוודקה כי שותים עד שמספיק וזהו....

אז נראה לי שהוא התכוון שאף אחד לא מקיא מוודקה וזהו חח...

כן וכתבתי את זה למה שכתבתה כמה דפים אחורה שוודקה זה פוזה

וכתבתי בתגובה לזה שאם זה היה לפוזה אז היינו{החברים}שותים עד שהיינו מקיאים אבל אנחנו לא אז זה לא פוזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראתי את כל הדיון [סתם מחובר כח]

אבל צריך פשוט להכיר תגבול שלך,אני למשל שותה בין חצי לליטר בירה ואני מסודר,לא הקאתי כבר שנים.

זה עניין של להכיר את עצמך,ילד בן 14 לא צריך לשתות יותר מחצי בגג [לא שהוא צריך לשתות בכלל,אבל לך תעצור אותם].

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראתי את כל הדיון [סתם מחובר כח]

אבל צריך פשוט להכיר תגבול שלך,אני למשל שותה בין חצי לליטר בירה ואני מסודר,לא הקאתי כבר שנים.

זה עניין של להכיר את עצמך,ילד בן 14 לא צריך לשתות יותר מחצי בגג [לא שהוא צריך לשתות בכלל,אבל לך תעצור אותם].

זה יותר עניין של להכיר את הגבולות שלך אבל כן ילדים לא צריכים לשתות הרבה אם בכלל כי אני שותה בגלל הטעם כי טעים לי כי כשאני שותה אין חששות וזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלינו לפעמים מקיאים בשביל להמשיך ולשתות עוד...

לא שזה מומלץ להגיע למצב כזה, אבל כול הקטע הזה תלוי גם בכמה לא אכפת לך מלהקיא...

יש כאלה שאוכלים על זה סרט, כזה... וזה לא בא להם בטוב. אז באסה...

חוץ מזה, כול הקטע של לשתות משהו שהוא מעל בירה בגילאים 12-14 נתפס, קודם כול, כמשהו מרתק לעשות... אז זה יוצא התלהבותי ומגניב בתהליך, כמשהו חדש... ועוד בגילאי תמימות שכאלה...

זוכר את עצמי כיתה ז' יושב באיזה מקום נטוש ושותה עם החברה... והצחוקים שהלכו אז... חחחח

לחברה שמנים בכול מקרה זה באסה עם הבירות... צריכים לשתות מלא.

איזה ראש פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...