דעות על מפרט שהרכבתי למחשב בסביבות 4200 ש"ח ללא מסך - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דעות על מפרט שהרכבתי למחשב בסביבות 4200 ש"ח ללא מסך

itai1111

Recommended Posts

CPU :Intel Pentium IV 2.4C GHz 512K 800MHz Socket 478 CPU BOX

Motherboard :Gigabyte GA-8IPE1000 Intel 865PE Motherboard (800 Mhz,AGPx8,Dual ,S- ATA,5.1 Sound,USB 2.0)

Memory :GeiL -RAM 512MB (2x256MB) 3200 ULD Ultra Low Latency Dual Channel Memory Kit

Hard Disc :Western Digital 80GB 7200 rpm 8MB Buffer ATA100 HDD

Video Card :ATI Radeon 9000 Pro 64MB DVI TV-Out OEM Video Card

Floppy :Teac / 1.44MB 3,5'' Floppy Drive

Modem :Dynamode 56K V.92 PCI Modem

Case :Super Midi Tower Case Front ATX 300 Watt

מה דעתכם ? אם יש לכם הצעות אחרות למרכיבים אשמח לשמוע המחשב מיועד בעיקר למשחקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאיזה מטרה המחשב?

כי אם הוא למטרת משחקים - כרטיס מסך חלש. המלצה שלי לך 9500 הוא הרבה יותר חזק אבל רק אם אתה משחק במחשב

אבל לפי דעתי אחלה מערכת ומחיר סביר

תהנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עבור לAXP2500+. הוא ומודול בודד של PC2700 512MB מבית Winbond ישבו על לוח האם NF7 של .

דבר זה יחסוך לך כמה מאות שקלים, R9500P יתאפשר ואולי גם מארז מקורר בצורה טובה יותר ובעל ספק-כח לא ג'נרי. למשל, הCI-6A19 שמגיע עם ה300AR-T של Heroichi. ספק כח ג'נרי הוא ספק רגיל, אבל ההספק שכתוב עליו הוא בד"כ אינו ההספק הנכון. כלומר, אמנם מוצהר כי זהו ספק 300Watt אך רוב הסיכויים מצביעים על כך שהוא יספק פחות. אני לא יודע אם זהו ספק ג'נרי, אבל מכיוון ושהמארז ג'נרי (מתוצרת חברה עלומת-שם), אז זוהי הנחה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי - עזוב אותך מאינטל! שולטים!

לך על ההצעה האחרונה ותקבל מכונת משחקים מצויינת. אני מכיר כמה אנשים שהלכו על המפרט הזה והם מאוד מבסוטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

The price difference is about 600 nis, and the performance difference should be quite big combined with the immense memory bandwidth that solution gives.

But XP 2500+ with 9500 pro will be stronger indeed, it's all a matter of whether he can increase the budget to squeeze in both.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...