צריך המלצה לראוטר אלחוטי בסביבות 400-500 ש"ח - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה לראוטר אלחוטי בסביבות 400-500 ש"ח

gofmarat

Recommended Posts

יש לי שני מחשבים נייחים ומחשב נישא שאני מתכוון לקנות, הבעיה היא ששני המחשבים הנייחים נמצאים בקומות שונות בבית בחדרים רחוקים,

אז אני צריך ראוטר שיוכל לקשר בין שני קומות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש מרחק של יותר מ100 מטר או שיש קירות בטון גודלים לצערי שום ראוטר לא יוכל לפתור את הבעיה.... אבל אם המצב טיפה יותר טוב אז יש ראוטרים של 3com שהם סבבה לגמרי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

100 מטר? מה הוא גר בהאנגר? :P

ד"א בקשר עין אין בעיה להתחבר ב100 מטר.

אני לא מבין למה לחכות יומיים לתשובה ואז להקפיץ... לא יותר קל לעשות חיפוש בפורום. גם אם זה לא עונה לשאלה זה לפחות נותן לך מושג בעניין, מה שמוביל לכך שלפחות תתן לנו מספיק מידע ע"מ לעזור לך. :s07:

כמה קומות יש בניהם? מה המרחק בינהם? יש ממ"ד/מרתף בדרך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח בקשר ל100 מטר אתה צודק... אני לא מכיר הרבה אנשים עם 100 מטר בין חדר לחדר בבית...(ועוד שמחפשים ראוטר ולא עושים פשוט עוד תשתית....)

בכל מקרא נזכרתי שאם בכל מקרא יש 100 מטר אז יש גם ACCESS POINT שמסדר את זה בקלות!

בכל מקרא בואו לא נתפזר טעות שלי... רק חשוב מאוד שנדע את סוג הקירות שנמצאים בדרך... אם יש לך שצריכה להתחבר לראוטר

ולדעתי תנסה להסיג ראוטר IRS (ככה קוראים לזה?) שהוא גם ראוטר וגם מודם (אבל בכבלים...-יש דבר כזה?)....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפרידה קומה אחת בית החדרים וכל הקירות עשויים בטון, ככה שאני צריך שתהיה קליטה טובה.

בקשר לחיפוש עשיטי ולא מצאתי תוצאות שהיו רלוונטיים כל כך,

לגבי הייתי רוצה שאפשר יהיה לשתף אותה גם, אם אפשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח בקשר ל100 מטר אתה צודק... אני לא מכיר הרבה אנשים עם 100 מטר בין חדר לחדר בבית...(ועוד שמחפשים ראוטר ולא עושים פשוט עוד תשתית....)

בכל מקרא נזכרתי שאם בכל מקרא יש 100 מטר אז יש גם ACCESS POINT שמסדר את זה בקלות!

בכל מקרא בואו לא נתפזר טעות שלי... רק חשוב מאוד שנדע את סוג הקירות שנמצאים בדרך... אם יש לך שצריכה להתחבר לראוטר

ולדעתי תנסה להסיג ראוטר IRS (ככה קוראים לזה?) שהוא גם ראוטר וגם מודם (אבל בכבלים...-יש דבר כזה?)....

ראוטר ISR. כמעט כל הראוטרים בשוק הביתי הם ISR - משולבים בAP ובסוויץ'. אבל מה לעזאזל יעזור לו ראוטר עם מודם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שזה: http://www.cobrapc.co.il/product.asp?productid=1885

או זה: http://www.zap.co.il/model.asp?model_id=591789

הכי חזקים שאתה יכול לקבל תמורת תקציב כזה.

אני צריך ראוטר שיעבור דרך 2 קירות בטון ומרחק של 8 מטר. הם יהיו טובים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...