מישהו יודע למה החומיינים מתנגשים בקירות?? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו יודע למה החומיינים מתנגשים בקירות??

Mesatla

Recommended Posts

הנה הגיעה לה עונת החומנים והיום היו לי כבר 4 בחדר וכולם עפים ומתנגשים בקיר.

אף פעם זה לא עניין אותי אבל עכשיו שאני חושב על זה.. למה בדיוק הם מתנגשים בקיר זה כיף להם? הם לא רואים? הם שיכורים?

מישהו יכול להסביר לי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה הגיעה לה עונת החומנים והיום היו לי כבר 4 בחדר וכולם עפים ומתנגשים בקיר.

אף פעם זה לא עניין אותי אבל עכשיו שאני חושב על זה.. למה בדיוק הם מתנגשים בקיר זה כיף להם? הם לא רואים? הם שיכורים?

מישהו יכול להסביר לי?

זכית בכניסה לחתימה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה אתם גרים שיש לכם את החיפושיות האלו? אני לא חושב שראיתי אי פעם חומיניי...

יש בדרך כלל באזורים פתוחים כמו במושבים למשל במושב שכל הדודים שלי גרים (בקוע) גם אני גרתי שם פעם שמגיע העונה שך החומיינים הבתים שלהם והכניסה עמוסים יש פשוט אלפים אני הורג אותם והם מזה מסריחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה פה פעם ת'רד מפיל על חומייני, ומישהו מפה החליט להפוך לחומייני-מן אם אני זוכר נכון :lol:

אותו אחד היה לא אחר מאשר Kidney_stonE, לימים מודרטור פורום .

ליצירת המופת:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=196531.msg1718711#msg1718711

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה פה פעם ת'רד מפיל על חומייני, ומישהו מפה החליט להפוך לחומייני-מן אם אני זוכר נכון :lol:

הוא לא החליט להפוך לחומייני-מן. זה לא שהייתה לו בחירה. החומייני עקץ אותו ומאז חייו הישתנו. אף אחד לא שאל אותו אם הוא רוצה או לא =[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצאתי מישהו שיש לו הרבה במשותף עם החומינים:

מישהו שאל אותי אם זה אפשרי ובתור אתגר בדקתי אולי אפשר לקמבן משהו.

אני נהנה לשבור את הראש בתור תחביב.

:lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצאתי מישהו שיש לו הרבה במשותף עם החומינים:

:lol: :lol:

אני לא זוכר כבר איפה ראיתי את זה, וזה היה לפני המון זמן, אבל באחד מאתרי הוידאו הישראלים (פליקס וכל אלה) מסתובבים כמה סרטונים של חייל צה"ל רוסי ענק ששובר כל מני דברים עם הראש. משעשע. זה גם משעשע שכל דבר שאתה חושב שהוא מטורף וחושב לנסות, מסתבר שיש רוסי שכבר עשה את זה לפניך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא זוכר כבר איפה ראיתי את זה, וזה היה לפני המון זמן, אבל באחד מאתרי הוידאו הישראלים (פליקס וכל אלה) מסתובבים כמה סרטונים של חייל צה"ל רוסי ענק ששובר כל מני דברים עם הראש. משעשע. זה גם משעשע שכל דבר שאתה חושב שהוא מטורף וחושב לנסות, מסתבר שיש רוסי שכבר עשה את זה לפניך.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...