מסך לעבודה משרדית ומשחקים ב-1300 ש"ח. להזמין את ה- Dell 2007FP מחו"ל? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך לעבודה משרדית ומשחקים ב-1300 ש"ח. להזמין את ה- Dell 2007FP מחו"ל?

yuvalkosh

Recommended Posts

קניתי לפני חצי שנה את ה-2007FP ואני מאוד מרוצה.

אח שלי גם זקוק למסך חדש, אז חשבתי להזמין את אותו מסך מחו"ל, בגלל הדולר הנמוך. בחנות דל כתוב שהמסך עולה 400$ אך עד כמה שהצלחתי להבין הם עושים משלוחים לארה"ב בלבד.

האם מישהו בפורום התנסה אי פעם בהזמנת מסך מחו"ל? אם כן, מאיזה אתר הזמנתם ומה היה התהליך?

במידה וזה לא אפשרי, אשמח להמלצות למסכים עד 1300 ש"ח.

הכי חשוב שטקסט יהיה ברור כי לאח שלי גם ככה יש בעיות ראייה. הוא גם משחק משחקים לפעמים אז גם המהירות חשובה, אבל בעדיפות שנייה. ואם אפשר שגם ייראו כמו שצריך.

אני יודע שזה המון לבקש בשביל מסך במחירים האלה, בגלל זה חשבתי להזמין מחו"ל.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ אף פעם לא קניתי מסך מחו"ל,

אבל בתוך האריזה של יש את הקלקרים האלה שמגנים על המסך אז אני לא חושב שיקרה משהו.

אני גם קונה מסך מחו"ל את הDELL 2407WFP-HC,ממש לבכות המחירים בחו"ל והמחירים בארץ.

בארץ,הDELL 2007WFP עולה 2000 ש"ח,והDELL 2407WFP-HC,לא רק שיותר גדול,גם יותר זול,ולא פחות איכותי (1700-1800 ש"ח).

רק עכשיו שמתי לב לזה,אבל לעבודה משרדית צריך מסך כה איכותי כמו ה2007FP? לפי דעתי אפשר להסתפק במסך TN+F פשוט של ,

יש לי את הSamsung 932b 19" שעושה עבודה מעולה עם טקסט את האמת,ואני עובד הרבה עם C++,שזה יותר טקסט מכל דבר אחר.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את ה-2007WFP ואני מאוד מרוצה ממנו, לכן חשבתי לקנות אותו לאח שלי.

הבנתי מהודעות בפורום שהוא ספציפית גם טוב מאוד לעבודה משרדית (קריאת מסמכים).

אתה כבר יודע מאיזה אתר אתה מזמין וכמה זה יעלה לך כולל משלוח?

אח שלי מתכנת בג'אבה המון (הוא עושה בגרות 10 יחידות או משהו כזה) כך שאם אתה אומר שההSamsung 932b טוב, אולי אני אקנה אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משלוח לארץ ל 24" הוא יקר מאוד. תוסיף מע"מ במקרה הטוב ותקבל קרוב ל 2400ש"ח

נושא האחריות הופך את ההפרש בין הארץ (2900) לחו"ל ללא כ"כ כדאי.

אז אלא אם יש לך מישהו שמוכן לסחוב אותו בשבילך לא תרוויח כ"כ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, אני הבאתי מחו"ל 2007WFP והעברתי אותו במסלול הירוק של המכס (בתוך מזוודה). בסה"כ הוא הגיע שלם וחסר שריטות.

אם יש לך מישהו שמגיע מארה"ב ואתה לא חושש מענייני אחריות, זה יכול להיות מאוד משתלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אשאל את קרוב משפחה שלי שבא שבוע הבא.

אבל אם זה לא יתאפשר, איזה מסך תמליצו לי עד 1300 ש"ח שיהיה אמין וטוב לקריאת טקסט בעדיפות ראשונה

וטוב לסרטים ומשחקים בעדיפות שנייה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...