עזרה כרטיס טלוויזיה - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה כרטיס טלוויזיה

liadz

Recommended Posts

שלום לכולם אני חדש פה!

רציתי לשאול אולי מישהו יודע איך אני מחבר רגילה למחשב, שהטלוויזיה תהיה כמו מסך מחשב,

חלק אמרו לי שצריך כרטיס , וחלק אמרו לי שכרטיס זה לראות שידורי במחשב.

אולי צריך רק כבל לחבר לטלוויזיה ולמחשב וכך אני אוכל לראות במסך טלוויזיה שמחובר למחשב.

תודה מראש לכל העוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מנומס להתלונן שלא עוזרים לך, אף אחד לא חייב לך כלום ולא כולם גם קוראים הכל או מעוניינים להגיב על הכל.

נוותר לך הפעם,

כמו שאמרו - אתה צריך לחבר בעזרת כבל את הכרטיס מסך שלך מהיציאת טלווזיה שלו לכניסה בטלווזיה שלך.

אתה צריך לראות אילו כניסות יש בטלווזיה שלך ולחבר בעזרת כבל מתאים. יכול להיות שתצתרף מתאם מהיציאת טלווזיה שבכרטיס מסך לסוג החיבור של הטלווזיה - לרוב מפצל כזה מגיע עם הכרטיס, וברוב הטלווזיות המודרניות יש לפחות כניסת RCA.

הדבר האחרון זה להיתעסק עם ההגדרות בדריבר של הכרטיס מסך, אבל בשביל זה קודם צריך לחבר את הקטע הפיזי שבפרוצדורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מנומס להתלונן שלא עוזרים לך, אף אחד לא חייב לך כלום ולא כולם גם קוראים הכל או מעוניינים להגיב על הכל.

נוותר לך הפעם,

כמו שאמרו - אתה צריך לחבר בעזרת כבל את הכרטיס מסך שלך מהיציאת טלווזיה שלו לכניסה בטלווזיה שלך.

אתה צריך לראות אילו כניסות יש בטלווזיה שלך ולחבר בעזרת כבל מתאים. יכול להיות שתצתרף מתאם מהיציאת טלווזיה שבכרטיס מסך לסוג החיבור של הטלווזיה - לרוב מפצל כזה מגיע עם הכרטיס, וברוב הטלווזיות המודרניות יש לפחות כניסת RCA.

הדבר האחרון זה להיתעסק עם ההגדרות בדריבר של הכרטיס מסך, אבל בשביל זה קודם צריך לחבר את הקטע הפיזי שבפרוצדורה.

תודה על שוויתרת לי חחח סתם זה לא היה בקטע של תוקפנות אלה של עזרה ולחבר את החוט ישר לכרטיס מסך של המחשב או איזשהו חיבור ללוח אם

ובדקתי עכשיו ואין לי כבל כזה שקיבלתי אז אולי יש אפשרות לקנות את הכבל הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטוח קיבלת כבל כלשהו עם כרטיס כזה. ומה שדיברתי עליו זה מפצל מהיציאת טלווזיה הקטנה בכרטיס לסוגי היציאות הסטנדרטיות ולא בדיוק כבל. את החיבור תחבר לפי מה שיש לך בטלווזיה.

קשה למצוא מפצלים כאלו בחנויות אבל עדיין אפשר למצוא - בשביל זה תצתרך להתאמץ קצת (למרות שאני די בטוח שקיבלת משהו עם הכרטיס שלך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בניתי מפרט למחשב שלי ונתתי שיחברו כבר את כל החלקים שלו ויעשו בו בדיקה כך שקיבלתי אותו רק עם הdriver של כל אחד ואחד מהחלקים

אבל אולי אפשר להשיג את הכבל הזה באופיס דיפו אני אבדוק שם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצאתי כבל מתאים בצבע שחור שמתפצל ל-4 כבלים שונים בצבעים:שחור, אדום, ירוק, כחול וכולם שקעים זאת אומרת שאני לא יכול לחבר אותם כי אני צריך תקע לא שקע.

יש לי תמונות של הכבל התמונות באיכות לא טובה כל כך:

http://www.siz.co.il/my.php?file=hjzmmmnmnr2z.jpg

http://www.siz.co.il/my.php?file=udmxzjimzygz.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קשור לחלוטין לאיזה כרטיס מסך יש לך, היות וכמעט כל כרטיס היום מגיע היישר מהמפעל עם יציאת דיגיטלית כלשהי - או DVI. ברוב הטלויזיות הדיגיטליות יש גם כניסת VGA על כל מקרה, כך שכל מחשב, גם בן מיליון של ניאנדרטלים אמור להתחבר לכל חדישה.

היות והתשובה כלל לא נעוצה במחשב שלך אלא במסך, מועבר לפורום המתאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור מודרייטור קצת פיספסת :)

הוא כבר ציין שיש לו טלווזית CRT רגילה.

DVI ו VGA זה לא בשבילו, עדיין הוא צריך לחבר בצורה רגילה.

ליעד,

תצתרך כמו שנאמר לציין איזו כניסה יש בטלווזיה שלך, לפי זה תוכל לדעת איזה מפצל מתאים לך.

בגדול - היתי דורש מהחנות את המפצל (שמפצל כמעט לכל סוגי היציאות), הוא בא עם כל כרטיס ברמה כזו, הם פשוט כנראה שמרו אותו לעצמם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

???

הכל בסדר נובי ? :)

אתה מעדיף לצפות בסרט קולנוע על טאץ' מאשר על טלווזיה 28" רק בגלל שהIPOD זה LCD איכותי ?

כמובן שיש הרבה תועלת בחיבור המחשב לטלווזיה כי אם לא - לא היו טורחים לייצר חיבור כזה ולשבור את הראש על הדריברים שלו.

כל עוד הטלווזיה משמעותית גדולה יותר מהמסך ומרחק הצפייה הוא מרחק צפייה של טלווזיה (ולא לראות סרט עם כסא מחשב ופופקורן) התועלת היא כמובן גדולה מאוד (אלא אם כן אתה רואה סרט בשביל להזיל ריר על הLCD FHD החדשה שלך ולא באמת כי אכפת לך מהסרט, ואז כמובן התועלת היא מסוג אחר לגמריי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...