CM Stacker 830 WCP - Water Cooling Project - 256K beware - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

CM Stacker 830 WCP - Water Cooling Project - 256K beware

Bagheera

Recommended Posts

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חייב להגיב שוב פעם, פשוט WOW אחד גדול, נשארתי פעור פה במשך כל זמן הקריאה !!!

כמו שציינתי מקודם, יש לך פשוט ידיים מעולות, כמו כן, נראה שבמאת כל הקידוחים וכל העבודה המציקה והתכוננים, השתלמו ועוד איך השתלמו. :jump:

חייב לציין לטובה רבה מאוד את איכות התמונות, תמשיך כך !!! תמשיך לפרסם עם פוקוס מעולה ואיכות חדה ללא פשרות, אם תוכל וזאת לא תהיה בעיה, אל תחסוך בתמונות מאקרו ותמונות בכללי. :yelclap:

מצפה מאוד לראות את המשך הפרוייקט. :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המטרה היא מינמום זרימת אויר בתוך המארז, למרות זאת יש שתי מוקדי חום לא מטופלים והם הכוננים הקשיחים והזיכרונות.

על כלוב הכוננים הקשיחים יושב מאורר 12CM אשר מכניס אויר ואילו בחלק העליון של המארז יש מאורר שתפקידו להקיז את האויר החם שיוצרים

הזיכרונות(יש לזכור שאויר חם עולה למעלה) החוצה מן המארז.

עבר דיי הרבה זמן מאז העידכון האחרון אבל סוף סוף יצא לי לשבת ולהשלים את השלב הבא: הרכבה, מילוי והקזה.

לצערי לא יצא לי לצלם בזמן ההרכבה של הצנרת אלא רק להביא של התוצאה הסופית.

הצנרת היא צנרת TYGON R3603 בקוטר פנימי של 1/2" וקוטר חיצוני של 5/8" הדפונה שלה דקה ביותר ועקב כך נוטה

ליצור עיקולים חדים(kinks) אשר חוסמים למעשה את זרימת המים. בכדי למנוע תופעה זו אני משתמש בסליווים של Swiftech

אשר מושחלים על גבי הצנרת ומונעים את יצירות העיקולים החדים. כך ניתן להינות מקוטר צנרת פנימי גדול בלי צינורות גדולים ומאסיבים

ובנוסף להישתמש במהדקי צינורות קטנים ולא בבאנדים ענקיים לצנרת גינה.

בהרכבה הנ"ל השתמשתי בערך ב 16 רגל צנרת שהם כמעט 5 מטר.

להלן התוצאה.

המחשב לאחר השלמת הצנרת

dsc0042cb1.jpg

dsc0043jl7.jpg

"גשר" נוסף ;D

dsc0044ax5.jpg

סידור המשאבות

dsc0046tz3.jpg

לא היה פשוט להכניס את המים ללואות, לבסוף נכנסו שני ליטרים וחצי של "נוזל למחשבים"(מים מזוקקים עם HydrX)

dsc0048zj3.jpg

dsc0049er4.jpg

dsc0050cc9.jpg

dsc0051ci8.jpg

dsc0052za1.jpg

כעת המערכת נבדקה למשך 24 כאשר ניטרתי את כמות המים ובדקתי שאין דליפות, בייחוד עזרה לי בכך תאורת ה UV שרכשתי.

dsc0047vs6.jpg

האפקט מרשים יותר בחושך וכמובן שהכי מרשים במציאות ולא דרך עדשת .

dsc0053rj8.jpg

dsc0054gv5.jpg

בימים הקרובים אני אעביר את המחשב בדיקות וכו, צפו לסט אחרון של המארז מורכב לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...