לדחוף 8600GT בתוך נייד אפשרי? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לדחוף 8600GT בתוך נייד אפשרי?

AlterEgo

Recommended Posts

שלום,

רכשתי לא מזמן לאפטופ 3000 N200 עם מעבד T2330 כפול ליבה 1.6Ghz וג'יגה אחד של זיכרון ראם.

עכשיו, הכרטיס מסך שלו הוא 7300 go של .

לאחרונה התחלתי לשחק בLord of the rings online לאלו מכם שמכירים, ואז הלך לי המחשב הנייח. בקיצור, אני רוצה לאפשר לנייד שלי להפעיל את המשחק הזה כמו שצריך, אז חשבתי לשדרג, אבל הבנתי שלשדרג לאפטופ זה סיפור (מצד שני, מה זה משנה לי? אני לא עושה את זה). חשבתי לשדרג ל8600gt ו2 ג'יגה ראם. השאלה שלי היא, למעשה, אם יש סיבה שתמנע ממני לעשות זאת? צוואר בקבוק? או שאולי פשוט הכרטיס מסך הזה לא מתאים ללאפטופ?

אני חדש בשוק הניידים, לכן אין לי מושג בזה. אם זה היה נייח, פשוט הייתי קונה ודוחף אותו ללוח אם, אבל לאפטופ זה סיפור אחר אני מניח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-99% מהמחשבים הניידים בשוק אי-אפשר לשדרג כרטיס מסך. בכלל.

גם בשלך אי-אפשר.

זיכרון אין בעיה לשדרג. רק צריך לקנות את המתאים.

בוא נכנס יותר לעומק כי בעקרון הנושא הזה מאוד בעייתי כמו שהוזכר פה.

חברת nvidia משנת 2004 פיתחה תקן בנושא אשר נקרא MXM=moblie pci experss module אשר כל ערכת שבבים שתתמוך בתקן הזה..יאפשר לך לשדרג בעתיד את כרטיס המסך(גם של החברה המתחרה ati).כיום כבר MXM היא פלטפורמה בעצמה והיא נתמכת כבר מדור שלישי של כרטיסי המסך.

הבעיה היא שהיצרניות של כרטיסי המסך לא ממהרות לייצר הרבה כרטיסי מסך שתומכים בתקן הזה..בשביל שלא לפגוע במכירות של יצרניות הניידים,כי מי שבדר"כ רוצה לשדרג כרטיס מסך נלאץ לקנות מחשב חדש..ככה פשוט מחליפים רק את הכרטיס עצמו..מצב זה בעצם יוצר ניגוד אינטרסים בין יצרניות כרטיסי המסך ליצרניות הניידים.

בעקרון אני יודע שבישראל אתה יכול לשדרג במחשבים ניידים של ACER--למשל בדגם 5520G אתה יכול לשים את כרטיס המסך ששאלת עליו.

אתה יכול גם בדל בסדרת XPS.

לעוד מידע תוכל לעיין באתר הנפלא הזה שגם אוסף ומתעד רשימה של דגמים אשר תומכים בפלטופרמת MXM:

http://www.mxm-upgrade.com/Table.html

זהו מה שעכשיו יותר ברור.

יום טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למעשה גם ה Inspiron 1520/1720 של תומכים, ואני מכיר אישית מישהו ששדרג ל 8600M GT ל X1900 של ATI.

אבל כל זה לא היה דרוש פה, המחשב של הבחור לא תומך בכלל.

אני הסברתי בכללי למי אי אפשר לשדרג ושיבין מאיפה זה נובע.כמו כן,שידע שהדבר כן אפשרי ושיש מחשבים בשוק הישראלי שכן תומכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...