ת'ראד הגיטריסטים הגדול! - עמוד 8 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ת'ראד הגיטריסטים הגדול!

guitarsuite

Recommended Posts

• תגובות 175
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הם מאוד גמישים במחירים, קניתי אצלם גם את המגבר.. ואז הם היו בתקופת מטורפת כי זאת היתה מחלקה חדשה (מחלקת גיטרות, לפני משהו כמו 7~ חודשים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOLOLOLOLOLOL!!!!

MasKaR

עכשיו ראיתי את החתימה שלך...

והבנתי כמה מצחיק(ומפגר) היה מה שאמרתי!!!

אם מישהו אחר היה רושם את זה גם אני הייתי שם את זה בחתימה...

ROFLOLMMFAO!!!!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ספק שמיקאל מאופת' אחד המדהימים,הקטעי קלין שלהם לוקחים את כל מה שהם עושים עם גרואלינג לדעתי..

A Fair Judgement מישהו?

לא שאני לא אוהב,קצת זה בסדר, אבל דת' קור וכל הזבל הברוטלי הזה כמו קניבל...אין ספק שהגיטרות שמה מטורפות אבל אי אפשר להקשיב לזה, זה פשוט לא-הרמוני ונוראי בכללי. לאמב אוף גד זה הכי רחוק שאני הולך בקטע הזה :)

באמצע אפשר למקם את הלהקות פרוג הרציניות כמו דרים תיאתר וסימפוני X,יש טכניקה ויש זמר שיודע לשיר..

אם כבר גיטרת מטאל מדהימה, כריס ברודוויק שעכשיו עובד עם מגהדט' תותח על,ראיתי אותו מופיע משהו מטורף..הבנאדם מלך.

מישהו מקשיב לAndy Mckee? הוא פשוט מדהים. אין לי מילים כשאני מקשיב למוזיקה שלו..

למי שעוד לא שמע אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למב אוף גוד סאקס אסססססססססססססססססססססססס

דרים ת'יאטר FTW !!!

PETRUCCI RULZZZZ

מה שאני חושב במילים של פריקאצה ממוצעת... (שלא דרכו לה על הגב...)

עכשיו שאני חושב עלזה- לא חבל שמיקאל ככה מבזבז את הכשרון שלו על גרואולינג?!?

הוא ממש טוב

ורוב השירים של הלהקה הזאת בקלין רצחניים

אבל גרואול זה פשוט מגעיל...

אנדי מעולה...

ואל תחשבו שאני שונא גרואול וזהו...

הנה משהו כמו השיר הזה(אולי קצת יותר כבד...) לא רע ואפילו יפה!

http://www.youtube.com/watch?v=MZmPD6-vNVY

או בשיר STRICKEN של דיסטרבד

זה נחמד..

אבל קניבל ממש בלתי נסבל...

גם סולן מגעיל וגם גיטרות מגעילות..

ואל תגידו לי עכשיו שאני אומר שהגיטריסטים גרועים, פשוט הנגינה שם בד"כ (בלהקות כמו קניבל) נשמעת בערך כמוני שאני "משתף את הסביבה בניחוחות הטבעיים שלי"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לאמב אוף גאד סאקס?,אתה יכול לפרט קצת..כי להגיד שהם פשוט גרועים זה ממש להתבטאות כמו ילד בן 10...

זוג גיטריסטים תותחיים ומתופף לא מכדור הארץ..אם אתה לא אוהב את הקול של רנדי זה כבר דיון אחר..אבל אין ספק שהם יודעים להרכיב שיר כמו שצריך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לאמב אוף גאד סאקס?,אתה יכול לפרט קצת..כי להגיד שהם פשוט גרועים זה ממש להתבטאות כמו ילד בן 10...

זוג גיטריסטים תותחיים ומתופף לא מכדור הארץ..אם אתה לא אוהב את הקול של רנדי זה כבר דיון אחר..אבל אין ספק שהם יודעים להרכיב שיר כמו שצריך..

קלעת בול...

אני לא יכול לסבול את הקול שלו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קלעת בול...

אני לא יכול לסבול את הקול שלו..

^^^ מה שיפה בקול שלו שהוא לא גראולי, מן שילוב של קול נמוך לפעמים עם מחוספס

או לחילופין קול גבוהה עם צרחות הגיוניות לא מופרעות מידי.

אם יש להקה שיכולה לתת בכל שיר עוצמה כזאת וכזה גרוב מטורף, והם שרים על דברים שבאמת מציקים להם או שיש להם דעה עליהם.

מה שיפה בלאמב אוף גאד, זה שהם מודל לחיקוי לכל להקה שבז'אנר שלהםבלי שהם יותר מידי וותיקים.

רמת התיפוף והמוכבות שם היא ממש גבוהה, דאבל-באסים מחושביםוןלא סתם לאורך כל השיר .

הם לא נסחפים אחרי האופנה הזאת של כיווני גיטרה נמוכים , הם מצליחים להיות כבדים גם על דרופ די.

יש להם ברייקדאונים מטורפים שאני בולבול אם הם לא גוורמים למישהו שמבין בז'אר לעשות הדבנג אפילו אם הוא לא מתכוון לעשות.

אבל היכולת להקשיב לקול כמו שלו וגם לגראולים שיותר מעולם הדת' הם לא דבר שקל לאנשים לשמוע ולהתחבר אליו, לוקח זמן להיפתח לזה.

אני למשל לא הכי אוהב את הקול הגבוהה הזה של הפאוור מטאל וההבי המסורתי, כמו שאני לא אוהב את הגראולים של הדת והבלאק מטאל.

יש להקה שעושה שילוב יפה בין צרחות מטאלקור לבין שירה נקיה מדהימה בפזמוןו זה

http://www.youtube.com/watch?v=UcfLkrDXdn8

אחרי הבגרות מחר במחשבים אני אשים של הגיטרה המגבר שלי, יש למה לצפות-להתראות !! :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...