RV770XT to etail for $229 כדאי לכולם לחכות אם קניית כרטיס מסך חדש - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

RV770XT to etail for $229 כדאי לכולם לחכות אם קניית כרטיס מסך חדש

UNDERDOG

Recommended Posts

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

AMD הרבה יותר מתקדמת מ , רוב הבעיות שלה זה כי שותפה בפיתוח של 2/3 מהמשחקים היום.

9800GTX בערך ברמה של 8800GTS 512M, ממש לא HIGH END. תצאו מהסרט כרטיסי HIGH END לא עולים 1400 שקל.

בולשיט ! מאיפה הוצאת את השטות הזאת ?

זאת בדיוק הנקודה שלי .. הכרטיסים של הדור הנוחכי ממש זולים ....

מה שאתה אומר בעצם שאם אותו הכרטיס היה עולה 3000 שקל ( עם אותם הביצועים כמובן ) היה נחשב HIGH END, אתה מדבר שטויות .

אם אתה אומר שהוא לא HIGH END, אילו כרטיסים לפי דעתך הם כן ? 3780X2 ו 9800GX2 וזהו ?

אגב לפי מה אתה קובע שהם יותר מתקדמים ? לפי התמיכה ב DX10.1 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רק התמיכה ב DX10.1 שנותנת שיפור גדול בביצועים. כל התהליכי יצור של יותר מתקדמים כתוצאה מהתחרות עם , הכרטיסים שלהם תומכים תמיכה מלאה ב HD (ולא ה GF9 לא תומך תמיכה מלאה), התיכנון הפנימי של הליבה הגרפית מתקדם יותר למרות שעדין בעייתי, יכול להיות שפתרו את הבעיה עם ה HD4K, נחיה וניראה.

ושוב מתי תצאו מהסרט ש 9800GTX הוא כרטיס HIGH END?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רק התמיכה ב DX10.1 שנותנת שיפור גדול בביצועים. כל התהליכי יצור של יותר מתקדמים כתוצאה מהתחרות עם INTEL, הכרטיסים שלהם תומכים תמיכה מלאה ב HD (ולא ה GF9 לא תומך תמיכה מלאה), התיכנון הפנימי של הליבה הגרפית מתקדם יותר למרות שעדין בעייתי, יכול להיות שפתרו את הבעיה עם ה HD4K, נחיה וניראה.

ושוב מתי תצאו מהסרט ש 9800GTX הוא כרטיס HIGH END?

אתה מדבר על התקדמות וכל מני דברים כאלה ... הייתי אומר שאתה צודק .. אם הביצועים בשטח היו מראים אחרת ... נגיד והכרטיסים שלהם יותר 'מתקדמים' מה זה עוזר לי אם הביצועים שלהם נחותים ?

למה נראה לך שהGTX לא HIGH END יש לו ביצועים מרשימי .. ביצועים של כרטיס HIGH END

זה אותו הסיפור כמו עם ה 8800GTX .. ההבדל היחיד הוא שבדור ההוא ההבדלים היו הרבה יותר גדולים בין הכרטיסים והם עלו הרבה יותר .. זה לא אומר שאם אין

הבדל גדול בכרטיסים והם לא עולים 10000 שקל זה אומר שהם לא HIGH END ...

ולא .. אין לי GTX אם אתה שואל .. ( אני בכלל עם )

מצאתי בשבילך משהו ... תקרא ציטוט של tomshardware

"After the midrange 9600 GT and the very-high-end 9800 GX2, Nvidia now feels that it has to bring out a new high-end device, the 9800 GTX, but one that's actually more like just another version of the G92, after the 8800 GT and GTS. Still, the 9600 GT was a very good card, and it even opened up a new segment of the market, with a lower price point than the 8800 GT 256 MB and closer to AMD's offering. But will the 9800 GTX do the same? "

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלו לא , אלו ATI.

המותג ATI היה ועדיין ישנו, והוא גם ישאר. למרות שיתוף קוי הייצור והמפעלים, ATI עדיין מתפקדת עצמאית יחסית, והלוגו האדום לא יעלם בקרוב.

9800GTX הוא אכן לא High end. אתה יכול להגדיר אותו כ Power mainstream

הוא זהה ב 95% ל 8800GTS שהוא בפני עצמו לא מוגדר High end, ולא בדיוק מציג עליו יתרון ניכר.

תיהיה גירסה של 4850 עם GDDR5? אף אחד לא אמר על זה שום דבר

בסוף אני עוד יקנה ATI (למרות תמיכה נמוכה יותר בLinux....) עם מחירים כאלו

קרא שוב את הכתבות. מתוכנן 4850 בגרסאות GDDR3/5 ו 4870 ב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלו לא , אלו ATI.

המותג ATI היה ועדיין ישנו, והוא גם ישאר. למרות שיתוף קוי הייצור והמפעלים, ATI עדיין מתפקדת עצמאית יחסית, והלוגו האדום לא יעלם בקרוב.

9800GTX הוא אכן לא High end. אתה יכול להגדיר אותו כ Power mainstream

הוא זהה ב 95% ל 8800GTS שהוא בפני עצמו לא מוגדר High end, ולא בדיוק מציג עליו יתרון ניכר.

קרא שוב את הכתבות. מתוכנן 4850 בגרסאות GDDR3/5 ו 4870 ב .

השם לא כזה חשוב ... אבל כעיקרון אתה צודק זה אכן ATI ...

אבל אני לא מבין אותה .. אם ה GTS היה הרבה פחות טוב ממו והGTX היה כמו שהוא עכשיו ... אז כן היית מחשיב אותו כ HE ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שלמישהו יהיה איכפת איך הכרטיס מוגדר? :bash:

אם זה מריץ את המשחקים הכי חדשים על הגדרות הכי גבוהות עם פילטרים על רזולוציות גבוההות, זה מספיק בשבילי...

לא מפריע לי שהכרטיס שלי לא עולה 900$ ויש עליו סמל של לטאה >.>

וכן, נוידיה שולחת מהנדסים חינם שישפרו את קוד המשחקים ויתאימו אותו אישית לכרטיסי המסך שלהם... בAssassin Creed, שלחה ATI גם את המהנדסים שלה וראו פלא, 23% שיפור בביצועים עם איכות יותר גבוהה אפילו... זה פשוט מגוחך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ATI בקושי משתפת פעולה עם חברות משחקים, אפילו משחקים כמו CABAL ONLINE שהיו בשיתוף עם ATI מההתחלה עברו לידי .

Assassin Creed הוא בשיתוף עם . זה גם לא הפעם הראשונה ש דופקת את השוק בשביל לקדם את עצמה, גם CRYSIS היה בשיתוף עם והיו איתו הרבה בעיות.

9800X2 הוא ה HIGH END היחיד של NVIDIA. גם 8800GTS הישן מפעיל משחקים על הגדרות הכי גבוהות ובכל זאת הוא לא HIGH END וגם X1950PRO הפעיל על הגדרות הכי גבוהות לפני כחצי שנה.

לפי המידע האחרון שפורסם על הכרטיסים החדשים של NVIDIA הכרטיסים האלה לא תומכים ב DX10.1, עדין עובדים עם מספרים מוזרים (896M :screwy: מה קשה לעבוד בקפיצות הרגילות כמו כל שאר העולם). הם עדין משתמשיןם ב GDDR3 (למרות שבפועל זה לא משנה, רק הבדל במתח לזיכרונות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שלמישהו יהיה איכפת איך הכרטיס מוגדר? :bash:

אם זה מריץ את המשחקים הכי חדשים על הגדרות הכי גבוהות עם פילטרים על רזולוציות גבוההות, זה מספיק בשבילי...

לא מפריע לי שהכרטיס שלי לא עולה 900$ ויש עליו סמל של לטאה >.>

וכן, נוידיה שולחת מהנדסים חינם שישפרו את קוד המשחקים ויתאימו אותו אישית לכרטיסי המסך שלהם... בAssassin Creed, שלחה ATI גם את המהנדסים שלה וראו פלא, 23% שיפור בביצועים עם איכות יותר גבוהה אפילו... זה פשוט מגוחך...

לך תריץ crysis ותחזור לפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסוף כל אחד יהיה צריך שני מחשבים, אחד עם כרטיס ATI והשני עם כדי להתאים משחק לכרטיס שיעבוד איתו יותר טוב.

אני ממש לא מבין מה כול המהומה על כרטיסי מסך חדשים גם ככה אף אחד שווה כבר לא מייצר משחקים למחשב אלא רק לקונסולות.

שתי מחשבים? נראה לי אתה מתכוון שתי קונסולות (שסתם במקרה לאחת יש כרטיס מסך ATI ולשניה יש והם סתם הרסו את השוק ובאסה למה בא לי קונסולה אבל לא רוצה לתמוך בהריגת המחשב!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש לא מבין מה כול המהומה על כרטיסי מסך חדשים גם ככה אף אחד שווה כבר לא מייצר משחקים למחשב אלא רק לקונסולות.

שתי מחשבים? נראה לי אתה מתכוון שתי קונסולות (שסתם במקרה לאחת יש כרטיס מסך ATI ולשניה יש והם סתם הרסו את השוק ובאסה למה בא לי קונסולה אבל לא רוצה לתמוך בהריגת המחשב!)

מה קרה GTA4 עלה לכם לראש? חכו שהמשחק יצא למחשב, עוד תזילו ריר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הרבה משחקים טובים למחשב.

לך תריץ crysis ותחזור לפה

CRYSIS זה לא דוגמה הקוד שלו דפוק לגמרי (וגם זה בגלל NVIDIA) במקור הוא בכלל עבד על X1950XTX, הוא גם לא תומל ב DX10, הוא 100% DX9C בניגוד ל AC שתומך אפילו בDX10.1.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הרבה משחקים טובים למחשב.CRYSIS זה לא דוגמה הקוד שלו דפוק לגמרי (וגם זה בגלל NVIDIA) במקור הוא בכלל עבד על X1950XTX, הוא גם לא תומל ב DX10, הוא 100% DX9C בניגוד ל AC שתומך אפילו בDX10.1.

לא הבנתי מאיפה קבעת את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...