בעית התנתקויות באינטרנט - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעית התנתקויות באינטרנט

eladh777

Recommended Posts

הבעיה היא 100 אחוז לא במחשב.

כי החלפתי כבר 2 כרטיסי .

וגם יש לי שתי מחשבים בבית, אחד שלי שמחובר חוטית ישירות לנתב והשני מחובר באלחוטי. ברגע שיש התנתקות אז גם במחשב שמחובר אלחוטית יש התנתקות באינטנרנט.

כך שזה לא בעיה במחשב שלי.

ואני עכשיו מציין, עשיתי פירמוטים למחשב, כך שלא שיניתי שום הגדרת כזאת או אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מגזים אבל דיברתי עם הספק שלי(בזק בינלאומי) לפחות איזה 5 פעמים או יותר.

וכל פעם הם עונים תשובה אחת. "הקו תקין, אנחנו לא רואים שום בעיה, הבעיה נראה באה מהתשתית".

וכשאני מתקשר לבזק(התשתית) הם אומרים אותו דבר, אין בעיה, וזה יכול להיות אצל הספקית.

תגידו מה אפשר לעשות במצב כזה? הרי אם אני משלם אני אמור לקבל את מלוא הסיפוק מהאינטרנט!

זה לא יכול להיות שאני משלם, ואני מקבל תקול.

למי עוד אני יכול לפנות? לעבור ספק אני לא חושב שזה יפתור כי אולי הבעיה היא באמת בתשתית של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשיש ניתוק אז תוכנות המסרים כמו הסקייפ והמסנגר מתנתקות וגם אין דף מוצג בדפדפן.

או שאני מדבר עם חברים בסקייפ, ולפעמים גם רק מזה האינטרנט שלי מתנתק והשיחה מתנתקת גם.

באופן עקרוני הניתוק הוא לא ניתוק פיזי אלה לוגי.

כשאני הולך להגדרות הנתב שלי רשום כמה זמן אני מחובר, וכשיש התנתקות המונה חוזר ל 0.

ושוב אני אומר, לפעמים כשיש ניתוק נורית ה ppp שעל הנתב נכבת, ולפעמים לא. אך בשני המקרים יש ניתוק 100 אחוז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי לאפס אותו ולהגדיר מחדש מספר פעמים, אפילו איפסתי גם דרך הכפתור שעל הנתב.

אני לא מצאתי את גירסת הקושחה שלו, אתה יכול להביא לי הורדה

נתב- rotal rta 1025w

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לעדכן קושחה לנתב שלי, באתר של החברה יש שתי הורודות, אחת של אוסטרליה והשניה של ניו זילן, האם שני ההורדות הם רק משרת הורדה אחר או שהקובץ אחר?

מה להוריד?

הנה האתר - http://www.dynalink.co.nz/cms/index.php?page=adsl2-wireless-4-port-modem-router-rta1025w

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקום להגזים וישר להתחיל לטפל בבעיה אצל הנתב שלא בטוח שקיימת, תנסה משהו פשוט מאוד.

תחבר מחשב אחד, ישירות למודם (או לקיר, איך שזה אצלך) ותתחבר לאינטרנט. אם הבעיה נמשכת סימן שהראוטר הוא לא הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי נראה שהבעיה בתשתית

הרי הראוטרים שבזק מחלקים הם לא ידועים כמוצלחים ביותר

בכל מקרה,האפשרות שהשם משתמש שלך נתקע ברדיו של בינלאומי הוא אפשרי אבל הסיכויים ממש נמוכים

בטוח שהבעיה מהראוטר

כמו שאחרים אמרו לך,קח מודם ADSL כלשהו מחבר תגדיר חייגן ותתחבר ותשים את עצמך במעקב בקשר לניתוקים

עוד אופציה טובה להוכיח לבזזז שהבעיה בראוטר ולקבל חדש ופיצוי(כי אני מתעב את בזק) היא לבקש מהספק יוזר זמני לצורך בדיקה ל24 שעות ולהעלות דברים ולראות אם יש התנתקויות אז או שהבעיה מהמחשב או בראוטר

אני בטוח או סתם מנחש שכשתקבל יוזר וססמה זמניים ימשיכו הניתוקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...