קירור מים - כרטיסי מסך, מעבד, צ'יפסט - תקציב 200$ - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קירור מים - כרטיסי מסך, מעבד, צ'יפסט - תקציב 200$

Titan777

Recommended Posts

שלום,

הSLI שלי יושבים צמוד מידי על הלוח וזה גורם להבדל של 10 מעלות ביניהם

חשבתי ללכת על מים לכרטיסי מסך ואז לא תהיה את הבעיה הזאת של המאוורר שפולט את כל החום על גב הכרטיס השני

מדובר ב9600GT של חברת Twintech

בכל אופן, האם זה הפיתרון האידאלי?

אם כן - איזה מים הייתם ממליצים והאם עדיף לקנות בארה"ב(יש לי איך להביא, במידה וזה לא גדול מידי)

אז אם אפשר המלצה טובה לקירור מים לכרטיסי מסך ואם כבר הלכתי על מים אז עדיף גם שיהיה לצ'יפסט ולמעבד, לא? אז המלצה לערכה שכוללת את כל זה תעזור לי מאוד.

ואם אפשר אתר שאפשר לקנות בו את הדברים ולשלוח אותם לניו יורק.

וסתם שאלה לידע כללי, אם הטמפ' של הכרטיס מסך לדוגמא 55 מעלות במאמץ בקרייסיס(v.high) אז כמה המעלות יהיו עם הקירור מים?(קצת מידע על הבדלי טמפ' במיספרים בין אוויר למים)

תודה רבה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני זוכר נכון,

במנוחה הטמפ' של סלוט 1 באיזור ה39-43 ושל סלוט 2 49

בקרייסיס למשל, הטמפ' של 1 מגיע ל50+ והטמפ' של 2 מגיע ל66(הגדרות v.high)

איזה תקציב אני צריך בשביל מערכת יחסית טובה?

ועדיף שגם הקירור יהיה לצ'יפסט אם כבר הלכתי על ערכה של מעבד וכרטיסי מסך?

ואם אפשר לענות לי על השאלה של הטמפ' של מים לעומת אוויר...

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטמפ' של הכרטיסים מצויינות.

קירור בסדר גודל כזה עולה כ2000ש"ח.

בקירור מים הטמפ' לא יכולה לרדת מעבר לטמפ' החדר היות והמים מקוררים ע"י האוויר.

היתרון של המים על פני האוויר הוא בכך שזרימת המים המהירה גורמת לכך שהקירור מצליח ל"להתגבר" על החום שפולט הרכיב ביעילות רבה יותר.

בקירור טוב לא יהיה כמעט הבדל בין הטמפ' במנוחה לטמפ' במאמץ. בנוסף הטמפ' תהיה קרובה לטמפ' החדר יותר מאשר עם אוויר.

כל הנ"ל אמור לגבי מערכת מים טובה - 2000ש"ח לפחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז הטמפ' של הכרטיסי מסך יהיו בעצם 25 אם הטמפ' של החדר היא 25? נשמע לי מספיק קריר..

2000ש"ח זה בארץ או דולרים בארה"ב? כי אם אני הולך על זה אז זה כנראה יהיה מארה"ב(יש סכנות בזה או שזה דבר די בטוח להביא מחו"ל ואין לו בעיות?)

בכל מקרה, אתה חושב שאני יכול לעשות לכרטיסי מסך ועדיין הטמפ' יהיו מצויינות? כי סלוט 2 מגיע ל66 בקרייסיס(v.high)

ושאלה לגבי קירור מעבד על ידי גז,

זה נכון שהטמפ' יורדת מתחת ל0(מינוס40)??

עם קירור כזה אפשר לעשות למעבד מטורף או שהגבול לביצועים הוא לא רק בקירור?

יש כזה לכרטיסי מסך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בשביל מה שמים מים אם לא לביצועי OC גבוהים יותר?

בכל מקרה, כנראה שיום ראשון אני מזמין לוח אחר במקום הP5N-D שיש לי כרגע כי הכרטיסים יושבים צמוד מידי וזה בעצם כל הבעיה בטמפ' אצלי

למרות שאמרת שהטמפ' שלי בסדר גמור ואין שום בעיה אז אולי אני בכלל לא צריך להחליף לוח אם?

כי יצא לי לקרוא שרוב הOC תלוי גם בלוח

אני מוסיף 600 ש"ח בכדי להחליף לStriker II Formula

מה אתם אומרים?(ה600 שקל זה לא סיפור, השאלה אם בביצועים יהיה שיפור ואם בסופו של דבר הלוח הזה עדיף בהרבה על מה שיש לי עכשיו)

שבת שלום לכולם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיותר לחלוטין..... חבל על הכסף ואם יש לך מיותר תן לי אותו ::)

אם אתה מעוניין לעשות OC תעשה ותראה לאן תגיע על אוויר אולי זה יהיה לך מספיק טוב ?

קירור מים לOC קל-בינוני זה מיותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי קראת את ההודעה האחרונה שלי חח

אם אני מחליף את הלוח אני לא קונה מים כי זה בעצם יפתור לי את הבעיה של הכרטיסים שיושבים צמוד מידי

עדיף לי להוסיף את ה600 שקל האלה ולקחת את הסטרייקר 2 פורמולה(במקום הP5N-D) מאשר בעתיד ללכת על מים שעולה הרבה יותר וגם הלוח יתן לי יותר ביצועים, תקנו אותי אם אני טועה?...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל 10 מעלות לא שווה להשקיע 600 ש"ח ההבדל בביצועיים עם OC לא יהיה כזה גדול שמצדיק את זה

ואם כל כך רצית מקסימום ביצועיים והכסף לא מהווה בעיה

אז הייתה קונה כבר חזקים יותר לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיסי מסך חזקים יותר היא גם אפשרות אבל הם נותנים את מלוא התמורה למחיר שלהם

פשוט הלוח אם P5N-D מציק לי בעין, גם חדש וגם נשרף לי אחרי שבוע.....

אז אני מעדיף להוסיף 600 שקל ולקחת את הסטרייקר 2 פורמולה שהרבה יותר טוב ונגמר גם הסיפור עם ה10 מעלות הבדל בין הסלוטים

בקיצור, איך הלוח סטרייקר הזה? הרבה יותר מוצלח מהP5N-D? ה600 שקל הולכים סתם לזבל או שיש פה איזה תמורה למחיר...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהכי טוב אם זה ממש מציק לך וחשוב לך להחליף את הלוח לסטרייקר הוא יותר טוב יותר אמין ומקורר יותר טוב, וגם יפתור לך את הבעיה של החימום ביניהם.

מיותר לחלוטין לקנות קירור מים למערכת כזאת, אני לא מבין למה אתה לא מרוצה מהטמפרטורות שלך אם כבר אני צריך להתעצבן אם זה ששלי מגיע ל 80 במאמץ-

אבל אני לא מוכן להוציא כסף סתם כי כל עוד עכשיו הכל פועל חלק אין לי למה- מה שזה אומר שכל עוד זה לא עושה בעיות אל תחליף...

לא שווה בזבוז כסף אבל אם אתה עדיין מתעקש אז עדיף ללכת על החלפת ולא מים שעולה הרבה יותר יקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה סתם צירוף מקרים שהוא נשרף לך....

בזבוז כסף וגם ההבדל בטמפ' לא יפתר ב100%

כי חום עולה למעלה והאוויר החם של הכרטיס התחתון יחמם את העליון ובנוסף לכך החלק העליון חם יותר עקב המצאות חלקים חמים רבים יותר כגון המעבד

כך שאין לצפות ל10 מעלות שיפור אתה סתם עושה סיפור מכלום

לפעמים צריך לדעת להניח לשטויות וזה שטויות(במילים אחרות תתגבר ::))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יגיד לך את האמת

פשוט בא לי על הלוח אם הזה ;D

אתה אומר שזה סתם בזבוז כסף אבל לא ענית מבחינת ביצועים טכניים אם יש הבדל מספיק משמעותי בכדי להוסיף בשבילו קצת כסף

אני לא מדבר על הטמפ' של הכרטיסי מסך..

מכל שאר הבחינות, האם הלוח הזה טוב משמעותית מP5N-D שהוא עולה כמו שהוא עולה כנגד ה800 ש"ח שעולה הP5N-D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...