משחקי MMO - רק ב PS3? - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משחקי MMO - רק ב PS3?

huber

Recommended Posts

אני רוצה לראות מישהו אחד שיכול לשחק MMORPG כמו בנאדם נורמלי על גיימפאד...

אין מה לעשות משחקי MMORPG (וכל MMO אחר כמעט) בנויים לכמות עצומה של מקשים ותפריטים (קיצורי דרך ליכולות יכולים להגיע ל20 קיצורים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

All Points Bulletin Xbox 360 MMO 2008

Champions Online Xbox 360 MMO 2008

CrimeCraft Xbox 360 MMO To Be Announced

Huxley Xbox 360 MMO Q4 2008

Kingdom Under Fire II Xbox 360 MMO To Be Announced

Marvel MMOG Xbox 360 MMO To Be Announced

Marvel Universe Online Xbox 360 MMO To Be Announced

Stargate Worlds Xbox 360 MMO To Be Announced

The Secret World Xbox 360 MMO To Be Announced

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט מהידיעה:

"Microsoft meanwhile seems to have abandoned any efforts to bring MMOs to the Xbox 360, despite having a focus on online activities and making Xbox Live the centre point of the console. Both Final Fantasy Live Online and Universe Online were planned for the 360, but are no longer in development."

יש לך אישור שאלו מהמשחקים הללו באמת בפיתוח פעיל ולא הופסקו כמו שהחדשה מחדשת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש לא משנה... המשחקים האלה זה יריקה בים שהוא משחקי הMMO למחשב

אם אני בנתיים שיחקתי בערך 130~ MMOs (ואני נחשב עוד מישהו עם סטנדרטים שהפסיק לשחק אותם לפני בערך שנה) אז תחשוב כמה קיימים (אני לא רוצה לנסות לחשב אפילו כמה יש בארצות המזרח הרחוק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט מהידיעה:

"Microsoft meanwhile seems to have abandoned any efforts to bring MMOs to the Xbox 360, despite having a focus on online activities and making Xbox Live the centre point of the console. Both Final Fantasy Live Online and Universe Online were planned for the 360, but are no longer in development."

יש לך אישור שאלו מהמשחקים הללו באמת בפיתוח פעיל ולא הופסקו כמו שהחדשה מחדשת?

על KUF2 חזרה למקורות סוף סוף ולא RPG חרא הכריזו רק בינואר השנה, huxly וSGW נמצאים בשלבי אחרונים.

Crime Craft קיבל לאחרונה תאריך יציאה לQ1 2009, וChampions Online יוצא בסוף השנה לGFW וXbox live עם שרתים מאוחדים, כמו כן The Secret World שמפותח ע"י החברה שפיתחה את anarchy online גם נמצא בשלבי מתקדמים ומצופה לצאת בתחילת 2009 גם הוא עם שרתים מאוחדים לGFW וXBOX LIVE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...