חיבור מערכת DJ לרכב ! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור מערכת DJ לרכב !

[NOS]

Recommended Posts

שלום כולם ובוקר טוב, רציתי לדעת אם אפשר לחבר את הסט הזה לרכב

http://www.shoptech.co.il/39698/PROTECH-500A---BEHRINGER-2222FX

כמו באתר, מיקסר משולב עם מגבר ושני 500 וואט ...

זתומרת מה אני צריך כדי לחבר את זה לרכב (אם זה אפשרי בכלל) ... אני יודע שיש שנאים שמאפשרים חיבור מקרר ודברים כאלו למצבר...

תודה, דור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתכוון שזה סתם יפעל ברכב? או שיתחבר למערכת ברכב?

בכל מקרה, אני לא רואה סיבה שזה לא יוכל להתחבר לשתי המקרים.

במקרה שאתה רוצה שזה סתם יפעל באמצעות הרמקולים שמקבלים איתו, אז פשוט שנאי שממיר 12V (נכון?) ל220v

(כמה Watt אתה צריך לפי המיקסר, אני מאמין שזה לא צורך יותר מידי..)

ואם זה למערכת שבאוטו, אז פשוט לחבר לחשמל (עם השנאי) ולחיבור הLine in במערכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רציני?, רק ממיר המתח (או הגנרטור) יעלה לך כמה אלפים טובים, אני מתאר לעצמי שאתה לא רוצה כזה מיקסר עם כאלו בשביל לשמוע בשקט ובשלווה, ומהניסיון שלי, מיקסרים כאלו יכולים לצרוך יותר מ-2 קילווואט-שעה.

אם אתה מתעקש, אני ממליץ בחום על גנרטור במקום ממיר מתח, כי בשביל ממיר מתח כזה אתה תצטרך לחזק את האלטרנטור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רציני?, רק ממיר המתח (או הגנרטור) יעלה לך כמה אלפים טובים, אני מתאר לעצמי שאתה לא רוצה כזה מיקסר עם כאלו בשביל לשמוע בשקט ובשלווה, ומהניסיון שלי, מיקסרים כאלו יכולים לצרוך יותר מ-2 קילווואט-שעה.

אם אתה מתעקש, אני ממליץ בחום על גנרטור במקום ממיר מתח, כי בשביל ממיר מתח כזה אתה תצטרך לחזק את האלטרנטור.

בעיקרון אתה צודק אבל זה מיקסר משולב עם מגבר שזה אומר שזה צורך פחות חשמל לא ? (הרי זה כל הקטע של המגבר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק להפך, מיקסרים בדר"כ פועלים במתחים נמוכים מאוד (מתחי PRE-AMP) ולכן הם לא צורכים הרבה חשמל, המגבר צורך המון חשמל ע"מ להניע את הרמקולים.

אם אתה רוצה להתעסק, אתה יכול לפתוח את המיקסר (פיזית) ולבדוק על איזה מתח הוא באמת עובד (אחרי השנאי הפנימי, אם קיים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תלוי עד כמה מפורט המפרט, בכל מקרה באתר זה לא רשום.

ע"פ מה שהבנתי, מדובר במוצר מדבקה שהחנות הזאת היא היחידה בעולם שמוכרת אותו (עשיתי חיפוש בגוגל על דגם המכשיר ונחש כמה תוצאות קיבלתי...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחבר את המיקסר זה לא בעיה...בשביל להפעיל את הרמקולים האלו מהחשמל ברכב תצטרך דבר ראשון להחליף אלטרנטור ומצבר כי 1000W RMS יגמרו לך אותו מהר מאוד דבר שני זה לארגן ממיר מתח (חשוב שיהיה מיוצב) לפי ערך הW המקסימלי בפיק וזהו....יעלה לך כמה אלפים... חיברתי כבר פלטה שלמה לאוטו פשוט כל פעם שהייתי צריך להפעיל את הרמקולים הייתי מחבר אותם לעמוד תאורה (לא ממש חוקי ודי מסוכן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע זה שימושי.. אבל מה שאתה יכול לעשות זה לקנות מיקסר פשוט בלי מגבר ולחבר אליו את המקור ואותו אתה מחבר ל line in של הרדיו באוטו או של המגבר אם יש לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תלוי עד כמה מפורט המפרט, בכל מקרה באתר זה לא רשום.

ע"פ מה שהבנתי, מדובר במוצר מדבקה שהחנות הזאת היא היחידה בעולם שמוכרת אותו (עשיתי חיפוש בגוגל על דגם המכשיר ונחש כמה תוצאות קיבלתי...).

אוקי, מצאתי אותו מאתר היצרן ויש פה הרבה מידע

http://www.behringer.com/2222FX/index.cfm?lang=ENG

אז מה אתה אומר ? זה אפשרי לחבר אותו לרכב ? (עזוב עלות לרגע )

עריכה: יש לי גם מגבר כזה

http://www.peavey.com/media/pdf/manuals/80302085.pdf

את זה אפשר לחבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אולי זה יהיה נחמד לעשות איתך סיבוב :)

קח בחשבון שזה מגבר פוואר , ואתה תצטרך פרה כלשהו ,

אחרת הסאונד יהיה לא משהו בכלל .

עריכה : ראיתי שאתה מחבר מיקסר . אז הוא יהיה הפרה שלך ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, התוכנית היא לעשות בניה מפיברגלאס בבגאז' שתכלול את הרמקולים, מיקסר ומסך ... משהו מושקע (יהיה גם סאב אבל חבוי)

לגבי פרה או מה שזה לא יהיה , לא חסר לי ציוד הגברה (מיקסרים, מגבברי, איקולייזרים ועוד)

(התמונה זה רק חבילה אחת)

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...