לוחות אם - שובר תראש ושורף תזמן - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לוחות אם - שובר תראש ושורף תזמן

itayalter

Recommended Posts

שלום ,

לאחרונה אני מבצע שידרוג קטן למחשב שלי ואני מחפש לוח אם שמאפשר OC - על מנת להתחיל להתעסק וללמוד קצת על הנושא וכמובן להשיג תוצאות טובות יותר מהרכיבים הקיימים .

אני כבר שבוע בודק כתבות , חנויות ואת כל תגובות הפורום בנושא ועדיין לא הצלחתי להבין מה הלוח האידיאלי בשבילי .

אני לא משתמש במשחקים במחשב אלא בעיקר תוכנות גרפיקה וישומים פשוטים ,

אני מעוניין בלוח אם שיתן תמורה מלאה להוצאה ( יכול להיות גם בסביבות ה 1000 שקלים ) ,

חשוב לי שיתמוך בCROSSFIRE , למרות שגם פה יש לי שאלה , לוח שתומך בטכנולוגיה הזאת זקוק למתאם בין הכרטיסים ?

והאם זה עקרוני לרכוב X38 על מנת להנות לעוד הרבה זמן או שמספיק P35 אם אני לא משחק ?

יש לי 800 מגה הרץ מעבד E6600 ושני כרטיסי ATI 3650 .

אשמח לעזרה ועצה מקצועית .

בתודה , איתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שהלוח אם שלי לא תומך כרגע במעבד מרובע וגם אין לי אפשרות לOC , משהו שכן הייתי שמח לבצע ...

ההתלבטות שלי כרגע היא בין p5e לבין GA-X38-DS4 , מי משניהם עדיף ?

ומה ההבדל בכלל בין GA-X38-DS4 ל - GA-X38-DS5 ?

אז על מה אתם ממליצים ? או גיגבייט ? ואולי בכלל לא שני הלוחות האלה אלא משהו אחר ? התקציב הוא 1000 שקלים בערך .

תודה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי הולך על לוחות של X38 שכן הם עולים מאוד יקר וזאת שעוד מעט יצאו ציפים חדשים למעבדים החדשים של ...

יש את הלוחות של ציפ P35 טובים זולים תומכים ברוב המעבדים של

לגבי דגם ספציפי אין לי העדפה...

לי יש את הABIT IP35-PRO עם מעבד Q9300 שניהם מצויינים וחזקים לפליא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. יש לי 2 כרטיסי ati 3650 , אני אומנם לא שחקן גדול אבל אני רוצה לנצל אותם כמו שצריך ( אם בכלל יש מה לנצל שם לפי הסטנדרטים של רוב החברה פה ) .

ב. בא לי להשקיע במשהו טוב , משהו שיאפשר OC בקלות וגם ישמור על הרכיבים מפני טעויות של מתחיל .

ג . יש לי מאוור של THEMALTAKE כזה שרושם את הטמפרטורה ( למעבד ) והוא די גדול , האם יש לי מה להתחשב בזה בקניית ? יש לוחות שזה לא יעלה עליהם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...