MX2 or AS5 - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

MX2 or AS5

Swed

Recommended Posts

AS5 פחות מוליכה? אתה על כדורים? S:

המשחה מכילה כסף, ומוליכה בהחלט.

MX2 היא זו שלא מוליכה.

היא נוחה למריחה, יבשה יחסית.

השיטה הכי טובה- לקחת ניילון נצמד ולשים על האצבע, ואיתו למרוח על המעבד בצורה אחידה את המשחה. צריכה להיות שכבה דקה ואחידה שדרכה אפשר לראות את הכיתוב שעל המעבד "בוהק" באור.

בגלל שתחתיות גופי הקירור לא חלקות ב 100% ולא תמיד מאוזנות לגמרי, השיטה של לשים גוש וללחוץ על המעבד עם גוף הקירור לא הכי יעילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל שתחתיות גופי הקירור לא חלקות ב 100% ולא תמיד מאוזנות לגמרי, השיטה של לשים גוש וללחוץ על המעבד עם גוף הקירור לא הכי יעילה.

אז מה שאתה אומר בעצם (רק בעקיפין),

-כל חברה שאומרת לך שבכדי להגיע לטמפ' נמוכה יותר צריך רק להשים גוש ולסובב את גוף הקירור במקום - מנסה לחרטט אותך.

אני צודק?

MuTaTiOn.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה שאתה אומר בעצם (רק בעקיפין),

-כל חברה שאומרת לך שבכדי להגיע לטמפ' נמוכה יותר צריך רק להשים גוש ולסובב את גוף הקירור במקום - מנסה לחרטט אותך.

אני צודק?

MuTaTiOn.

אין קשר ל"מנסה לחרטט", זה הסטנדרט, וכך השיטה הבסיסית פועלת, אם פיקה אומר ככה זה מניסיון אישי וכל מיני אילתורים שהוא חשב עליהם / קרא איפשהו.

בכל מקרה ,אני חושב ששתי המישחות תהנה אחלה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים לב לטבלה פה - http://www.arctic-cooling.com/further_prod2.php?idx=140

MuTaTiOn.

הטבלה היא מהאתר של AC.. אובייקטיבית היא לא ממש :P

אני אישית מעדיף את AS בגלל המוליכות, למרות שיכול מאוד להיות שהמשחה של AC יעילה יותר - בכל מקרה זה מעלה לפה\מעלה לשם

בקשר לנזילות וקיצור רכיבים זה נראה לי די נדיר, מה גם שאמורים להשתמש במשחה רק כדי לאטום את הנקבוביות המזעריות בשטח הפנים של המעבד וההיטסינק ובכך להגדיל את שטח המגע עם גוף הקירור, לא אמורים לשפוך 10 גרם על המעבד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין קשר, אתה חושב שלא קורות טעויות?

בטעות לוחצים חזק מדי ויוצא יותר מדי, בטעות נשפך על הלוח?

על תחשבו שהכל מושלם.

והדרך של למרוח עם שקית היא גרועה, היא טובה למשחות אחרות שהן טיפה יותר "מימיות", ה MX היא יבשה ולמרוח אותה לבד עם שקית תצטרך שפורפרת מלאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטבלה היא מהאתר של AC.. אובייקטיבית היא לא ממש :P

צודק ;D

אין קשר, אתה חושב שלא קורות טעויות?

בטעות לוחצים חזק מדי ויוצא יותר מדי, בטעות נשפך על הלוח?

על תחשבו שהכל מושלם.

והדרך של למרוח עם שקית היא גרועה, היא טובה למשחות אחרות שהן טיפה יותר "מימיות", ה MX היא יבשה ולמרוח אותה לבד עם שקית תצטרך שפורפרת מלאה.

מה?

אם המשחה ''יבשה'' בעינך כנראה היא התייבשה לך במהלך הזמן (טמפ' וכו'),

אין סיכוי שמישהוא יחזוב דבר כזה על ה-MX2.

(אני אומר זאת משימוש בה,כן?).

MuTaTiOn.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה יש לי AS5 ששמתי אותו כבר על 4 שונים, אף פעם לא השפריץ לי ואף פעם לא עשה בעיות. אחלה של דבר.

אתה יודע, 4 פעמים זה כלום, והמעבד ו/או המשחה עצמה לא קשורים.

תמיד קורה שאתה לוחץ חזק מידי וזה משפריץ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...