Race Driver: GRID הדמו יצא!! - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Race Driver: GRID הדמו יצא!!

klayton

Recommended Posts

• תגובות 200
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אין לי שום OC

כל המשחקים האחרים במחשב שכבדים יותר מהמשחק הזה אפילו עובדים מעולה,אז הטמפרטורה אמורה להיות בסדר גמור

התקנתי את הדרייבר הכי חדש שיש לATI שזה 8.4

לא יודע מה יש לזה,באסה זה אחלה משחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש אותה בעיה, עכשיו אני מעדכן ל 8.4

יש לי X1800XT 512 2G RAM

OC קטן למעבד ל2.1

עריכה:

התקנתי את הדרייבר החדש וזה לא עזר גם פה, ניסיתי לדשחק על ההגדרות הכי נמוכות וגם לא עזר...

ניתקלתי גם בבעיה להגדיר את השלט של שלי, ראיתי את הלשונית של ה COSTUME אבל אני לא מצליח להגדיר אותו שם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

שליטה ממוצעת? אתה בסדר?

השליטה קשה, צריך הגה אין מה לעשות.

כניראה גם Dirt הוא ממוצע בישבילך, אם אתה מדבר ככה.

תגידו ברשת איך אני ניכנס לסרברים? כלומר אני רואה סרבר ואני יכול להיכנס רק לספקטור, איך אני ניכנס לשחק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה לשחק LIVE FOR SPEED. נראה לי שתבין את ההבדל.

אני שיחקתי כבר כמעט בכל משחקי המירוצים ש CODEMASTERS היו מעורבים בפיתוח שלהם.

(סדרת COLIN MCRAE. כל סדרת TOCA. ב DIRT יצא לי לשחק משחק התרשמות בלבד, די אהבתי אותו.) הרושם שלי הוא שמאז TOCA1 הם עדיין משפצים את אותו מנוע הפיזיקלי. זה מטריף אותי. במקום לעבוד על משהו חשוב כמו מנוע פיזיקלי, הם מתרכזים בגרפיקה.

דוגמא טובה? אין בעיה. תנסה את RICHARD BURNS RALLY. אחד ממשחקי הראלי הכי טובים ששיחקתי בהם. השליטה על אספלט לא ככ טובה אבל כל השאר פשוט תענוג. גם ה FORCE FEEDBACK עושה עבודה טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

אז זהו שאני משחק.

ולדעתי גם המשחקים כמו Rfactor\Gtr1-2 לוקחים פה את המשחק הזה (Grid), וזה הסיגנון שאני אוהב בנהיגה.

וכדי לך לשחק ב-Dirt, משחק מעולה, פיזיקה מאוד טובה שליטה מעולה ומאוד ריאליסטית.

השליטה לא ממש הכי טובה במשחק Grid אבל עדיין לא כזו גרועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המנוע הפיזיקלי של LFS הוא פשוט כמה רמות מעל המנועים של DIRT\GRID [שלמעט שינויים מינוריים הם אותו הדבר].

אני אישית לא אוהב את המנוע הפיזיקלי של GRID\DIRT זה פשוט מעצבן, של TOCA טוב יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המנוע הפיזקלי של RFACTOR מבוסס על המנוע של המשחק F1 הישן של EA. ממנו נולדו המון משחקים די טובים שסובלים במחלה אחת - הם פשוט מרגישים אותו דבר. תשקיע כמה שתשקיע בגרפיקה ופוטוריאליזם (GT LEGENDS ו GTR2), זה לא יעזור. המשחק עדיין יראה מיושן.

לא שאני לא נהנה לשחק ב GT LEGENDS (משחק מעולה למי שאוהב נהיגה OLDSCHOOL) וגם RFACTOR משחק נחמד, אבל המשחק שאני לא אפסיק להרעיף עליו שבחים זה LFS, ואני גם לעולם לא אשכח אותו (או ימחק את הדמו שלו מהמחשב). פשוט הכי מציאותי שיש כרגע בשוק, כבר לפחות 6 שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...