פרויקט קירור מים - STACKER 831 - עודכן 27.2.09 (עמוד 5). - עמוד 4 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרויקט קירור מים - STACKER 831 - עודכן 27.2.09 (עמוד 5).

taotao

Recommended Posts

המהדקים של הפיאות ? לא מחו"ל..

לא חסר בארץ..כנס לחנות אינסטלציה או לACE (אם אתה בקטע של לשלם ביוקר על כלום) ותרכוש שם לפי הגודל (רשום עליהם 1/2 וכו)..

אם אתה מעוניין נשאר לי כמה סוגרים..וגם סוגרי פלסטיק כאלו (למסירה :smile1:)....

http://www.sidewindercomputers.com/heclnyhocl0t2.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

במילה אחת - אהבתי. :xyxthumbs:

תתחדש!

תמיד הייתי SUCKER של מים. - גם אני רוצה לעדכן את המערכת הישנה שלי. ::)

נזילות...לא מבין את זה - אף פעם לא היו לי...(ומערכות מים יש לי מעל 5 שנים).

איך הראש החדש של המשאבה משפיע על רמת הרעש שלה? רשמים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא עושה מהפך..אבל משפר את הטמפ' (בגלל השינוי בלחץ וכו) באזור ה2-3+- מעלות..במקרה שלי הוא הוריד קרוב ל4 במנוחה ובאזור ה5-6 במאמץ..

אומנם הוא קצת יותר "רועש" מהרעש סטוק..אבל עדיין לא משהו קריטי..

לגבי הנזילות..כנ"ל לגבי (ונקווה שישאר ככה :smile1:)..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

אלירן.. גם לי היה נסיון מר עם נזילות בהתחלה(באיזה מיכל של DD, שבסוף התברר שכל ההברזה סדוקה)

בכל אופן, לענייננו:

1. אם הראש הלך, למה לא להחליף רק אותו? (ואני גם אשמח לדעת מה קרה לו..)

2.לגבי צנרת CLEARFLEX, לצערי, לא סוג איכותי בהשוואה לPRIMOCHILL, או לטייגון בכלל.. (גם מבחינת שקיפות, וגם מבחינת גמישות)

3.אתה חייב להסביר לי את הקטע של המים השקופים :screwy:, תצבע אותם כבר!!

4.אני גם אשמח לשמוע רשמים אודות הראש החדש (יש המון סוגים, ואני לא שוקל החלפה של אצלי במשאבות הD5, אך בDDC \ 355 אני מחליף..)

5.יש סיכוי לעדכון נוסף בלופ? אולי לוף נוסף בעתיד?

עבודה יפה מאוד.. מחכה לעדכונים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. הכוונה בראש היא לראש הפנימי (החלק עם "הטרבינה" בקידמת המשאבה..יש תמונה)..ככה שאי אפשר ממש לרכוש אותו בנפרד... :-X

מה קרה לו ? הוא נשחק..והוא היה נתקע..עושה סיבוב נתקע וכו..ניקוי וטיפול לא עזרו..שכן הכדורית (בתוך הראש) הלכה לעולמה..

2. PRIMOCHILL התנסתי..לא מצאתי משהו מיוחד..מבדיקה קטנה (עם חתיכת צינורות) ההבדלים זניחים..לגבי ה-Tygon לדעתי מוגזם (עם כל הכבוד לאיכות) לקנות צנרת ב3$+ לFEET...

3. אני בחור סולדי..אוהב הכל חלק..כמו שאתה רואה גם המארז די "סטנדרט" בלי אורות וכו..

4. בעקרון ההתלבטות בראש הייתה בין הEK לDetroit Thermo top בחרתי בEK שכן הוא היה זמין בחנות..ואת הDetroit Thermo top יש צורך בהזמנה ספציפית מEBAY...מה הוא נותן..כמו שציינתי כבר יותר לחץ (מחפר על "נפילה" בזרימה עקב שימוש במספר רב של רכיבים או כל דבר אחר)..

כנ"ל לגבי המשאבות DDC הוא יגדיל את הזרימה (העברת יותר מים בזמן מסוים) עד כמה זה משתלם..תלוי..

שכן ראש עולה קרוב למחיר של משאבה (בDDC) ככה שלפעמים שירשור של שתיים יהיה עדיף..

יש לך קצת מבחנים כאן...

http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=117215

http://www.overclock3d.net/reviews.php?/cases_cooling/laing_ddc1t_and_ddc1_ultra_tops_shootout/3

5. ולצערי/שמחתי..אני די מרוצה..השידרוג הבא יהיה כבר עם מארז וכו..מה שלא יקרה בשנים הקרובות (אבל אי אפשר לדעת...)..אולי בעתיד שבאמת ישעמם לי אני יוריד את הבלוקים של המוספטים..וילך על נטו של המעבד/ציפסט/כרטיס מסך...אבל נראה כבר... :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...