המלצה למסך רחב 16:9 19 או 22 אינץ תקציב 1300 - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למסך רחב 16:9 19 או 22 אינץ תקציב 1300

Ran B

Recommended Posts

אף אחד מהמסכים הללו לא מציג מריחות.

האם התצוגה מסתובבת אוטומטית עם סיבוב המסך או שאתה נדרש לפני להגדיר על התצוגה להתהפך?

צריך להגדיר בדרייבר של כרטיס המסך. אפשר להגדיר Hotkeys ואם יש לך כרטיס של NVIDIA יש את זה:

iRotate - קביעת מקשים להחלפה מהירה למצב Pivot ללא תלות בכרטיס המסך (שימושי בעיקר לכרטיסי מסך של nVIDIA).

למה ההפרש במחיר בין ה- המוצע כאן (העולה 1300 ש"ח) ל- W2252TQ שמתומחר ב-1800 ש"ח ב-BUG?

לא ברור. בחו"ל הם נמכרים במחיר דומה. אני לא רואה סיבה לשלם 1800-1900 ש"ח ולקבל מסך של 1300 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי. אם כך, הסמסונג הוא ככל הנראה הבחירה :)

יש לי בהחלט כרטיס מסך של . ה7600GT. אומנם לא כזה חדיש ולא כזה משהו,

אבל ללא ספק מספק את הצרכים העיקריים שלי וגם מריץ משחקים כמו בובה.

חשבתי באמת שיהיה צורך בHotKeys, מכיוון ולא היה נראה לי הגיוני שיעשו חיבור כלשהו לתעבורה חוזרת למחשב

וחיישן תזוזה על המסך. (ואם כן, המחיר היה בהתאם בטח)

סבבה, עזרתם לי מאד! במיוחד McFly. תודה רבה! ובקרוב אני ארכוש אותו

ואחזור עם תגובות (נקווה חיוביות)!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסוף על ה2243BW, הוא בתקציב של 200 ש"ח יותר. (1500 ש"ח)

אבל יש לו את האפשרות של הpivot.

וגם יש לו ניגודיות יותר גבוהה (למרות שהבנתי כאן שזה לא הכי משמעותי)

צריך בטח להיות מסך טוב. אני מקווה.

אבל בתקציב של ה1300 ש"ח, ללא ספק הASUS VW222u

שצריך להיות בובה של מסך, אבל אין pivot.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטער על ההקפצה. אבל יש לי עדכון :)

(מקווה שזה מתקבל על הדעת)

קודם כל, רכשתי את המסך של 2243BW. חבר'ה, מסך מדהים!

אין לי מילים לתאר! פשוט מדהים! אני עדיין צריך להתרגל אליו.

אבל ללא ספק, טפו טפו טפו - לא איכזב במבט הראשון, לא החיצוני ולא הפנימי מה שנקרא!

אני אשתדל לעלות בקרוב.

(הדבר היחיד שקצת מציק, זה שהכפתורים שעל המסך - הם כפתורי מגע, ואם מסובבים - לפעמים נלחץ משהו ובעע.. אבל בסדר, נלמד להזהר)

בכל מקרה, שאלה אליך McFly -

עם המסך, כמובן הגיע דיסק עם הדריבר הפשוט שלו ועוד כמה שטויות וגם תוכנה של שנקראת MagicRotation.

שכמובן אפשר להבין מהשם שלה שהיא תוכנה שפשוט הופכת לך את התצוגה, וכל מה שנשאר לעשות הוא להפוך את המסך פיזית.

(אגב, הPivot ממש אדיר, ולדעתי יכול להיות לו שימושים ממש טובים! בצורה אנכית אני רואה יותר מחצי עמוד של Ynet. זה המון!)

הבעיה, שברגע שהופכים את התצוגה ואת המסך - החדות קצת נפגעת. לא מרגישים את זה סתם ככה, אלא יותר מרגישים את זה על טקסט.

הטקסט נראה קצת מטושטש...

בכל מקרה, חשבתי בגלל שזאת תוכנה פשוטה כזאת של סמסונג ולא משהו רציני באמת שמשתמש בכרטיס מסך. (יש לי gForce7600GT,

שנקנה לא כזה ממזמן. ביצועים מעולים ומספקים לטעמי)

אז ניסיתי להכנס לפאנל של ולנסות להפוך דרך שם את התצוגה, אך באופן די מפתיע - אחרי שניסיתי להפוך את התצוגה,

הוא כיבה והדליק כזה את המסך ואז הציג לי את הבעיה הבאה :

rotationdt0.jpg

עכשיו ברקע לא הפעלתי כלום, ניסיתי גם לאתחל את המחשב וזה הציג אותה בעיה.

כלום לא רץ ברגע (ICQ ומסנג'ר זה לא נראה לי יישומים בעייתים, ואם כן - ממש טיפשים. מה שפחות נראה לי בכל זאת)

בנוסף, ניסיתי להתקין את הiROTATE שהמלצת כאן. אבל הוא עשה בכלל בעיות.

ברגע שהפכתי את התצוגה, הוא הקטין לי את הרזולוציה לרמות מטורפות (ככה שכל אייקון היה בגודל כף יד בערך),

ואח"כ ממש הסתבכתי לחזור לתצוגה הרגילה, הייתי צריך לערב בזה גם את הפאנל של (להתעסק איתו גם).

אז די התאכזבתי מהiROTATE.

מה אתה אומר? יש לך הצעה איך לפתור את אחת הבעיות? אולי תוכנה אחרת?

תודה מראש! ומצטער על החפירות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יצא לי להיתקל בבעית החדות שאתה מציין או בבעיית הרזולוציה עם ה-iRotate.

יכול להיות שה-MagicRotation גורמת לבעיה בדרייברים של (בהנחה שאין לך שום יישום 3D פתוח), נסה להסיר את התוכנה ולראות אם הבעיה עדיין קיימת.

הדרייבר עדכני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...