זה רק אני או שהFX5900 ממש ארוך (מזכיר איזה voodoo??) - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זה רק אני או שהFX5900 ממש ארוך (מזכיר איזה voodoo??)

Cranchh

Recommended Posts

כן

סוף סוף הם עשו אותו יפה ואסטטי..

זה גם בגלל שיש עכשיו לפחות ממה שאני רואה םחות רכיבים בכרטיס והוא נראה הרבה יותר מקצועי בנוסף..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח

היה לי ולחבר שלי את ה5500.

באותה תקופה היה לי מארז דיי קטן והIDE של הארדיסקים היה עובר מאחורי הכרטיס בהמשל נוספו עוד כבלים על הכרטיס.

בכל אופן יש לי וויכוח עם חבר בקשר לוודו 5 5500:

מישהו זוכר מה היה מחירו שהגיע לארץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חיפשתי פעם את ה6000 ולא מצאתי בארץ...

זה אחד מהכרטיסים הכי טובים שהכרתי אי פעם!

הוא יכול אפילו היום להתחרות עם כל GF4MX או GF3 ולפעמים אפילו לעבור אותו...

ועוד שאלה, למה נוידיה לא לומדים מ3DFX ומוסיפים עוד ליבה אחת של TI4600 ויעקפו בביצועים את כל הכרטיסים היום(ולהוסיף קצת זיכרון בלי להתקמצן...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חיפשתי פעם את ה6000 ולא מצאתי בארץ...

זה אחד מהכרטיסים הכי טובים שהכרתי אי פעם!

הוא יכול אפילו היום להתחרות עם כל GF4MX או GF3 ולפעמים אפילו לעבור אותו...

ועוד שאלה, למה נוידיה לא לומדים מ3DFX ומוסיפים עוד ליבה אחת של TI4600 ויעקפו בביצועים את כל הכרטיסים היום(ולהוסיף קצת זיכרון בלי להתקמצן...)

אתה קצת נורא לא מעודכן בכל מה שקורה לאחרונה...

ובקשר לזה שחיפשת את וודו 5 6000, ברור שלא תמצא אותו. גם בחו"ל לא היית מוצא בסוף הוא לא יצא רשמית היו רק בודדים שקיבלו אותו וגם זה תמורת סכומי עתק או זכיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל שאף אחד לא יקנה כרטיס שיעלה פי שניים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתי ליבות של TI4600 ובמשחק חדש של DX 9 הראדון עדיין יעבור אותם...

השתגעת? אתה יודע כמה זה יעלה (כן למה לא, בואו נוסיף לזה גם QUAD RDRAM 10 ועוד איזה 50 ליבות...)?

אתה יודע מה - שיעשו כרטיס כזה, אבל שיעשו גם גרסאות יותר זולות שלו (כמו ה- FX 5900/ULTRA/VALUE...)!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה קצת נורא לא מעודכן בכל מה שקורה לאחרונה...

ובקשר לזה שחיפשת את וודו 5 6000, ברור שלא תמצא אותו. גם בחו"ל לא היית מוצא בסוף הוא לא יצא רשמית היו רק בודדים שקיבלו אותו וגם זה תמורת סכומי עתק או זכיה.

אני דווקא כן מעודכן-

אני רק אומר שכרטיסים כמו הוודו החזיקו מעמד המון זמן בתור נותני ביצועים טובים- שלא כמו היום אתה קונה כרטיס ותוך חודש יוצא איזה רדיאון שגורם לכרטיס שלך להראות ממש גרוע...

אם היה לי וודו 5 - אני לא הייתי מדוכא בכלל זה לפחות עד שיצא הGF3...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וודו 3 ודומיו החזיקו הרבה זמן מעמד בגלל התפתחות איטית יחסית של תעשיית המשחקים ותעשיית הכרטיסים הגרפיים בפרט

בתקופה, כיום שיש תחרות מטורפת בין ATI לNVIDIA כל 6 חודשים (ואפילו פחות), יש דור חדש של כרטיסים, זה טוב בגלל

שהמחירים נורא טובים וזה רע בגלל שאתה קונה כרטיס וחודש אחרי זה זה דראק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...