המטס בחופי ת"א... - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המטס בחופי ת"א...

ALÞHA

Recommended Posts

צולמו מעל ל 1000 פריימים היום, שהתפרסו על יותר מ 3 כרטיסי . אני לא הכי מבסוט מהתוצאות (ראות גרועה ברמות שהקשתה על הקונטראסט והחשיפה, אילו היו מקדימים את המטס לשעה 10 בבוקר, זה יכל להיות הרבה יותר מוצלח), אך מצד שני, זו גם הפעם הראשונה בה התנסתי בסוג צילומים שכזה. מטרה לא כ"כ פשוטה... להלן כמה דוגמאות שיצאו כמו שצריך (יהיו עוד, לא לדאוג).

dsc5732gd0.jpg

dsc5845uu8.jpg

dsc6004ce8.jpg

dsc6048vw5.jpg

dsc6284sm4.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אואוא מדהים !!

תמונות יפיפיות ויכולות לשמש כרקע למחשב :)

שמעתי שכמה צנחנים נפגעו (נהרגו ?! ) ואחד נפצע כשנפל על הקהל !

אתה יודע את הסיפור ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדאבוני, הייתי במרחק של כ 30 מטרים מהמקום כשזה קרה, על קו החוף (שמענו את הפגיעה). המהירות בה הוא צנח היתה גבוהה במיוחד ונמוכה במיוחד... הוא לא הספיק להגיע אל נקודת הסימון בחוף והתרסק על מס' אזרחים.

מה שידוע עד כה, הצנחן עצמו נפגע קשה עד אנוש ולפחות 3 מתוך 10 האזרחים שנפגעו פגועים בינוני-קשה. השלושה האחרים נפגעו קל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח השירשור, אצלך עוד ייצא יפה כי היה לך אורך מוקד יותר גדול, אצלי פחות ייצא טוב כי אורך המוקד קטן יותר.

מה שכן הרימו שם מופע חבל"ז! במיוחד עם ה-F15 רעם שהראה שם מי שולטטט!

בכל מקרה, מי שרוצה לראות את כל התמונות מוזמן:

http://picasaweb.google.com/Born2kilL321/60

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האיכות הטכנית זו לא אשמתך אבל כל התמונות מקומפזות בצורה מושלמת אני משער שהם טסים מהר וזה לא קל. אולי פילטר פולירייזר היה עוזר.

FULL-GAZ אתה לא עושה טוב לחיישן שלךכשאתה מצלם ככה את השמש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמונות מעולות, ועכשיו קראתי את התשובה לשאלה שהשארתי בת'רד השני שלך P:

חתיכת תוצאה הוצאת מהעדשה הזאת, באמת יפה, השאלה שנותרה ללא מענה היא שאלת הקרופים, הקימפוז הזה הוא מהמצלמה או שהתמונות עברו קרופ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האיכות הטכנית זו לא אשמתך אבל כל התמונות מקומפזות בצורה מושלמת אני משער שהם טסים מהר וזה לא קל. אולי פילטר פולירייזר היה עוזר.

FULL-GAZ אתה לא עושה טוב לחיישן שלךכשאתה מצלם ככה את השמש

כן... שמתי לב, אבל למה זה באמת ככה יוצא? :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדאבוני, הייתי במרחק של כ 30 מטרים מהמקום כשזה קרה, על קו החוף (שמענו את הפגיעה). המהירות בה הוא צנח היתה גבוהה במיוחד ונמוכה במיוחד... הוא לא הספיק להגיע אל נקודת הסימון בחוף והתרסק על מס' אזרחים.

מה שידוע עד כה, הצנחן עצמו נפגע קשה עד אנוש ולפחות 3 מתוך 10 האזרחים שנפגעו פגועים בינוני-קשה. השלושה האחרים נפגעו קל.

תודה .

מצטער שאני סוטה מן הנושא אך יש לי שאלה שלא ברורה לי (מעצם היותה שאלה =[] )

איך ייתכן שהאנשים לא ראו את הצנחן נוחת עליהם ? הוא לא צעק להם ? אף אחד מן האנשים שבקהל לא שם לב למשהו קיצוני כזה ?

הרי הצנחן נחן מלפני הקהל - לכיוון הקהל אז איך האנשים לא ראו אותו נופל עליהם ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...